Jump to content
Dogomania

VII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków


KaRa_

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tinka:)']a do kiedy będzie można się zgłaszać?[/quote]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f991/vii-ogolnopolski-zlot-dogomaniakow-128643/#post11553976"]Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!![/URL]

zaliczka i zgłaszanie się do końca kwietnia!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f991/vii-ogolnopolski-zlot-dogomaniakow-128643/#post11553976"]Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!![/URL]

zaliczka i zgłaszanie się do końca kwietnia!![/QUOTE]

widziałam, ale tam nie ma napisane do kiedy :razz: chyba że ślepa jestem : P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']basiu, słitowe chodziły spać chyba po 3 xD bo nasze nocne rozmowy nie miały końca :diabloti:[/quote]
[quote name='Sweetaśna']my nie chodzimy tak wcześnie spać basieńko..:evil_lol::diabloti:
i nie chcemy na odludziu domku:eviltong:[/quote]
ja też wielu rzeczy nie chce :evil_lol::evil_lol: nie buntuj sie tak Aduniu, pod gołym niebem nie będziecie :eviltong:
no to własnie nikt Wam nie bedzie przeszkadzał w tych nocnych rozmowach:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']ja też wielu rzeczy nie chce :evil_lol::evil_lol: nie buntuj sie tak Aduniu, pod gołym niebem nie będziecie :eviltong:
no to własnie nikt Wam nie bedzie przeszkadzał w tych nocnych rozmowach:evil_lol::evil_lol:[/quote]

a czy to ty Basiu ustalasz kto gdzie ma domki?? czy organizator? bo mi się zdaje ze organizator a ty nim nie jesteś.
I proszę się nie wymądrzaj Basiu bo jesteś ode mnie młodsza a uważasz się za nie wiadomo kogo
no i to by było tyle ode mnie na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']a czy to ty Basiu ustalasz kto gdzie ma domki?? czy organizator? bo mi się zdaje ze organizator a ty nim nie jesteś.
I proszę się nie wymądrzaj Basiu bo jesteś ode mnie młodsza a uważasz się za nie wiadomo kogo
no i to by było tyle ode mnie na ten temat.[/quote]
:shake::shake::shake:naprawde nie widzisz ze to zarty? przeciez nikt nikogo nie wysle do opuszczonego domku na uboczu, gdzie okna sa na poziomie drzwi:evil_lol:
i nie wymadrzam sie, tylko widocznie ty albo jestes sztywna, albo nie masz poczucia humoru,albo poprostu nie zrozumialas. A jesli ty oceniasz madrosc po wieku to zycze powodzenia:) na pewno sie na tym przejedziesz.
nie bede juz zasmiecac tego watku konwersacja z Toba na tym jakze niskim poziomie;) pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']:shake::shake::shake:naprawde nie widzisz ze to zarty? przeciez nikt nikogo nie wysle do opuszczonego domku na uboczu, gdzie okna sa na poziomie drzwi:evil_lol:
i nie wymadrzam sie, tylko widocznie ty albo jestes sztywna, albo nie masz poczucia humoru,albo poprostu nie zrozumialas. A jesli ty oceniasz madrosc po wieku to zycze powodzenia:) na pewno sie na tym przejedziesz.
nie bede juz zasmiecac tego watku konwersacja z Toba na tym jakze niskim poziomie;) pozdrawiam.[/quote]

nie bardzo
to to akurat i ja wiem
poczucie humoru to moze i akurat mam ale napewno nie dzisiaj..
moze i cie źle zrozumiałam napisała co akurat myślałam a że dzisiaj nie bardzo myśle to wyszło co wyszło...
nie mówi tu o mądrosci tylko o tym ze ty akurat ustalałas ze my tam bedziemy a nie jestes organizatorem
tez nie mam ochoty na dalsza rozmowe z tobą i nie musisz nawet na to odpisac.

[quote name='Tinka:)']wiek nie świadczy o mądrości :cool1:[/quote]

wiem a czy ja napisałam gdzieś ze Basia nie jest mądra?

