Jump to content
Dogomania

Wrzucony do STUDNI W NYLONOWYM WORKU, MA DOM


Justyna_wolontariat

Recommended Posts

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url=http://wroclaw.gumtree.pl/c-ViewAd?mpname=Conf-Ad-Total&AdId=93119830&mpuid=3200007%3B9034%3B93119830%3B28768950%3B%3B&mpcat=Community&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ93119830MXGuidMZ11e1b22a-1920-a0e6-53e2-ef22fffff026&secev=AQAAAR4RUX4AAM0AAAABACIxMWUxYjIyZmQyNi5hMGU2NTc0LjY4YmM2LmZmZmZkYzk1AAAAAQAAAAAFjOVWAKCu7NwMVDbNQLzS9W%2FRI6gbhdrq&wmid=93119830]Nr referencyjny ogłoszenia Dedal - pies zwrócony życiu na : 93119830[/url]


już jest też na gumtree - wrocław

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Ja też tak myślałam..
A teraz mam 3 na dt:-o
Pies z krwawą biegunką, kaszelkiem, katarem, chudy szkielet.. Walka trwa.[/quote]

hi hi a ja chciałam spytać w jakim stanie jest twój dywan po tej kości ale jakie to ma znaczenie wobec powyższej sytuacji :evil_lol:

[IMG]http://i488.photobucket.com/albums/rr247/adopcjenaa/dedal.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

pomóżcie proszę
[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Błagamy o szybką pomoc transportową, odpłatną, trasa Szczecin - Marki pod W-wą. Cary ma DT u Pani Doktor weterynarii w jej domu, a pod nosem, tam na miejscu centrum rehabilitacyjne!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Kontakt w sprawie dogrania transportu z Ewą: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-695666388[/B], w sprawie płatności z szefową Rottki: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-606 910 935 [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tyciaNi']pomóżcie proszę
[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Błagamy o szybką pomoc transportową, odpłatną, trasa Szczecin - Marki pod W-wą. Cary ma DT u Pani Doktor weterynarii w jej domu, a pod nosem, tam na miejscu centrum rehabilitacyjne!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Kontakt w sprawie dogrania transportu z Ewą: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-695666388[/B], w sprawie płatności z szefową Rottki: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-606 910 935 [/B][/quote]

nie mogę pomóc :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Negri ma mega trudne zadanie - przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w Warszawie w sprawie Dedala.
Psiak ma możliwość transportu jutro, o północy, o 6 rano byłby już w Warszawie.
Trzymajcie mocno kciuki! Dzisiaj Deddy na mój widok skoczył mi na pierś i wylizał całą twarz..:roll: On kocha szaleńczo - szczęściarz z przyszłego właściciela/właścicielki..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...