Jump to content
Dogomania

Karma Hill's


Marta !!!

Recommended Posts

[quote name='Diorisimo']Według porad dr Suminskiej nie mieszac gotowanego z pelnowartosciowa karma. A o dziwo kotkom mozna mieszac...
Albo dobra karma sucha, albo gotowane jedzonko z miesem( tarczyca, hormony itd)-jesli chodzi o psy, zwlaszcza szczenieta duzych ras.[/quote]

Nie mieszać razem, czy między posiłkami???

A co z tą tarczycą i hormonami?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Moja mala je Hillsa z jagniecina. Od okolo 3 tygodni. Kupilam 15 kg w Euro-Zoo. Ale wydaje mi sie, ze karma zmienila zapach:( Trzymam w oryginalnym worku z plastikowym zamkiem, przesypuje porcje na 3-4 dni do wiaderka. Karma stoi zamknieta w temp. okolo 16-18 stopni. Czy mogla "skisnac", ktos tak mial?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelina22']Moja mala je Hillsa z jagniecina. Od okolo 3 tygodni. Kupilam 15 kg w Euro-Zoo. Ale wydaje mi sie, ze karma zmienila zapach:( Trzymam w oryginalnym worku z plastikowym zamkiem, przesypuje porcje na 3-4 dni do wiaderka. Karma stoi zamknieta w temp. okolo 16-18 stopni. Czy mogla "skisnac", ktos tak mial?[/quote]

A może stoi w wilgotnym miejscu?

Link to comment
Share on other sites

Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Karma stoi w suchym i chlodnym miejscu w oryginalnym opakowaniu. Wachali ta karme wszyscy domownicy i znajomi i nikt nie czuje zmiany zapachu. Kupilam maly worek i porownalam zapachy. Dzwonilam do dystrybutara, pytalam w sklepach... Raczej sie nie zepsula, mnie sie nos zepsul;)

Link to comment
Share on other sites

[I]Koordynator Programu Hodowlanego Hill's
Specjalista ds. Marketingu Hill's

[B]EURO-ZOO Sp. z.o.o.
Warunkiem zakupu karmy u nich jest wypełnienie jakiegoś kwestionariusza oraz przesłanie kopii nadania przydomku hodowlanego.[COLOR=red]Trzeba być hodowcą by u nich kupować.[/COLOR][/B][/I]
[I][B][/B] [/I]
[I][B][/B] [/I]
[I][B][COLOR=#ff0000][COLOR=black]Zastanawia mnie jedno a mianowicie[/COLOR] [U]JAK KTOŚ NIE JEST HODOWCĄ[/U] A [COLOR=black]MA KILKA PSÓW TO C[/COLOR][COLOR=black]O [/COLOR]NIE MOŻE KUPOWAĆ PO CENACH HURTOWYCH ???? :roll:[/COLOR][/B][/I]
[I][B][/B] [/I]
[I][B][/B] [/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak'][I]Koordynator Programu Hodowlanego Hill's
Specjalista ds. Marketingu Hill's

[B]EURO-ZOO Sp. z.o.o.
Warunkiem zakupu karmy u nich jest wypełnienie jakiegoś kwestionariusza oraz przesłanie kopii nadania przydomku hodowlanego.[COLOR=red]Trzeba być hodowcą by u nich kupować.[/COLOR][/B][/I]


[I][B][COLOR=#ff0000][COLOR=black]Zastanawia mnie jedno a mianowicie[/COLOR] [U]JAK KTOŚ NIE JEST HODOWCĄ[/U] A [COLOR=black]MA KILKA PSÓW TO C[/COLOR][COLOR=black]O [/COLOR]NIE MOŻE KUPOWAĆ PO CENACH HURTOWYCH ???? :roll:[/COLOR][/B][/I]

[/QUOTE]

Nie

Jeśli chodzi o hurtownie EURO-ZOO Sp. z.o.o. to mozesz sie u nich zarejestrować, jeżeli nie posiadasz przydomku hodowlanego (albo nie masz sklepu czy cos takiego). Warunkiem takiej rejestracji (brak przydomka) jest posiadanie psa z tytułem reproduktora (trzeba przyniesc dokumenty ze związku kynologicznego).W każdym razie tak wytłumaczyły mi to panie z tej właśnie hurtowni.

Można zawsze dogadać się ze swoim hodowcą i kupować na jego hodowle :P :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Ja nie jestem hodowcą i kupuje:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale to dzięki temu,że pracuje w zoologicznym,że jak mamy dostawę to i na rachunki sobie zamawiamy[/QUOTE]

No wlaśnie ;) Ale niestety nie kazdy prowadzi sklep :-( (a przydałby mi sie taki zoologiczny pod nosem :diabloti::diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

[B]HILLs CANINE SENIOR LAMB & RICE[/B]

[B]15 kg [COLOR=black]na allegro[/COLOR] [/B][COLOR=black][B]kosztuje tylko 199,00 a to tylko jeden worek :shake: a gdzie pozostałe jedzonko (mam kilka psów i w różnym wieku) +[/B] [B]Hill's Adult Light 15 kg za179,00 i + Hill's Adult Lamb&Rice 15 kg też tylko za 179,00 :shake:[/B][/COLOR]
[B]czyli 199,00+179,00+179,00 = 557zł :roll: (tanio???? ) [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak'][B]HILLs CANINE SENIOR LAMB & RICE[/B]

[B]15 kg [COLOR=black]na allegro[/COLOR] [COLOR=black]kosztuje tylko 199,00 a to tylko jeden worek :shake: a gdzie pozostałe jedzonko (mam kilka psów i w różnym wieku)[/COLOR][/B][/QUOTE]

To moze zamiast Hillsa cos tanszego? np. Acana?
My placimy za worek L&R puppy 180 zł w hurtowni. A na allegro tez widzialam tansze worki niz za 199zł :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Zamówiłam hillsa z allegro za 160zł 15kg:roll:. Zobaczymy co to będzie.
Dorzucają do tego puche na 15kg.

No ale... hmm.. Kiedyś Bento Kronen kosztował powyżej 20zł za kg a teraz można kupić za 100zł 15kg bez problemu...
Ceny spadają ze względu na konkurencję.
Karm jest coraz więcej.

Link to comment
Share on other sites

Hm...
Karma jest jak najbardziej w porzadku. Dziś ją dostałam.
Pakowana oryginalnie, nigdzie nie widać braków czy przeróbek, data jest ok, pojemnik super... Pies sie rzuca i ślini jak zawsze na Hillsa:evil_lol:.
Jestem zadowolona.
Zobaczymy jeszcze czy w ciągu tygodnia nie bedzie jakiś skutków ubocznych...;).

U mnie sucha karma stosowana jest jako smakołyk do szkolenia.. szkolimy sie dużo ostatnio, wiec coś ewentualnie powinno "wyskoczyć".

Jak na razie - pozytyw!

Karma tak tanieje bo jak jest droga - sprzedaje sie jej mniej (nie kupi jej ktoś, kto ma kilka psów a własciciel jednego, najcześciej nie dużego). Ceny sie wahają bo wory są z różnych importów...
Niemcy, USA itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...