Jump to content
Dogomania

Sochaczew - Tango - do zamknięcia


luka1

Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='luka1']Tak to jest - dokąd pies w schronisku to jeszcze czasem ktoś się nim interesuje, ale gdy tylko wyjdzie poza mury - zapominają o niem i nie ważne że pies nadal potzrebuje wsparcia. :-([/quote]

Najlepiej to tylko gadać, pytałam o jakis adres do wpłaty i żadnej odpowiedzi, a narzekać to można.

Link to comment
Share on other sites

Reksio7 masz rację, przepraszam. Tymczas psiaka jest opłacany przez ediii z jej skromnej skarpeteczki i chciałam z nią uzgodnić sposób przekazywania kasy dla Tango.
Ediii zajeta jak diabli ale dziś ma mi przesłać konto - a ja przeslę wszystkim zainteresowanym. Właściwie juz wysłałam

Link to comment
Share on other sites

100zł od Luki1 wpłynęł :) bardzo dziękuję, tym bardziej, że Ciapka utrzymuję sama a ponieważ mało przypomina bulteriera :eviltong: nie mogę liczyć na wpłaty od bulmaniaków..

Każda złotówka będzie mi pomocna.
Bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

alimenty dostane :multi:

[B]mamy 100zł i 45,51zł[/B]:loveu:


Tanguś zostanie wykastrowany, jak nabierze większego zaufania. Otwarty jest na ludzi i owszem, ale póki co nie ma sensu zburzyć tego co zostało zbudowane.
Najpierw czeka go kąpiel. I to już niedługo.
Został odrobaczony i zaczipowany
Żadnych objawów chorobowych u niego nie stwierdzono (poza motorkiem w dooooopce:diabloti:)

nadaje się do domu z dzieciakami z ADHD, które będą bawić się z Ciapatym o podobnych objawach :cool3: pracować znaczy. Świetnie się chłopak uczy i szybko

Link to comment
Share on other sites

A ja chciałabym tylko dodać, że zaraz na dogomanię wstawię kolejne nasze bidulki.

Ruda suczka z podejrzeniem wodogłowia.
Biały bullek ze schroniska
Petitka
Chcemy wykupić sukę z licznymi bliznami na ciele :mad: - Pomożecie? Potrzebujemy 650 zł

Mamy pod swoja opieką jeszcze Fari z chorym serduszkiem, Antka, Tango.. Licznik w hotelu cały czas bije a my mamy 0 zł na koncie.. Dopiero wyszliśmy z długów..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...