Jump to content
Dogomania

Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !


GuniaP

Recommended Posts

Ojej Marlena :(
Kurde ja to na urzędowych sprawach się nie znam, no ale na pewno coś da się zrobić...
Co do DT dla Achillesa postaram się coś załatwić. Miałam tymczas dla psa, ale właściciel mieszkania zgadza się tylko na jednego (chodzi o konkretnego psa), ale może uda mi sie go przekonać w co szczerze wątpie :shake: Cholera...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marlena:)']Nie! To przeba załatwić inaczej.... bo w zastraszającym tempie rosnie liczba bezdomniaków.
:-([/quote]
No ta liczba jest zastraszająca:-(
Na prawie ani żadnych takich się nie znam, ale wydaje mi się,że masz racje, bo to gmina powinna zadbać o "stan" bezdomniaków, bo jeśli np trafił by się przypadek wścieklizny u psa, który ugryzł by kogoś to będzie obowiązkiem urzędu zapewnić bezpieczeństwo. To oczywiście drastyczniejszy przypadek ale coś mi się kojarzy, że tak właśnie powinno być z lekcji prawa...:hmmmm:
Jeśli się mylę to sorcia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Arka jak zwykle pomogła ;)
Ale pismo napisze stowarzyszenie :loveu: i być moze wtedy sytuacja ulegnie poprawie :roll:.Mam nadzieję.[/quote]
ARKA jest niezawodna :) i bardzo zawzięta. Oby to coś dało.
A Ty kobito to chyba 8 psiaków na głowie masz nie 7 :razz:

Link to comment
Share on other sites

Opieka nad bezdomnymi zwierzętami to zadanie własne gminy, wynika to z ustawy o ochronie zwierząt. Czyli oznacza to , że bezdomnymi psami powinien zająć sie Urząd Miasta/Gminy. Zając czyli złapać i zapewnic mu miejsce w schronisku i łożyć na jego utrzymanie. Tego powinnismy sie jako obywatele domagac od urzędników, tylko w praktyce to nie jest tak prosto i łatwo. Z Urzędem powinno rozmawiac tarnobrzeskie stowarzyszenie, bo samej Marlence to będzie trudno...

Link to comment
Share on other sites

Dam se rade:eviltong:...panowanie nad wszystkim zapewne wszystkich doprowadza do tego,ze wieczorem padają na łóżko nie mając siły się juz podnieść. W pewnym sensie to jest fajne,bo juz nie mam takich problemów ze snem jak jakiś czas temu,kiedy jeszcze były 3 psy i kot:evil_lol:. Tymczasem tyle rzeczy czeka w kolejce do zrobienia,ze trzeba wszystko porządnie planować:lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Dam se rade:eviltong:...panowanie nad wszystkim zapewne wszystkich doprowadza do tego,ze wieczorem padają na łóżko nie mając siły się juz podnieść. W pewnym sensie to jest fajne,bo juz nie mam takich problemów ze snem jak jakiś czas temu,kiedy jeszcze były 3 psy i kot:evil_lol:. Tymczasem tyle rzeczy czeka w kolejce do zrobienia,ze trzeba wszystko porządnie planować:lol:.[/quote]

To dobrze planuj Marlenko czas bo wkońcu samej Tobie go braknie i co wtedy??:eviltong:

A tak ogólnie to spoko że pomagasz tylu zwierzakom lecz przydało by się im domki szybko znaleźć i dać ci więcej swobody :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mike17pl']To dobrze planuj Marlenko czas bo wkońcu samej Tobie go braknie i co wtedy??:eviltong:

A tak ogólnie to spoko że pomagasz tylu zwierzakom lecz przydało by się im domki szybko znaleźć i dać ci więcej swobody :evil_lol:[/quote]
Marleny Gorzyce mają to do tego,że nawet jak znajdzie domek jakimś biedom to zaraz na ich miejsce "wskakują" nowe...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']Soema :loveu:
Jak nie będziesz miała nic na DT to zgłoś się do mnie - napewno coś odstąpię :evil_lol:[/quote]
Ciotka ja póki co tylko szczeniaki biorę na DT.. :eviltong: jak w marcu jakiegoś znajdziesz to się piszę, póki co mam "tylko" zasiedziałą w mym tymczasie Nancy i jutro dojadą 2 maleństwa ze Śląska :roll: [SIZE=1]no i gorączkę mam[/SIZE]..:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...