Jump to content
Dogomania

VII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków


KaRa_

Recommended Posts

[quote name='olekg89']
Sweetaśna-co jak co ,ale ty sie wiekiem nie chwal bo wstydziłaś się na zlocie jak 6letnia dziołcha i na ławeczki cię wypychałem dosłownie z domku;)
[/quote]

nie chwale się wiekiem.. a nie wstydziłam się tylko nie chciałam tam siedzieć i nikt nie kazał ci mnie wypychać:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='komar']
A tak co do domków;) 8-osobowe mają dwa łóżka podwójne więc zanim taki wybierzecie to sie dogadajcie kto z kim bedzie na takim łóżku żeby nie było sytuacji ze ktoś z kimś spać w jednym łóżu nie bedzie:p
[/quote]
Czy te łóżka są wystarczająco szerokie, aby zmieściły się 2 dziołchy + pies ważący ponad 50kg i drugi pies 5kg?? :evil_lol: :D
A w 4 osobowych wszystkie są oddzielne.? ;)

Link to comment
Share on other sites

hmm;P myśle że to łóżko spełnia takie wymagania:D na jednym łóżku sie zmieściłem razem z Asia i Olkiem (trzeba ruszyć wyobraźnią i ocenić nasze wymiary i wagi) a w 4-osobowych są pojedyncze z tego co pamiętam... 2 na dole i 2 na górze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']hmm;P myśle że to łóżko spełnia takie wymagania:D na [B]jednym łóżku sie zmieściłem razem z Asia i Olkiem[/B] (trzeba ruszyć wyobraźnią i ocenić nasze wymiary i wagi) a w 4-osobowych są pojedyncze z tego co pamiętam... 2 na dole i 2 na górze[/quote]

A mnie nie chcieliście :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']hmm;P myśle że to łóżko spełnia takie wymagania:D na jednym łóżku sie zmieściłem razem z Asia i Olkiem (trzeba ruszyć wyobraźnią i ocenić nasze wymiary i wagi) a w 4-osobowych są pojedyncze z tego co pamiętam... 2 na dole i 2 na górze[/quote]
To była niezapomniana noc. :loveu: :evil_lol:
Czułam się jak sardynka w puszcze. :diabloti:

[quote name='olekg89']I całkiem wygodnie się nam spało:diabloti::evil_lol::loveu:[/quote]
No widzisz, a tak narzekałeś. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger'][B]To była niezapomniana noc.[/B] :loveu: :evil_lol:
Czułam się jak sardynka w puszcze. :diabloti:


No widzisz, a tak narzekałeś. :eviltong:[/quote]

Chyba ranek:eviltong: ja od Ciebie sobie poszłam cos koło 5:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Ja miałam najcieplej, bo mnie grzały dwa ciałka z obu stron. :cool3: :loveu: :loveu: :evil_lol:[/quote]

ja też ich miałam jednej nocy po obu stronach i omal nie zostałam obrzygana przez Olka:diabloti: jak dobrze, że Estera narobiła hałasu idąc za potrzebą między butelki i mnie tym hałasem obudziła:evil_lol: ocaliła moją twarzyczkę od wymiocin:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']ja też ich miałam jednej nocy po obu stronach i omal nie zostałam obrzygana przez Olka:diabloti: jak dobrze, że Estera narobiła hałasu idąc za potrzebą między butelki i mnie tym hałasem obudziła:evil_lol: ocaliła moją twarzyczkę od wymiocin:evil_lol::evil_lol:[/quote]
A to było wtedy co jakimś dziwnym trafem przed drzwiami od łazienki pojawiła się koopa. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...