Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

A mi podobał się Blady Kris!! , a w szczególności jego koszulka z napisem,, Pokochaj(czy coś takiego )psa lub kota ze schroniska" Pokazał, że ma wielkie serce!! i jest skromny! A dwójka wygranych według mnie nie powinna startować w programie dla amatorów, przecież zdobyli już sławę za granicą...a poza tym na co wykorzystają 100.000 euro?? bo chyba nie na kupienie nowych slipek do występów:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Toffuś']A mi podobał się Blady Kris!! , a w szczególności jego koszulka z napisem,, Pokochaj(czy coś takiego )psa lub kota ze schroniska" Pokazał, że ma wielkie serce!! i jest skromny! A dwójka wygranych według mnie nie powinna startować w programie dla amatorów, przecież zdobyli już sławę za granicą...a poza tym na co wykorzystają 100.000 euro?? bo chyba nie na kupienie nowych slipek do występów:diabloti:[/quote]
Dlaczego nie?
Przecież mają talent, a to właśnie o to chodzi - program ma tytuł "Mam talent", a nie "Mam talent i jestem amatorem". ;)
A co zrobią z kasą to już Ich sprawa. Ale z tego co pamiętam, to Oni mieszkają/mieszkali z granicą, teraz mają wystarczająco forsy, żeby mogli do Polski wrócić i przynajmniej przez jakiś czas nie będą musieli się o pieniądze martwić...

A Blady Kris był na prawdę SUPER!
Fajny musi być z niego człowiek! ;) Mam nadzieję, że dzięki Niemu parę psiaków znajdzie nowe domy. :-)

Link to comment
Share on other sites

Mam wrażenie że byliście za Krisem bo powiedział że odda kasę na schronisko :roll: a przecież nie o to chodzi tylko o talent (który ma) i fajnie że miał taki cel ale to program w którym oceniało się [B]talent[/B] a nie cele na jakie pójdą pieniądze. A jak czytam wasze wypowiedzi to brzmią mniej więcej tak "głosuję na Kris bo przekaże pieniądze na schronisko".

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest to delikatna ironia na temat mojego wcześniejszego postu, to informuję Cię, iż został on napisany w taki, a nie inny sposób, ponieważ Luboń mieści się tuż obok Mosiny - a reszty już można się chyba domyślić :p


:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paatrycja']No i większość się zgodziła ze mną, że to nie program dla śpiewaków.
Śpiew to talent, ale jak już ktoś napisał śpiewać może każdy, trochę lepiej, trochę gorzej i to co Kuba powiedział przed głosowaniem, po występie Klaudii było moim zdaniem czystą prawdą.[/quote]
ja tez popieram to co powiedział Kuba o klaudi...

swoja droga Lewandowska od poczatku działała mi na nerwy, dwa wystepy wziela na litość (pies przeowdnik- ciekawe jakos nie wygladał na psa przewodnika, nie oznakowany, w kolczatce i zleksza grubasek...) drugi wystep (piesek bardzo chory to po jakeigo grzyba ciagnac chorego psa z soba jesli jedzie z nia rodzina? a zapytana na co chory to nic takiego nie umiala odpowiedziec) ostatni wystep mnie zaskoczył ale ja nie jestem za spiewakami w tym programie no i od pcozatku cos mnie w niej denerwuje...

Smallpati ma racje ze nie powinno sie wybeorac ludzi po tym na co wydadza pieniadze w sumie pod tym kontem w ogole nie powinnismy wybierac...

Mnie np. zauroczył ziemek.. fantastyczny dzieciak :loveu: i nawet jakby wygrał to miałabym gdzies czy wyda ta kase na zabawki czy na cos innego, w koncu to jego wygrana, a z reportazu bylo widac ze rodzicow rowniez ma wspaniałych i rozsadnych ... :loveu: takze duzy ukłon dla nich!

A co do samego Krisa osobiscie rowniez strasznie mi sie podobał, robił całkiem coś innego a jego drugi wystep byl fenomenalny... i to ze oddałby jakas czesc na cele społeczne rowniez mnie nie przekonuja.. on po prostu od poczatku mi sie spodobał..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']mnie bardzo ucieszyła ta koszulka u bladego krisa:)[/quote]

a wiecie skąd Kris miał taką śliczna koszulkę :cool3:
ano z dogomanii :lol:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/koszulki-pokochaj-psa-kota-ze-schroniska-reaktywacja-na-zywiec-118618/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...