Jump to content
Dogomania

...wrocławskie matuzalemy...Senior ma dom i Bąbel tez doczekal sie, ma dom w Niem.


kikou

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sleepingbyday']a, z niemcami dogadałaś., ok, rozumiem. dobrze, ze bąbel nie stracił tej możliwości...
matko, czy ty masz mozliwość dogadania domu dla dziadka nie ze schronu? czysto prywatnie?[/quote]

droga Pani SBD.... czy Pani wie jaka jest kolejka psiaków, które czekają w naszym schronie na te domy w niemczech....:crazyeye::crazyeye:

a w naszym schronisku nie ma piesków które siedzą dłużej niż trzy lata....jak nie znajdzie sie dom w trzy lata to psiak może wylądowac u Piotra....więc prosze tu prywaty nie "wpychać"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']to moze ja subtelnie przypomne o waszym wrocławskim Czorcie co u mnie nieco zapomniany na DT siedzi[/quote]


prześlij mi jego zdj i opis to coś podziałam - bo ja nawet nie wiem co to za pies :oops::oops::oops::oops:


sleepingbyday napisz o co chodzi a postaramy się pomóc

Link to comment
Share on other sites

kikou jak rany, spokojnie....jakbym chciała wpychac się między wódkę, a zakąskę, to bym cichaczem pw słała z serce rozdzierającą historią. uczciwie pytam "czysto prywatnie", publicznie, nie pod stołem, nie chcę nikomu robić koło pióra. nie wiem, czy te niemieckie domy i fundacja (osoba?) je wyszukująca ma z wami układ, nic nie wiem, tylko po ludzku pytam. co więcej mogę pytać, najwyżej dostanę "nie, sorry, mamy kolejkę jak stąd do tatr" i tyle. zresztą nie liczyłam na pozytywną odpowiedź, jedynie desperacja i odczuwanie przymusu spróbowania wszystkiego mna powodowały. wszystkiego, ale fair-play!
więc nie paniuj mi tu :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri']prześlij mi jego zdj i opis to coś podziałam - bo ja nawet nie wiem co to za pies :oops::oops::oops::oops:


sleepingbyday napisz o co chodzi a postaramy się pomóc[/quote]

Negri przez moj srodkowy banerek na watek zapraszam :lol: ,a swoja droga cos wybiore ze zdjec ( w razie co filmiki tez sa ) zebys nie musiala szperac i opis tez jak najbardziej przesle. Opis wedle jakiegos schematu? w sensie wiem ze wiek , charakter i stan zdrowia ale moze cos tam jeszcze trzeba co mi ulecialo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri']Dobra to już wiem o którego psa chodzi, wyślij mi proszę zdj i opis na meila. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

W opisie wiek, zdrowie i wszystkie przydatne info - np jak koty, dzieci, psy, czy niszczy, czy zostanie sam i czy kastrat a jeśli nie to czy stan zdrowia pozwala, i w jakim mieście teraz jest[/quote]
tak jest psze pani :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orpha']Negri przez moj srodkowy banerek na watek zapraszam :lol: ,a swoja droga cos wybiore ze zdjec ( w razie co filmiki tez sa ) zebys nie musiala szperac i opis tez jak najbardziej przesle. Opis wedle jakiegos schematu? w sensie wiem ze wiek , charakter i stan zdrowia ale moze cos tam jeszcze trzeba co mi ulecialo[/quote]

Dobra to już wiem o którego psa chodzi, wyślij mi proszę zdj i opis na meila. [email][email protected][/email]

W opisie wiek, zdrowie i wszystkie przydatne info - np jak koty, dzieci, psy, czy niszczy, czy zostanie sam i czy kastrat a jeśli nie to czy stan zdrowia pozwala, i w jakim mieście teraz jest

Link to comment
Share on other sites

No tak, tak wlasnie myslalam. Juz jestem nieco ostrzezona i uwrazliwiona dosc na osoby ktore maja brac psa, potem termin ciagle przedluzaja, ale to ze "na 100%" go zabieraja, to tutaj chyba z 8 razy przeczytalam.:angryy:
Wlasnie tacy to sie w koncu wycofywuja.:mad:Dobrze ze szansa na niemcy mu nieprzepadla.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri']Dobra to już wiem o którego psa chodzi, wyślij mi proszę zdj i opis na meila. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

W opisie wiek, zdrowie i wszystkie przydatne info - np jak koty, dzieci, psy, czy niszczy, czy zostanie sam i czy kastrat a jeśli nie to czy stan zdrowia pozwala, i w jakim mieście teraz jest[/quote]
sory ze tutaj , zapomnialam dopisac :oops: ,ze spokojnie moze zostawac sam w domu , absolutnie nie niszczy , moze troche szczekac ale to tylko wtedy gdy jest jakis hałas koło jego drzwi

przepraszam za offa :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...