Jump to content
Dogomania

Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !


GuniaP

Recommended Posts

Dostałam takiego mejla na adres naszego KUNDELKA:


[I]Witam serdecznie!
piszę do Państwa w związku z zaistniała sytuacją. Poszukuję miejsca dla dwóch bezdomnych psiaków, które obecnie mieszkają na polu, śpią na śniegu. Nie moge patrzeć na ich cierpienie. Jest mróz. Nie ma miejsca w schronisku w Mielcu. Ja pokryłabym koszty ich pobytu - proszę o pilną odpowiedź
Z poważaniem Barbara

mieszkam w Tarnobrzegu. Stowarzyszenie, ktore tu działa także nie ma gdzie umieścić psiaków - nie mają miejsca.[/I]

Mam nr tel. tej pani, pomocy!!!
Dom tymczasowy, jakis hotel pilnie potrzeny !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to ja piszę wszędzie gdzie się da :placz::placz: nie mam już siły - jeszcze dzisiaj piesek staruszek, który konał z głodu nad Wisłą - :-(:-(:-(


[COLOR=Red]AKTUALIZACJA!!!!!! UWAGA!!!

[COLOR=Black]Jestem za tym aby zakupić 2 budy - wynegocjowałam z Panem z Jasła cenę jednej budy na 350 zł czyli za dwie 700 zł plus koszt przesyłki 140 zł :-(:-( (niestety ale budy są ciężkie i taki jest koszt).

[B]w sumie koszt bud 840 zł

[/B]Budy z linku poniżej są ocieplane, porządnie zrobione, mają przedsionki - a to wydaje mi się ważne. Są po prostu solidne i sprawdzone, a to równiez ważne.
[/COLOR][/COLOR][URL="http://www.allegro.pl/item489140126_duza_buda_budy_dla_twojego_przyjaciela_xl.html"]DUŻA BUDA BUDY DLA TWOJEGO PRZYJACIELA XL (489140126) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Dzienny koszt utrzymania psiaka to 2 zł czyli miesięcznie 60 zł razy 3 pieski to daje kwotę [B]180 zł[/B]

[U][B]pieniądze przesyłać na konto poniżej z dopiskiem MARLENA

[/B][/U]eKONTO:
89 1140 2004 0000 3102 4821 4728
mBank - dokładne dane do przelewu podam na PW (ja albo Marlenka)

[B]Poniżej wpłaty:[/B]

1. black-sheep - 5 zł
2. arus84 - 10 zł
3. ja oferuję - 50 zł
4. ewatr - 100 zł
5. Małgorzata P. Rzeszów 50 zł
6. Izusi_a - 15 zł
7. Beata P. Kraków 30 zł
8. KOSS 40 zł
9. Agnieszka Jadwiga J. Kraków 50 zł
10. Andzia69 - 50 zł
11. Katarzyna K.R. Krapkowice - 40 zł
12. Aksel1 - 50 zł
13.Aleksandra T. Wschowa - 5 zł
14.white_fang - 10 zł
15. Filipki - 100 zł
16. mtf zalesie - 100 zł
17. Brucia - 100 zł
18. Joanna z Kolna - 20 zł
19. Bambino - 420 zł

doszła też wpłata od A-s-i-a 60 zł ale to jest dla Marleny za Sonię (wykup)

[B][SIZE=5]Łącznie 1245 zł[/SIZE]:multi::multi:

[SIZE=4][COLOR=SeaGreen]WYDATKI:
1. przekazałam Marlenie w dniu 12.12.08r. na karmę - 50,00 zł
2. karma Chapi (z wołowiną) 10 kg - 36,55 zł
3. karma Chapi (z drobiem) 10 kg - 38,99 zł
4. karma Darling - 10 kg - 39,99 zł
5. 2 budy - 700 zł - paragon na str. 21
6. przekazałam Marlence na karmę 100 zł (26.01.2009r.)
7. przekazałam Marlence na karmę 100 zł (9.02.2009r.)
8. przekazałam Marlence 100 zł na przejazd Agi i szczepienia Assana (17.02.2009r.)