Link to comment
Share on other sites

Chciałam napisać, że cały domek "VIPowski" stwierdził, że tam idziecie, a Basia to tylko napisała tutaj. A organizatorami zlotu są wszystkie osoby z domku numer 2. Ot co!
Barabara może i młodsza, ale na pewno dojrzalsza i zna się na żartach :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ej, dziewczyny, nie kłóćcie się tak! Nie warto, bo później na Zlocie atmosfera miła nie będzie ;)

A jeśli chodzi o domek na uboczu to pożartować można, ale jeśli cały "VIPowski domek" sobie decyduje, które osoby mają być na tym tzw. uboczu, to chyba coś tu jest nie halo... ^^''

Link to comment
Share on other sites

Do cholery jasnej. Baśka już pisała, że to był żarty.
Domki dostaniemy jak najbliżej siebie, to chyba jasne. :/

Do organizacji nikt się nie garnął, a jak my cokolwiek powiemy to każdy ma ciągle jakieś "ale" :roll: Następnym razem sami wszystko róbcie. Ciekawe ile wtedy będzie załatwione.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']Ej, dziewczyny, nie kłóćcie się tak! Nie warto, bo później na Zlocie atmosfera miła nie będzie ;)

A jeśli chodzi o domek na uboczu to pożartować można, ale jeśli cały "VIPowski domek" sobie decyduje, które osoby mają być na tym tzw. uboczu, to chyba coś tu jest nie halo... ^^''[/quote]
spoko ja i tak ze słitaśną na zlocie za dużo rozmawiać nie będę:evil_lol:

ale my właśnie sobie żartowaliśmy,że słity tam pójdą:cool3:a kto miał to zrobic, skoro na sylwku był tylko vipowski domek? :evil_lol::evil_lol:
[quote name='Sweetaśna']

aha fajnie wiedzieć;/ a czemu akurat my?
troche dziwnie bo organizator powinien być jeden a nie 8 czy ilu was tam jest..[/quote]
a czemu nie? bo Was dobrze zapamiętaliśmy:diabloti:
dziwna to jesteś ty,bo cały czas cos ci sie nie podoba, coś narzekasz, coś wypytujesz, ciągle coś coś coś :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']nie, ale dyskryminujesz ją z powodu wieku, żeby się nie wymądrzała bo ty jesteś starsza, to brzmi jednoznacznie ;)[/quote]

ale nie to miałam na myśli:roll:


[quote name='Estera']Chciałam napisać, że cały domek "VIPowski" stwierdził, że tam idziecie, a Basia to tylko napisała tutaj. A organizatorami zlotu są wszystkie osoby z domku numer 2. Ot co!
Barabara może i młodsza, ale na pewno dojrzalsza i zna się na żartach :roll:[/quote]

aha fajnie wiedzieć;/ a czemu akurat my?
troche dziwnie bo organizator powinien być jeden a nie 8 czy ilu was tam jest..
Może wg was jest . mnie nie znacie wiec nie możecie o mnie nic powiedzieć.


tak czy inaczej pisząc tamto nie miał nic złego na myśli.. jak kogs uraziłam to przepraszam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Dziewczyny przestańcie się klócić o to, która ma większe poczucie humoru, jest starsza, mądrzejsza, bardziej słitaśna, bardziej vipowska, bo poszczuję Gingerką. :mad:[/QUOTE]

ale ty masz ją jedną, a my mamy jorczka, spaniela, agresywnego chomika i szczura i nie pamiętam co jeszcze :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Tinka w końcu na zlot sie wybierasz:diabloti::cool3:
Sweetaśna-co jak co ,ale ty sie wiekiem nie chwal bo wstydziłaś się na zlocie jak 6letnia dziołcha i na ławeczki cię wypychałem dosłownie z domku;)
Baśka-spokój siad :evil_lol:
Aniu-dokładnie:loveu:
Asiu-my mamy jeszcze Czarka:diabloti:On wystarczy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja poszczuje Olkiem;D:P

Według mnie każdy bedzie miał ten domek który po prostu sobie wybierze:) ale to dopiero jak bedziemy wiedzieli które domki mamy;)

A tak co do domków;) 8-osobowe mają dwa łóżka podwójne więc zanim taki wybierzecie to sie dogadajcie kto z kim bedzie na takim łóżku żeby nie było sytuacji ze ktoś z kimś spać w jednym łóżu nie bedzie:p

No i jesczez warto bedzie pomyśleć by usatlić o której godzinie sie chodzi na spacer, jakieś zbiorowe zakupy z biedronki (samochód), lub jakieś gruuupowe wyjście na Ślęże musi też być;D Ewentualnie jakieś drewno na ognicho itd itp;)

Oczywiście tego planu nie trzeba się trzymać,ale żeby potem ktoś nie marudził że nic o spacerze nie wiedzieli;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...