Jump to content
Dogomania

Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.


ylonne

Recommended Posts

  • Replies 665
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saphira']Dziękuje ! faktycznie jest ! :multi::multi::multi::multi::multi:

:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/quote]
Ewa..tak jak Ci pisalam..dodalam przez weekend:-)
Jezeli mam wstawic jakies przerobki to powiedz mi...w natsepnym ygodniu dodam Lucy...Ewa pilnuj prosze komentarzy pod zdjeciem i sama przypominaj wpisujac co jest dla niego potrzebne....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']Najgorsze jest to czekanie:shake::roll: Mam ogromną nadzieję, że Bursztynek będzie zdrowy w 100%[/quote]

Żaden z tych psiaków nie jest zdrowy w 100 %. Chodzi o to żeby w ogóle jako tako chodził na tylnich łapach. To są bardzo poważne urazy i tak cud , że żyje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']Ewa zobacz ile juz ludzi zadeklarowala pomoc dla Bursztynka:loveu::loveu:

prosze jak mozesz wpisz w komentarzach o potrzebach jakie ma Bursztynek;)[/quote]

Kamilka ! Jest super ! Jakis komentarz napisałam, ale ja przecież nie wiem nic wiecej niż to co dziewczyny piszą na wątku.

Link to comment
Share on other sites

ja wczoraj pobieznie przelecialam watek,gdyz siedzialam do drugiej w nocy....
mysle,ze nie kazdy przebrnie przez te 30stron :shake::shake:
Dobrze by bylo na pierwszej stronie umieszczac co aktualnie jest najbardziej potrzebne..oprocz domku oczywiscie;)
ja w locie zlapalaam cos o podkladach,wozeczku...
o te informacje prosze...Ewa..jak mozesz zerknij jeszcze dzis na forum ,na n-k...ja juz dzisiaj nie dam rady....:shake:
oczywiscie jak bedziesz mogla wpisz to co jest potzrebne i na zbieracie pieniazki dla Bursztynka..;)
trzymam za Bursztynka mocno,mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie przeczytałam jeszcze całego wątku Bursztynka, choć mam to oczywiście w zamiarze. Czy myślałyście może o jakiejś aukcji cegiełkowej lub bazarku? A może już coś takiego zaistniało? Z takich akcji często można uzbierać całkiem niezłe sumki.

Link to comment
Share on other sites

odwiedzam Bursztynka wirtualnie :) z mieszkaniem się udało, ale Krowy jak czekały na domy, tak czekają, a TŻ niestety nieugięty... :shake: jak przywlokę do domu kolejnego zwierza, to niestety już nie będę musiała prosić o pozwolenie na kolejne tymczasy.. czy Bursztynek próbuje wstawać samodzielnie?

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Bursztynek był w Elblągu u weta, któy go operował. Wyjmowany był gwóźdź. Optymistycznie nie jest. Stwierdzenie "może zdarzy się cud i wstanie" mówi samo za siebie. W każdym razie możemy już próbować go stawiać co uczynimy, czyli przepasamy prześcieradło pod tylnymi łapami (pod brzuchem) i pójdziemy na spacerek....
Koniec leniuchowania Bursztynka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Wczoraj Bursztynek był w Elblągu u weta, któy go operował. Wyjmowany był gwóźdź. Optymistycznie nie jest. Stwierdzenie "może zdarzy się cud i wstanie" mówi samo za siebie. W każdym razie możemy już próbować go stawiać co uczynimy, czyli przepasamy prześcieradło pod tylnymi łapami (pod brzuchem) i pójdziemy na spacerek....
Koniec leniuchowania Bursztynka ;)[/quote]
koniec leniuchowania, teraz czas na rehabilitacje :)
ja trzymam kciuki oby bylo jak najlepiej i .... oczywiscie za domek!!! nic tak nie pomaga w zdrowieniu i rekonwalescencji jak kochajacy domek i kochajacy opiekunowie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...