Jump to content
Dogomania

VII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków


KaRa_

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg89']Obiecanki cacanki:diabloti:
A ja kupie komarkowi boxerki ze swoim zdjęciem:evil_lol:Żeby przy siusianiu sobie na mnie patrzył:loveu::lol:[/quote]

i żeby rzygał tak jak Asia:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wróciło mi się szybciej do domu :multi:
Mam njusy.
Właśnie rozmawiałam z Panią z ośrodka. Mamy zarezerwowane wstępnie 30-40 miejsc w terminie 20-26 lipca. 25 zł za osobę/doba. Pieski są gratis, ale mogą jechać tylko pieski nad którymi właściciel panuje i nie są agresywne, ponieważ w okresie letnim będą inni wczasowicze ;) Do dyspozycji macie 1 domek 8-mio osobowy (drugi rezerwuje ekipa sylwestrowa :evil_lol: ), domki 4-ro osobowe, albo pokoje 2-u osobowe. WSzystko z natryskiem, wc i aneksem kuchennym.
Proponuję założyć nowy wątek, ew. edytować pierwszy post :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']i żeby rzygał tak jak Asia:diabloti::evil_lol:[/quote]
Odezwała się ta co nie rzygała. :mad:

[quote name='Estera']Wróciło mi się szybciej do domu :multi:
Mam njusy.
Właśnie rozmawiałam z Panią z ośrodka. Mamy zarezerwowane wstępnie 30-40 miejsc w terminie 20-26 lipca. 25 zł za osobę/doba. Pieski są gratis, ale mogą jechać tylko pieski nad którymi właściciel panuje i nie są agresywne, ponieważ w okresie letnim będą inni wczasowicze ;) Do dyspozycji macie 1 domek 8-mio osobowy (drugi rezerwuje ekipa sylwestrowa :evil_lol: ), domki 4-ro osobowe, albo pokoje 2-u osobowe. WSzystko z natryskiem, wc i aneksem kuchennym.
Proponuję założyć nowy wątek, ew. edytować pierwszy post :loveu:[/quote]
Esterko kochanie Ty moje. :loveu: :loveu: :loveu:
Jestem z Ciebie dumna córuś moja przyszywana. :loveu: :loveu: :loveu:

Domki są 25 zł/doba, czyli nie że za domek 8-osobowy 300 zł, a za 4-osobowy 180 zł? Potargowałaś się? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']
Esterko kochanie Ty moje. :loveu: :loveu: :loveu:
Jestem z Ciebie dumna córuś moja przyszywana. :loveu: :loveu: :loveu:

Domki są 25 zł/doba, czyli nie że za domek 8-osobowy 300 zł, a za 4-osobowy 180 zł? Potargowałaś się? :cool3:[/quote]:loveu: :loveu: :loveu:
Nic się nie targowałam :eviltong: Pani sama do mnie "przy takiej ilości osób, to ja Wam zniżkę proponuję i bez względu na domek czy pokój, 25 zł za osobę/doba." Wg. cennika na stronie w ósemce za dobę kosztuje 37,5 zł od osoby :eviltong: Więc się ucieszyłam, podziękowałam, zarezerwowałam, pożegnałam. Po czym Olek do mnie " A za psy nic nie chce?" , no to zadzwoniłam po raz drugi :eviltong: I usłyszałam właśnie, że pieski są gratis :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']:loveu: :loveu: :loveu:
Nic się nie targowałam :eviltong: Pani sama do mnie "przy takiej ilości osób, to ja Wam zniżkę proponuję i bez względu na domek czy pokój, 25 zł za osobę/doba." Wg. cennika na stronie w ósemce za dobę kosztuje 37,5 zł od osoby :eviltong: Więc się ucieszyłam, podziękowałam, zarezerwowałam, pożegnałam. Po czym Olek do mnie " A za psy nic nie chce?" , no to zadzwoniłam po raz drugi :eviltong: I usłyszałam właśnie, że pieski są gratis :)[/quote]
To super! :multi:

[quote name='basia bonnie']jeśli 6 nocy ,to 150zł:multi: w sierakowie było 180+30 za psy+energia:cool3:[/quote]
Taniutko, szczególnie ze nic się nie płaci za psy i energię. :multi:


Aha, nie wiem jak w innych domkach, ale w tym co byliśmy, był ogrzewacz przepływowy, więc woda była ciepła przez cały czas. :cool3: :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']no to fajnie:D
jak co to ja rezerwuje jeden domek 4 osobowy tak wstępnie dla mnie Isi, Martuni i Acctiually (pewnie znowu źle napisałam):eviltong:

Tanio w tym roku wyszło:D
mam nadzieje ze termin będzie mi pasował ...[/quote]
dla Was, tzn. słitów mamy taki specjalny domek o ile sie nie myle to nr 14:evil_lol: na uboczu, nikt Wam nie będzie przeszkadzał jeśli będziecie chodzić spać o 22:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']dla Was, tzn. słitów mamy taki specjalny domek o ile sie nie myle to nr 14:evil_lol: na uboczu, nikt Wam nie będzie przeszkadzał jeśli będziecie chodzić spać o 22:evil_lol:[/quote]

my nie chodzimy tak wcześnie spać basieńko..:evil_lol::diabloti:
i nie chcemy na odludziu domku:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...