Jump to content
Dogomania

Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35


Kala&Majka

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='moon_light']Nie trzymaj kciuków tylko sms'a poślij :)[/quote]

Chętnie bym to zrobiła, ale mam 24gr na koncie, więc nie mam jak. Liczę jednak, że dużo ludzi zauważy taki talent jak on i zagłosuje. :cool3:

(A na 2 miejscu niech będzie duet akrobatyczny :loveu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']A właśnie miałam pytać - skąd wiadomo, że nie jest całkowicie ślepa? Bo kiedyś nawet ktoś tu o tym pisał. Powiedziałam o tym koleżankom, a one nie wierzyły. :shake: Nawet jak im powiedziałam, że jej pies nie był przewodnikiem.[/quote]
jak dla mnie to jakas wielka sciema, moze ma problemy ze wzrokiem, ale niewidoma nie jest napewno :shake: nie tak zachowuja sie oczy osoby, ktora nic nie widzi.
Nie przekonuje mnie jej ta gra na litosc :shake:
Kuba chyba tez wyczul jakis przekret

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Jak wygra ta pseudo-slepa to wyrzuce nasze dwa tv z balkonu :shake:[/quote]

A właśnie miałam pytać - skąd wiadomo, że nie jest całkowicie ślepa? Bo kiedyś nawet ktoś tu o tym pisał. Powiedziałam o tym koleżankom, a one nie wierzyły. :shake: Nawet jak im powiedziałam, że jej pies nie był przewodnikiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

Szczerze? nie lubie lewandowskiej.
Bierze na litość. wcale nie jest zupełnie ślepa.
pies jest jej całym życiem? to dlaczego chodzi z nim w kolczatce?
cieżko chory? hahah:cool1:... zapytali jej sie na co chory to tylko zrobiła duże oczy i nic nie powiedziala.
W sumie nawet wątpie, że ten jej pies jest wyszkolony jako przewodnik.

Jak na razie najbardziej podobał mi sie Ziemek :grins: wymiata :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']bo pies ostatnio byl "baaaardzo ciezko chory", konal w poczekalni, Foremniak go ratowala :cool1:[/quote]

a weź weź weź...wyrzuce nową plazmę przez okno jak wygra.

W półfinale dowiedziałam się o niej, że:
1. jej pies jest chory
2.ona nie widzi
3.ma chore gardło
4.śpiewa dla taty, który nie żyje


No ludzie ja oglądam takie programy na poprawę humoru a nie dla popadania w depresje.


KRIS THE BEST

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Szczerze? nie lubie lewandowskiej.
Bierze na litość. wcale nie jest zupełnie ślepa.
pies jest jej całym życiem? to dlaczego chodzi z nim w kolczatce?
cieżko chory? hahah:cool1:... zapytali jej sie na co chory to tylko zrobiła duże oczy i nic nie powiedziala.
W sumie nawet wątpie, że ten jej pies jest wyszkolony jako przewodnik.

Jak na razie najbardziej podobał mi sie[B] Ziemek :grins: wymiata[/B] :D[/quote]
ja tez jestem za nim, ale to takze z rodzinnych powodow :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='kingula']ja tez jestem za nim, ale to takze z rodzinnych powodow :evil_lol:[/quote]
nie bardzo kapuje jezeli chodzi o te rodzinne powody:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']jak dla mnie to jakas wielka sciema, moze ma problemy ze wzrokiem, ale niewidoma nie jest napewno :shake: nie tak zachowuja sie oczy osoby, ktora nic nie widzi.
Nie przekonuje mnie jej ta gra na litosc :shake:
Kuba chyba tez wyczul jakis przekret[/quote]
mnie też nie przekonuje to oszustwo...:shake: Fakt, jest bardzo dobra w tym co robi, ale branie na litośc nie jest w porządku.



PS. Audiofeels!!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

Kulawik mi sie nie podobała.
Taka młoda dziewczyna, a takie piosenki śpiewa:shake: w ogóle ona jakaś przymulona, taka niby dojrzała, taka smutna jakas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...