Jump to content
Dogomania

Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.


ylonne

Recommended Posts

  • Replies 665
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam info od Saphirki, więc się odzywam.

Rozmawiałam przed chwilą z Panią Jolą. Bardzo by chciała poznać szczegóły, co dokładnie jest z pieskiem, czego potrzebuje, jak wyglądałaby rehabilitacja itd. Generalnie jest raczej gotowa spróbować, tylko musi wiedzieć co i jak.

Podaję więc jej numer telefonu i bardzo proszę o kontakt z Panią Jolą.

Ze swej strony mogę zapewnić, że to osoba, która bardzo kocha zwierzęta i stara się ze wszystkich sił im pomóc. Znajduje lub przywozi z interwencji, leczy jeśli trzeba, socjalizuje jeśli trzeba i szuka domu. Jednym z leczonych przez nia jest Daszek, który miał skomplikowane złamanie łapki, A który w chwili obecnej tylko czasem kuleje. To jego wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/maly-daszek-szuka-dachu-nad-glowa-milosci-swojego-czlowieka-123866/#post11159806[/url]
Już sporo psów znalazło dzięki niej dom. Kilka jest na stronie TOnZ-u warszawskiego w zakładce "Znalazły dom". Do tej pory nie była na dogo, choć wie o jego istnieniu i nawet kiedyś się zarejestrowała. Wątek powstał, bo znów udało nam się nawiązać kontakt i wtedy zaproponowałam założenie wątku i wsparcie w szukaniu domków. Dlatego o niej nie słyszeliście do tej pory :evil_lol:

Myślę, że warto zadzwonić. Bez rozmowy Pani Jola nie może zapewnić, że będzie w stanie zająć się Bursztynkiem i podołać.
A to numer [FONT=arial][B]0-501-980-665 [/B][/FONT][FONT=arial][B]e-mail - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21']Mogę spróbować Wam pomóc,nie mam dużych możliwości bo mieszkanie nie jest duże,ale może dałoby się to jakoś zrobić ale na kasę na leczenie,rechabilitację i dojazdy mnie nie stać.J.Boczkowska[/quote]

Margo ! A to nie Pani Jola sie odzywa ? Bo myślę, że to ona napisała ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jakimś cudem udało mi się napisać,tak możemy spróbować ale musicie mi wszystko powiedzieć na jego temat,czy miał już tą operację,jeżeli nie to trzeba będzie znalezć kasę na to,na ulicy białobrzeskiej są bardzo dobrzy lekarze,można by było zasięgnąć ich opini co do rokowań dla tego pieska,ale trzeba by go przywiezć do warszawy,czy macie takie możliwości? czekam na odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

Pani Jola ma bardzo wolny internet i nie jest za bardzo obeznana z forum. Może więc mieć trudność z zapoznaniem się szybko z treścią wątku. Zadzwońcie proszę do niej i ustalcie co i jak. Zawsze rozmowa więcej wnieie i wyjaśni. Tak myślę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałyśmy z Panią Jolą i doszłyśmy do wniosku, że jednak nie byłoby to dobre dla Bursztynka przede wszystkim dlatego, że Pani Jola nie ma możliwości odizolowania Bursztynka poniewaz ma tak dużo psiaków i zero adopcji ostatnio.
Bursztyn jak wiadomo nie może zostawać z całym stadem gdy, np. Pani Jola wyjezdża bo to pies kaleki i niestety może zostać zagryziony.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny!jest szansa ze Bursztyn pojedzie do Swinoujscia do pewnej Pani do przytuliska ktora podjelaby sie rehabilitacji jego juz teraz a tymczasem inna Pani szukac bedzie mu takze domu w Niemczech
Dlatego [COLOR=red]MUSZE DZIS WIEDZIEC JAKIEGO RODZAJU REHABILITACJA JEST POTRZEBNA poniewaz mam wyslac jeszcze dzis maila do niej[/COLOR]
[COLOR=black]Mam nadzieje ze Aga sie pojawi dzis na forum i bede mogla sie wywiazac z obietnicy[/COLOR]
Trzymajcie kciuki wszyscy sympatycy Bursztyna!!!!

Link to comment
Share on other sites

Panca ! Zajrzyjcie też na wątek Lucy z Ostródy. To podobny przypadek. Ona przeszła rehabilitację u Pani Beaty w W-wie i czeka na DS. Jej opiekunka odniosła olbrzymi sukces w rehabilitacji Lucy. Ona chodzi :multi:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lucy-sunia-po-wypadku-po-miesiach-stanela-na-lapy-pilnie-ds-albo-wroci-do-schronu-111099/index42.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...