Jump to content
Dogomania

W weekend znajdę dom albo zamieszkamy pod mostem...KATASTROFA!!! Inka 4mies. Łódź


Karilka

Recommended Posts

iskierko Ty to masz szczescie:p

1/trzeba załozyć watek / fotki, opisac dokladnie - tatuaz / obroza? znaki szczegolne
czip? mozesz z nim podjechac do weta by to sprawdzic? nim na inny tymczas trafi
w tytule podaj gdzie znalazlas / takze dzielnica - osiedle
i tam zwracac uwage na ogloszenia

2/zawiadomic schronisko o znalezionym psiaku - jesli go szukaja to najpierw tu

3/...w tym watku tzn raczej w dawnym watku INKI - bo ten jest nowy...poszukajcie kontaktow na DTA chocby na dzien dwa...kto go zabezpieczy

poradziliscie sobie w kilka godzin z INKA udzwigniecie i ten problem;)

[B]Dom Tymczasowy Awaryjny[/B] chocby na noc,dwie potrzebny
[B]lub od razu Dom Tymczasowy[/B]
/jak on sie zachowuje wobec innych psow? kotow? moze juz mozna to stwierdzic/

4/[B]Kora[/B] - moze juz ktos go szuka na jej stronach

5/ w okolicy gdzie go znalazlas i nie tylko / wyzel jak to wyzel pies polujacy ...hmm moze za czyms pognał zwracac uwage na ogloszenia

6/ mozna juz takze awaryjnie zawiadomic Tanitkę - ona jest spec od wyżlow:p moze da na "wyzle" strony

rozdzielcie zadania między siebie

trzymam kciuki! a link do nowego watku wklejcie tutaj takze

Edit:

sprawdzilam watek juz jest :
[COLOR=Purple][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120140[/URL][/B][/COLOR]
[B]
chwilowo DTA lu DT zapewnila [COLOR=Purple]szafirkowa[/COLOR]:multi:
tak, czy inaczej zajrzyjcie tam pomoc nadal potrzebna...
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marcik']Zrobiłam małej Allegro:
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=434535550[/URL]

Zaznaczyłam, że można ją dowieźć bo w razie czego sama mogę w tym pomóc.[/quote]

Jaaakie śliczne allegro! WOOOW!!!:-o
Marcik jesteś cudowna!!!:loveu::loveu::loveu:

Tylko mam jedno spostrzeżenie:
Moze lepiej by było wpisać w tytule:
suka, szczeniak, szczeniaki sunia, oddam?

Bo "INKA" to nikt nei bedzie szukał:shake::-(...

Link to comment
Share on other sites

Marcik jakieś ogłoszenia ma jednak ja nie mam czasu, zeby zrobić jej wiecej a telefonów i domku nie widu ni słychu...:shake:

Ja bym napisała po prostu same słowa. Bez składni bo i tak ludzie to wzrokowcy;).
Sunia suka pies piesek szczeniak szczeniaki oddam pilnie okazja łódź

- takie ogłoszenia są najczęsciej przeglądane na allegro:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iskierkaaaa']karlika doszedl przelew? jak malutka?[/quote]
Hej!
Przelew doszedł - Bardzo dziękujemy!:multi:

Maleńka dobrze jednak domku ni widu ni słychu... Czy ktoś ma może jakieś pomysły? Ona rośnie, rozrabia po szczeniecemu i sąsiedzi sie coraz krzywiej patrzą...:shake: Jest już spora. Robi sie duże zagęszczenie w domu i psy są niespokojne. Czas na Nowy Dom!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iskierkaaaa']zrob jej zdjecia ciekawa jestem jakwyglada. Nie ma za co dziekowac:-) kurcze..... ogloszenia nie pomogly.... trzeba coswymyslec..[/quote]

[CENTER][CENTER][B][U]U W A G A ![/U][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER]Sunia, mieszaniec charta i owczarka niemieckiego szuka kochającego, wspaniałego domu![/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER]Inka, będzie psem średnio – dużym.[/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER]Posiada charakter idealny do szkolenia na psa towarzyszącego.[/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][I]Jeśli jesteś młoda osobą, kochającą psy, lubiącą długie spacery, wycieczki rowerowe i szukasz przyjaciela na dobra i na złe[/I][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][I] – Inka będzie idealnym kompanem![/I][/B][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER]Sunia ma 4 miesiące. Przebywa w Domu Tymczasowym.[/CENTER]
[CENTER][IMG]http://images39.fotosik.pl/6/be43cd5ec399c301.jpg[/IMG]
[/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][I]Kontakt:[/I][/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER][I]0-667-733-538[/I][/CENTER]

[CENTER]Jak ktoś by mógł - do skopiowania i wydrukowania plakacik.
[/CENTER]

[CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS]UWAGA![/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Sprawa staje sie pilna bardziej niż przewidywałam...[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Niestety jestem zmuszona sie wyprowadzić. Muszę wynajmować mieszkanie...[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Właścicieli ledwo ubłagałam na [U]JEDNEGO[/U] psa
[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS](jeden będzie musiał zamieszkać z moją mamą, nie wiem czy nie bede musiała szukać mu domu:placz:)[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Inka MUSI znaleźć [U]Nowy dom do poniedziałku[/U] lub chociażby [U]nowy DT..[/U].[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Niestety, tak czasem układa sie w życiu. Nie mam na to wpływu... [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Jest mi cholernie głupio i bardzo nie przyjemnie... ale taka prawda - albo Inki
[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]"jakoś sie pozbede" albo zamieszkamy wszyscy razem pod mostem:roll:
[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Nie sądziłam, że tak będzie:-(... Nawet nie przypuszczałam...
[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER]
[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...