Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

A mnie żenuje już delikatnie ta polska mentalność.
Wszędzie teorie spiskowe itd...
Klaudia ma głos i ma warunki do tego, żeby swój talent rozwijać.
Znasz ją, żeby oceniać czy da pieniądze mamusi?
A Ty co byś na miejscu mamusi zrobiła?
pozwoliła 11-latce dysponować taką kasą?
...
chodzi o to, czy mamusia wydałaby na pralkę, czy na inwestycję w córkę.
a sądzę, że jednak wybrałaby tą druga opcję..

;)


-----

A Krisa zna już cała europa od dawna ;) nie na darmo brał udział w mistrzostwach świata beatbox'erów ;)
ale pogratulować takiego mieszkańca, pogratulować :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boże kobiety nie bierzcie wszytskiego na poważnie- to wzgeldem wydawania kasy :eviltong:


Mi się Klaudia nie podoba, nie podoba mi się jej głos a repertuar chocby na castingu nie wybrał chyba program tylko jak śmiem podejrzewac rodzice dziewczynki. Nie lubie grania na emocjach ludzi w ten sposób i już.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Wypada jeszcze napisać, że to program Mam Talent wybierał repertuar dla Klaudii. [/QUOTE]

No właśnie. I dla mnie to swiadczy o braku dojrzałosci wokalnej.
Ktoś kto ma już ugruntowane przemyślenia wokalne, nie da sobie wsadzic repertuar który mu nie leży. Od samego początku Klaudia miała nieodpowiedni repertuar.
Wokalnie z solistów dla mnie nalepszy był Ziółko, Lewandowska ( tylko tutaj inna skala porównawcza bo głos operowy), Lenda. A od Klaudi o wiele bardziej wokalnie podobała mi się Klaudia Walencik, miała subtelniejsza barwe głosu.

Link to comment
Share on other sites

Z tym, że Klaudia Walencik od lat pracuje nad głosem u bardzo dobrych nauczycieli śpiewu, poza tym - jak ona się zachowywała? :p

Logicznym jest też fakt, że 11-latka nie będzie ugruntowana co do doboru repertuaru i dlatego dobrze, że zajęła drugie miejsce - ma teraz szansę na to, żeby się dalej rozwijać. czy to komuś odpowiada, czy nie :razz:
Audiofeels są niesamowici, a w swoim repertuarze mają naprawdę bomby atomowe :loveu:
Ale chłopaki już idą dobrą drogą i pozostaje trzymać kciuki, że ta płyta którą właśnie kończą się ukaże i odniosą sukces :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Saint']Z tym, że Klaudia Walencik od lat pracuje nad głosem u bardzo dobrych nauczycieli śpiewu, poza tym - jak ona się zachowywała? [/quote]
A jak sie zachowywała? ja nie zauwazylam nic w jej zachowaniu złego.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Z tym, że Klaudia Walencik od lat pracuje nad głosem u bardzo dobrych nauczycieli śpiewu, poza tym - jak ona się zachowywała? :p[/QUOTE]
A co do ma do rzeczy? Ziołko jest amatorem muzykiem, a Lewandowska kształci wokal w szkołach i już nagrywała płyty.
W mam talent powinno się oceniać umięjętnosci. Juz Kamila odrzucono ze względu że im sie wydawało ze jest zarozumiałym dzieciakiem. I nie oceniono jego talent taneczny.
JA nie widziałm aby Klaudia Walencik się inaczej zchowywała. A ze ktoś pracuje nad głosem to zaleta. Pamietam w Szansie na sukces jak nastolatka wykonała Dziwny jest ten Swiat. I było to o niebo lepsze niz Klaudia. W podobnym wieku zaczynała Georgina TArasiuk tez nie był to wyszlifowany głos. A możliowsci, barwa niezapomniana.
A czy Klaudia będzie wielka woklalistką to sie okaże za pare lat. Nie tak łatwo zrobić kariere nawe ze swietnym głosem.
Lenda wygrywała dwukrotnie Szanse na sukces i nie wybiła się z czarna barwa głosu. A takich jak ona jest mało.

Link to comment
Share on other sites

Jechaliśmy do Wa-wy 7godzin-porażka.

Kris zajął 5 miejsce:multi:
Moja subiektywne odczucia po finale "na żywo"

zwycięscy -rewelacja w TV, na żywo nie do końca,a może po prostu jestem już w tym wieku ,że nie bawią mnie nagie, męskie torsy.
Klaudia- porażka-siedziałam w 1 rzędzie, to było straszne.

