Jump to content
Dogomania

Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.


ylonne

Recommended Posts

  • Replies 665
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam okazję spędzić z Bursztynkiem pół dnia. Przewspaniały pies- chodząca łagodność, ogromna wola życia. Nie mam słów, żeby wyrazić mój zachwyt nad Bursztynem.
Chyba całkiem dobrze sie zaaklimatyzował u nas w Dąbrówce- nie opuszczał nas na krok- gdzie my tam za chwilę on. Zjadł trochę suchego, zjadł michę mokrego i masę smakołyków od dziewczyn z fundacji niemieckiej. Były trzy piękne kupy i oczywiście ocean siusiu :lol:

Podobno trafi do cudownego domu- lepiej być nie mogło- tak twierdzi Irenka, która też dzisiaj przyjechała- i która współpracuje z niemiecka fundacją.

Jestem tak wzruszona tą całą akcją, tym, ze aż 22!! psy jadą do domu ,ogarnął mnie taki wewnętrzny spokój- taka cisza w środku, której dawno we mnie nie było... Nie umiem tego nazwać.

Trzymajcie kciuki za szcześliwą podróż do domu!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

MalgosMalgos, pytałaś mnie na priva, jak Bursztyn odnajduje się w nowym domu. Nie mam niestety informacji, a najbliższe będę miała pod koniec tygodnia. Irence padł komputer i zanim czegokolwiek się dowiem minie kilka dni. Dziewczyny, nie martwcie się- ja się tyle nasłuchałam o tym, jaki to dobry dom mu się trafił (NAJLEPSZY!!)...nie może być źle. Dla niego naprawdę zaczął się wspaniały okres w życiu, będzie rehabilitowany i na pewno kochany- nawet jeśli przez te pierwsze dni upłyną w mało komfortowej amosferze dostosowywania sie do nowych warunków. Głowy do góry!! Jak tylko będę miała jakieś informacje, natychmiast napisze je na forum.

Myślę, że skoro na przestrzeni tych kilku dni udało załatwić się nie tylko dom, ale znaleźć czas na rezerwowanie terminów u psich specjalistów, to naprawdę możemy spać spokojnie. Bursztyn w końcu będzie dla kogoś jedyny, będzie w centrum- a on to uwielbia- jak same pisałyście na wątku. BĘDZIE DOBRZE!! Nie pojechał w kosmos, informacje będą. Musimy cierpliwie poczekać.

Link to comment
Share on other sites

Bursztyn przytula sie do suczki w DT.
Probuje wstawac, jutro ma poczatek konsultacji i leczenia.

Nie pisali. bo byli wykonczeni droga, znam to osobiscie od chwili, kiedy spedzilam 20 godzin w ciagu 24 w samochodzie ( Berlin - Orzechowce i spowrotem) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/aktualizacja-orzechowce-nie-zostawiajmy-ich-bez-pomocy-102118/index438.html[/URL]

Bedziemy z Aga informowac na biezaco.
Serdecznie pozdrawiam malgosmalgos

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']normalnie az mnie przeszly dreszcze i sie lzami zalalam....[SIZE=5][COLOR=red]Bursztyn w DS!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]:mdleje:blagam o opowiesc!!!!:iloveyou:[/quote]

Bursztynek juz w swoim domku stalym, domku na zawsze?! :-o
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

cudownie ja też mam prośbę

[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Błagamy o szybką pomoc transportową, odpłatną, trasa Szczecin - Marki pod W-wą. Cary ma DT u Pani Doktor weterynarii w jej domu, a pod nosem, tam na miejscu centrum rehabilitacyjne!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Kontakt w sprawie dogrania transportu z Ewą: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-695666388[/B], w sprawie płatności z szefową Rottki: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-606 910 935 [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...