[COLOR=Blue]Za karmę z poz. 2, 3, 4 mam paragon z Kauflandu tylko jak robię zdjęcie to nic nie widać - więc musicie mi uwierzyć lub sprawdzić w Kauflandzie ceny Chapi i Darling [/COLOR]


Pozostało: [COLOR=Red]279 zł 47 gr + 50 zł (ode mnie za styczeń 09r.) = 329 zł 47 gr - 100 zł = 229 zł 47 gr - 100 zł = 129 zł 47 gr stan na 18 luty 2009r.[/COLOR]
[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

jestem bardzo bardzo wdzięczna GuniaP za tak szybką odpowiedź i reakcję - moja prośba dotyczy dwóch psiaków - którym załozyłam osobne wątki, ale co z tego jak zainteresowanie nikłe - może na tym wspólnym będzie większy odzew:-(:-(
Rufus z wątku poniżej

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/rufusek-przesliczny-kochajacy-wszystko-wszystkich-psiak-czeka-na-dom-na-ulicy-125319/index4.html[/url]


oraz jego kolega SONET

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mial-zostac-zabity-uciekl-czy-nie-zasluguje-na-zyc-czeka-na-pomoc-na-ulicy-125467/#post11293572[/url]

Link to comment
Share on other sites

To "moje" biedaki:placz:. Ręce opadają.Pomagam jak mogę,obecnie mam 5 psów ...Trzymają się mnie,bo tu zawsze znajdą ciepły posiłek...nie jest on rewelacyjny,bo zwykle są to resztki z obiadu, jakieś ubłagane w sklepach kości,mięsne resztki,chleb,czasem makaron z korpusami. Jest trudno...bardzo trudno.Stowarzyszenie stara się pomóc,ale sami niezawiele mogą.
Naprzykład dzisiaj do stowarzyszenia trafił psi senior. Porzucony nad wisłą,tydzień nie jadł,odwodniony,mega przemarznięty i wychłodzony.Jest w ciężkim stanie... ale kiedy już będzie miał siłę,musi gdzieś trafić :shake: Jeśli trafi do schroniska nie wydoli:-(.
EDIT: Staruszek niestety nie przeżył :shake:

Link to comment
Share on other sites

to jest nasza tarnobrzeska rzeczywistość - tylu mieszkańców i kilka osób, które nie mają już możliwości.:-(:-(
Najgorzej to, że Marlena ma je wszystkie u siebie na podwórzu - nastoletnia dziewczynka w wieku moich synów, której nie mogę pomóc. :-(:-( I ma bardzo ale to bardzo nieciekawa sytuację. To jest złote dziecko, takie ma dobre serce, a tyle przykrości ja spotyka:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Basiu - zajrzałam tu;) pewnie o te psiaki ci chodziło pytając mnie o hotelik

A ja mam takie pytanie - czy zamiast szukania transportu, opłacania hoteliku - bądź co bądź nie jest to tania opcja - nie można by było zakupić porządnej budy - albo 2 i umieścić gdzieś w pobliżu Marlenki, żeby mogła je dalej dokarmiać? Budy zostałyby na kolejne biedy jak te 2 bidulki znajda domki:p

acha - a tytule Rufuskowego wątku dodałabym, ze to jamnikowaty psiak - jest bardzo ładny i wierzę, że znajdzie domek jak go miłośniczki jamnikowatych zobaczą;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Pomysł z budą wcale nie jest zły, tylko czy rodzice Marleny się zgodzą. ja po pierwszym mogę zakupić dużą karmęi wysłać Marlence! Podwójna opciplana buda - jaki to koszt????[/quote]

Jeśli rodzice Marlenki się zgodzą to i tak będzie to taniej niz koszt hoteliku - 15 zł/doba/pies - to ok. 450 zł mies za 1 psa....

[url=http://www.allegro.pl/item480330325_buda_dla_psa_ocieplana_malowana_promocja.html]buda dla psa!!! ocieplana-malowana ! - PROMOCJA!! (480330325) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

[url=http://www.allegro.pl/item489875011_buda_dla_psa_l_xl_ocieplana_swist_eu.html]Buda dla psa L/XL ocieplana SWIST.EU (489875011) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

Marlenka prosiła mnie o budę dla swojego psiaka Spajkiego - na pewno buda jest wskazana - ale tam problem tkwi w tym, że tam są jeszcze inne psiaki i nie mają gdzie mieszkać. Ja dorzucam się 50 - może 100 zł w zależności jak mi finanse wyjdą. Może ktoś sie dorzuyci i zakupimy budę przynajmniej dla jednego psiaka - chyba, że taka podwójną dla dwóch jakby udalo się zebrać kaskę (ja tylko tak niesmiało proponuję). Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

kurcze link nie działa bo ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/11308381-post256.html[/URL]

juz Gunia dała rade :lol: powinno działąc -

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-2-bezdomne-spia-na-sniegu-tarnobrzeg-125604/index3.html"][COLOR=#000000]POMOCY 2 bezdomne śpia na śniegu TARNOBRZEG ![/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...