Jump to content
Dogomania

VII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków


KaRa_

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wkurza mnie ta dogomania:angryy::angryy::angryy:
Co robie edytuje i robie wyślij, to mnie wylogowuje :angryy::angryy: a jak pisze normalnego posta od początku jest wszystko ok.
Estera modzie aktualizuj bo ja już nie mam siły :angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ale co Wy chcecie aktualizować?
Czy ktoś dzwonił do ośrodka i pytał, czy ten termin jest wolny i czy przyjmą nas wtedy z psami?
Bo my o tym nie rozmawialiśmy z babką, ewakuowaliśmy się jak najszybciej.
Zloty labków są z tego co pamiętam w maju, więc zanim się nie dowiemy że nas na 100% przyjmą i domki są w tym czasie wolne, nie ma co się cieszyć. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Kara nie mam tutaj władzy. Możemy jedynie zamknąć ten wątek (poprosić kogoś) i założyć nowy i niech aktualizuje ktoś kto ma siły.[/QUOTE]

Zamykać nie;)
Postaram dopchać się do siostry kompa tam wszystko działa, a nie jak u Pawełka mam 90% rzeczy po blokowanych i później wszędzie problemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']a czemu jeszcze jej tu nie ma? :mad:

a możemy jeszcze Mareczka? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Komar może by mi go załatwił? :razz::loveu:

:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]Zarejestrowała się, jak wpuszczę ją do kompa, to może się pojawi :evil_lol:
Mi tam Mareczek nie przeszkadza, tylko pamiętaj, że mam 18-nascie lat i...... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Zarejestrowała się, jak wpuszczę ją do kompa, to może się pojawi :evil_lol:
Mi tam Mareczek nie przeszkadza, tylko pamiętaj, że mam 18-nascie lat i...... :diabloti:[/quote]
...no ewnetualnie się z Tobą podzielę :loveu: w rodzinie nic nie zginie :evil_lol:

[quote name='komar']Zobacze co da się zrobić;D[/quote]
hehe :evil_lol: miałeś napisac bardzo się postaram :diabloti:

[quote name='olekg89']A kij z Mareczkiem.Ważne żeby komarek był ,bo zlocik będzie wtedy miernej jakości:roll::loveu:[/quote]
no wiadomo, że Komar potrzebny, żeby miał nam kto na gitarze grać :eviltong: ale Mareczek też potrzebny! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']...no ewnetualnie się z Tobą podzielę :loveu: w rodzinie nic nie zginie :evil_lol:
[/quote]Pewnie, że w rodzinie nic nie zginie :loveu: :loveu: :loveu: Dlatego sylwek był taki słitaśny :evil_lol: :loveu: Nikomu innemu nie pozwoliłabym mówić o sobie szmata :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Mysia-musi mnie ktoś ogrzewać w nocy jak mi kapa schodzi i szukam schronienia:loveu::evil_lol:A nikt tak nie ogrzewa jak duuuży mencizna:lol:[/quote]
hehe :evil_lol::diabloti:

[quote name='rose']Otwórzmy nowy wątek, ja się mogę zająć aktualizacją:eviltong: mam kompa na wyłączność i nie będzie problemem dla mnie wpisać czy wypisać kogoś z listy;)[/quote]
dobry pomysł, taki wątek z prawdziwego zdarzenia by się przydał :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']po to by poinformować ze sie nie jedzie:) lub po prostu odpowiedź na wcześniej zadane pytanie;) a swoją drogą wiele postów z tego tematu jest bez sensu[/quote]
:loveu::loveu::loveu:
[I][B]To czy ja pojadę zależy od tego czy Komar będzie jechał...[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...