Lenda i Ziółko-rewelacja, totalny odjazd,nie widać tego w TV.
szkoda,mam nadzieję,że dzięki temu programowi zajdą daleko:multi:

Audiofeels- na żywo- rozczarowanie,trzymam za nich kciuki, bo 2 miejsce należało się IM.
DZiękuję wszystkim:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Zacznijmy moi drodzy od tego, że nikt, kto śpiewa nie powinien się znaleźć w tym programie.
Od tego są programy "Jak oni śpiewają", "BAR", "Idol" itp. a nie, MAM TALENT.
To program dla osób, które pokazują coś od siebie, robią rzeczy niesamowite na co dzień nie spotykane w ogóle, a nie śpiewa.. wg. mnie w drugiej edycji powinni wyostrzyć regulamin, to jest po prostu nie fair. :shake:

Link to comment
Share on other sites

A ja byłam cały czas za Krisem bo beatbox jest niesamowity :) A kiedy Kris wspomniał o schronisku to już w 100 % byłam za tym by wygrał :) Dziś od rana poszukiwałam na necie koszulek "pokochaj psa lub kota ze schroniska" :evil_lol: Byłam rozczarowana jak się dowiedziałam że klaudia ma II miejsce - przecież jej występ nie był tego wart! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

A śpiewanie to nie talent?

Lalunia - proszę.. nie porównuj jej do Georginy Tarasiuk.. bo ta od kołyski uczyła się śpiewać, pochodzi z rodziny z jakiej pochodzi i takie porównania się nie do końca trafione.
To jest program nie dla osób które już są gwiazdami, a które mają talent i chcą go rozwijać..
Klaudia talent ma, miejmy nadzieję że będzie go rozwijać.

Link to comment
Share on other sites

Saint szczerze Ci powiem ze i mnie sie spiewanie nie podoba w tym programie, tutaj mialobyc zroznicowanie, ludzie o roznym hobby, a spiewajacych bylo zdecydowanie za duzo, bez sensu.. :shake: programy dla takich ludzi juz były... i nie podoba mi sie to ze moga uczesniczyc rowniez w tym programie...

spiewac kazdy moze (fakt troche lepiej czy tez gorzej)... ludzie ktorzy maja glos jest na peczki, ale kariere w Polsce ciezko zrobic.. mieli szanse przy idolu i to nie jedna.. bo edyzji bylo kilka...

Link to comment
Share on other sites

[B]zaba14[/B] - ja się z Tobą zgadzam w 100%! I nie tylko idol dawał szansę ale teraz jest także np fabryka gwiazd....
Jak pisałam na poprzedniej stronie to Klaudia wcale nie zasłużyła sobie na II miejsce... Ja cały czas od początku trzymałam kciuki za Krisa i za Łałacha który niestety odpadł...

[B]mariamc[/B] - ode mnie też pozdrów Krisa :D I pogratuluj Mu że tak daleko doszedł :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Lalunia - proszę.. nie porównuj jej do Georginy Tarasiuk.. bo ta od kołyski uczyła się śpiewać, pochodzi z rodziny z jakiej pochodzi i takie porównania się nie do końca trafione.
To jest program nie dla osób które już są gwiazdami, a które mają talent i chcą go rozwijać..[/QUOTE]
Ukończyła szkołe muzyczna, nie od kołyski.
I nie bardzo rozumiem, co znaczy ze ten program nie dla tych co są giwazdami? czy to ze ktoś całe życie poswiecał swojej pasji, trenował, szkolił sie oznacza ze nie powinien startowac w mam talent? To program taki jak inny daje szanse na pokazanie się większej publicznosci, czyli po to aby sie lansowac. Lewandowska według tego nie powinna w nim startowac - bo kończu wysza szkołe muzyczna, nagrała płyty i już spiewała na koncertach. Krist nie powinien bo pochodzi z muzycznej rodziny i wystepował publicznie. Nawet z Piotrem Rubikiem. Kapitalnie to wyszło. Ziółko tez śpiewał dla publicznosci i ma za soba pare lat pracy. Ssnake od paru lat wystepuje w cyrku to juz nie amator, ale profesjonalista. Magik który odpadł, pochodzi z rodziny cyrkowej. Jego ojciec jest znanym magikiem. ata pracy. I wreszcie zwyciezscy. Takie muskuły nie przychodza same z siebie w darze od Pana Boga.
Gimnastyczka trenuje w Legii. No i tak można jeszcze długo.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdanie ten program nie pokazał prawdziwych talentów i jest trochę bez sensu...:roll: Ci tancerze mogli iść do you can dance a Ci wszyscy śpiewacy do Fabryki gwiazd ...Ci ludzie nie mają już co pokazywać wykończyli swoje możliwości ...

Link to comment
Share on other sites

No i większość się zgodziła ze mną, że to nie program dla śpiewaków.
Śpiew to talent, ale jak już ktoś napisał śpiewać może każdy, trochę lepiej, trochę gorzej i to co Kuba powiedział przed głosowaniem, po występie Klaudii było moim zdaniem czystą prawdą.

Link to comment
Share on other sites

A mnie jak zwykle dobił komentarz Kuby o Ewie Lewandowskiej. Wyszła z psem i myślelismy ze pies będzie fikał koziołki.:p
Pewnie dlatego chciał jej na dzień dobry pojechac jakims tekstem, tylko jej tekst troche mi sie zaniewidziało, wybył go z kontekstu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...