Jump to content
Dogomania

VII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków


KaRa_

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg89']Praktycznie identyczne.A co wybierasz się w tym roku na zlocik?:cool3:[/quote]
Na razie sie tylko dowiaduje. a jak długo sie z Wrocławia tam jedzie (chodzi mi o czas). Moze ma ktos link do rozkładu jazdy tych autobusów o których napisał Komar?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aina155']a jakby co to kiedy ten zjazd? i gdzie? Mozna jakies szczegoly, bo zajrzalam do pierwszego mpostu ale sie nie doczytalam[/quote]

[URL]http://sulistrowice.eu/[/URL] <--- Miejsce zlotu. Dokładny termin jeszcze niepewny, ale jakos w lipcu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogarka']Na razie sie tylko dowiaduje. a jak długo sie z Wrocławia tam jedzie (chodzi mi o czas). Moze ma ktos link do rozkładu jazdy tych autobusów o których napisał Komar?[/quote]

jedzie się ok godziny, dworzec pks jest przy dworcu głównym pkp. Stamtąd wsiada sie w autobus 512, bys musiała w necie rozkładu poszukać;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Ale co Wy chcecie aktualizować?
Czy ktoś dzwonił do ośrodka i pytał, czy ten termin jest wolny i czy przyjmą nas wtedy z psami?
Bo my o tym nie rozmawialiśmy z babką, ewakuowaliśmy się jak najszybciej.
Zloty labków są z tego co pamiętam w maju, więc zanim się nie dowiemy że nas na 100% przyjmą i domki są w tym czasie wolne, nie ma co się cieszyć. :eviltong:[/quote]
oh,moj refleks:evil_lol:
Jak my z Esti byłyśmy po mopa, to mówiłyśmy jej ,że chodzi na m o lipiec/sierpień ,powiedziała,że ok. Więc w sezonie nas przyjmie:cool3: trzeba się tylko dowiedzieć ,czy ten termin jest akurat wolny, ale Esterka się deklarowała,że ona może dzwonić i załatwiać, więc do roboty:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]Spoko, nie martw sie, nie wkręcę się Wam do domku :cool1:[/B][/I][/quote]
ja sie nie martwie, bo u nas i tak juz nie ma miejsca, tylko nie rozumiem Cie? piszesz,ze pojedziesz jesli pojedzie komar, no wiec masz zamiar tylko z nim rozmawiac i przebywac? tam bedzie tez ok. 40 innych osob i tylko chcesz byc z Komarem? nie uwazasz, ze to troche bez sensu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']ja sie nie martwie, bo u nas i tak juz nie ma miejsca, tylko nie rozumiem Cie? piszesz,ze pojedziesz jesli pojedzie komar, no wiec masz zamiar tylko z nim rozmawiac i przebywac? tam bedzie tez ok. 40 innych osob i tylko chcesz byc z Komarem? nie uwazasz, ze to troche bez sensu ?[/quote]

to się nazywa celowe zwrócenie na siebie uwagi:eviltong: - 'o ja biedna nikt mnie nie lubi, tylko Komar mi został.. ' a Komar taki dobry o nikim złego słowa nie powie:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']oh,moj refleks:evil_lol:
Jak my z Esti byłyśmy po mopa, to mówiłyśmy jej ,że chodzi na m o lipiec/sierpień ,powiedziała,że ok. Więc w sezonie nas przyjmie:cool3: trzeba się tylko dowiedzieć ,czy ten termin jest akurat wolny, ale Esterka się deklarowała,że ona może dzwonić i załatwiać, więc do roboty:diabloti:[/quote]Spoko zadzwonię. Tylko recepcja czynna do 15, a ja jak na razie po 15 do domu wracam :placz: W piątek albo w sobotę zadzwonię, jeśli nikt tego wcześniej nie zrobi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...