Jump to content
Dogomania

W weekend znajdę dom albo zamieszkamy pod mostem...KATASTROFA!!! Inka 4mies. Łódź


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='scarlet']woj. łódzkie wpiisywać w ogłoszeniach?[/quote]
Wpisuj Łódź;).
Dziękuję!

[quote name='rita60']Karilka cos nam skapi info:cool3:;)[/quote]
Przepraszam:oops:.
Jestem od 7 do 15:30 poza domem...
Dziś wróciłam i zastałam cały dom we krwi.
Po rozpoznaniu które to - pojechałam czym prędzej do weta.
Dolar ma rozwalony pęcherz i obite nerki.
Rano pierdyknął w płotek bo zapomniał ze jest na smyczy 5 m i chciał przeskoczyć... Myślałam, ze rozejdzie sie po kościach. Niestety.
Cierpi jak cholera. Co chwile z niego leci czysta krew pomimo,
że jest naćpany lekami....

Biednemu wiatr w oczy...:-(

[quote name='Kar0la']Ogłosiłam Ineczkę na: ale.gratka, kupsprzedaj, kupiepsa, lodz.gumtree, gumtree, eoferty, animalia.[/quote]
Dziękuję!:loveu:
Dzwoniła pani ale chciała małą na podwórko...

Wytłumaczyłam, ze to pies z krótką sierścią, do tego z zacięciem do psich sportów... że nie nadaje się.
Niestety rozmowa zakończyła sie na tym że "pomyśli" i ja też "pomyśle":diabloti:.
Pies to nie zabawka...
Zwłaszcza od Karilki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Tak mi przykro Karilko z powodu Dolara:roll:mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze,trzymam kciuki za tego fruwajacego:cool3:dobka.[/quote]
Ciotka zajrzała do galerii dogo:loveu::eviltong:

Dolar nie panuje nad tym co robi. Bardzo go boli...

[quote name='iskierkaaaa']wiesz co,wyslij mi dane do przelewu,jutro wysle Ci cos, bo wiem jak jest a Dolar potrzebuje opieki.[/quote]
Dziękuję:oops:.

Dziś mała dostała kolejny antybiotyk i można już uznać, ze jest prawie zdrowa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']

Dziś mała dostała kolejny antybiotyk i można już uznać, ze jest prawie zdrowa![/quote]


[COLOR=RoyalBlue][B]Wspaniale :multi:[/B][/COLOR]

[B][COLOR=RoyalBlue]
Na Dolara niestety Ci nie wpłacę :-( Okazało się, że Gama ma infekcję i muszę wydać ok 150zł na antybiotyki i potem 55zł na kolejne badania krwi...:shake:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Antonek']Karilko, poszedł przelew na Dolarka biedaka. Podrap go za uszkiem od ciotki :) Małą naturalnie też :)[/quote]
Ojej:oops:.
Na Dolarka? O kurcze... Szok! Zaraz padne...

... Dziękuję Ci Antonku z całego serca!!!:oops:
Nie spodziewałam się takiej, Waszej reakcji...

Dolarek również bardzo Wam dziękuje...
Przy takiej pomocy na pewno szybciej wyzdrowieje...

Moja dziura finansowa jak na razie nie ma końca:-( a wiadomo, ze jak sie kocha, to spod ziemi pieniądze sie wyciąga...
Potem gorzej z oddawaniem:roll:, spłacaniem:oops:...
No ale dla mnie przynajmniej, życie i zdrowie zwierzaka (zwłaszcza bliskiego) lub kogokolwiek jest cenniejsze niż kazda suma pieniedzy...

Dolar do tego, jest mi szczególnie bliski ze względu na to, co razem przeszliśmy..
U mnie dostał szanse na drugie życie.
Razem walczyliśmy o swoje racje.
Uczyliśmy sie siebie wzajemnie...
Dolar uczył sie żyć wśród ludzi, ja uczyłam sie żyć z nim.
...i rozkwitła ogromna miłość...


Każdy chce żyć...

[IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2008/8/24/1219572561-3969660.jpg[/IMG]


Jesteście kochane....
Nie moge wyjść z podziwu:oops:...


[quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Wspaniale :multi:[/B][/COLOR]

[B][COLOR=RoyalBlue]
Na Dolara niestety Ci nie wpłacę :-( Okazało się, że Gama ma infekcję i muszę wydać ok 150zł na antybiotyki i potem 55zł na kolejne badania krwi...:shake:[/COLOR][/B][/quote]

Wyjątku, kochanie jesteśmy z Tobą i Gamą!
Będzie dobrze!
Miłość, to podobno najlepsze lekarstwo;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Karilko piekny ten twoj Dolar:multi:zdrowka mu zycze,a ty malenka slicznotka na gore po domek biegnij...[/quote]
Dziekuje!:) :):)
Ja też uważam, ze to wyjątkowy pies. Sporo przeszedł a i tak jest lepszy:diabloti: od większości psów, które mieszkają z ludźmi od szczeniaka...


Inka odkryła w sobie nowy talent - rozpierdziawianie gazet po domu.


Dziś wyprałam dywany w domu... :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Antonek']:multi: No to już wiemy z kim spokrewniona jest Inka!! Z moim Karolkiem. On z każdej gazety natychmiast robi puzzle po całym domu, a składanie/sprzątanie pozostawia mnie :angryy:[/quote]
Juz wystarczajaco Karolek zmeczy sie przy układaniu puzzli:evil_lol:nie mozna wiec wymagac,zeby jeszcze sprzatał:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']
Inka odkryła w sobie nowy talent - rozpierdziawianie gazet po domu.

[/quote]

[quote name='Antonek']:multi: No to już wiemy z kim spokrewniona jest Inka!! Z moim Karolkiem. On z każdej gazety natychmiast robi puzzle po całym domu, a składanie/sprzątanie pozostawia mnie :angryy:[/quote]


[COLOR=RoyalBlue][B]Nie, nie, nie! Mylisz się Antonku! Najpewniej to z moją Gamą:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Nie, nie, nie! Mylisz się Antonku! Najpewniej to z moją Gamą:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote]


Tak ze zdjęcia to w oczkach te same diabełki mają. Wszystko zatem możliwe :diabloti:

A Ineczka na wieczorny spacerek do góry!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Juz wystarczajaco Karolek zmeczy sie przy układaniu puzzli:evil_lol:nie mozna wiec wymagac,zeby jeszcze sprzatał:evil_lol:[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Nie, nie, nie! Mylisz się Antonku! Najpewniej to z moją Gamą:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote]

Nie! Ona to podpatrzyła u wujka Dolara!:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']pixie przydałoby sie jeszcze troche ogłoszeń a zwłaszcza allegro...
Telefony były 2 ale oba: "pies do budy":shake:.

Jak na razie z sunią wszystko jest ok i jedzonko jest od Antonka i Rity60,
więc kasa nie potrzebna dla niej;).[/quote]

poprosilam [SIZE=4][COLOR=Magenta][B]Marcik :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]zjawi sie niebawem
czy tekst jest wszystko gotowe do allegro
szybciutko przygotowujcie, bo ona ma egzamin!

Marcik bardzo dziekuje!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki! potr\ebna jest pomoc, dzisiaj przyblakal sie do mnie wyzelek, wisadl mi do autka i zasnal, chyba dlugo sie blakal bo trzasl sie z zimna, pomoglo ogrzewanie w aucie i troszke sie wygrzal zaczal sie rozkladac, i przytulac, mam go u siebie, ale nie moge go trzymac dluzej, jutro nie wiem co bedzie, potrzeba wasza pomoc...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...