Jump to content
Dogomania

Zuza i koty


Kasia&Rika

Recommended Posts

[quote name='ewelinabuck']sliczna jest ...no troche sie naskubalas :evil_lol:ja tez skubalam kropka ale jak mial 4 miesiace chyba a teraz ma niecale 6:)P:eviltong: i nie ma jak narazie wloskow tych jasnych na glowie co jakis czas przejade trymerem i jest oki:)[/quote]

to dobrze, martwiłam się, że będe musiała jej co chwilę skubać:cool3: a ani ja ani ona tego nie lubimy:evil_lol:

poza tym ... czy płatki kukurydziane [U]kakaowe[/U] (wcześniej pomyłka z czekoladowymi) są bardzo szkodliwe dla piesków dawane w dużym umiarze?:evil_lol: Ja w sumie rzadko jem, ale jak ona tylko zobaczy pudełko od płatków to wariuje z radości:roll: dzisiaj wymyśliła nową zabawę - przyniosła mi swoją ulubioną pyszną kość, wepchała na kolana i zostawiła i chciała za to kulkę, jak zjadła kulkę to zabrała kość z kolan i powtórzyła to znowu - kość na kolana, zjada kulkę i zabiera:evil_lol::evil_lol: a teraz smacznie obgryza tą kostkę, bo skończyliśmy jeść płatki:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BBeta']Czekolada zawiera teobromine, substancje bardzo szkodliwą dla psów, która może doprowadzić do poważnego zatrucia[/quote]
A dokładniej kakao. ;)

Ale w płatkach jest dosyć mało kakao, więc nawet gdyby zjadła bardzo dużo kulek, to nic nie powinno się stać. Tym bardziej po kilku kulkach. ;)

Najgroźniejsza jest gorzka czekolada, bo zawiera dużo kakao.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']A dokładniej kakao. ;)

Ale w płatkach jest dosyć mało kakao, więc nawet gdyby zjadła bardzo dużo kulek, to nic nie powinno się stać. Tym bardziej po kilku kulkach. ;)

Najgrożniejsza jest gorzka czekolada, bo zawiera dużo kakao.[/quote]

aha, dzięki. to się uspokoiłam. a mała dostała z pięc kulek, które wcześniej po całym pokoju podrzucała i goniła, a na końcu zjadła:evil_lol: (wasze psy też mają takie głupawki, że wszystko sobie podrzucają i potem łapią lub gonią jak się po podłodze toczy:evil_lol:?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']aha, dzięki. to się uspokoiłam. a mała dostała z pięc kulek, które wcześniej po całym pokoju podrzucała i goniła, a na końcu zjadła:evil_lol: (wasze psy też mają takie głupawki, że wszystko sobie podrzucają i potem łapią lub gonią jak się po podłodze toczy:evil_lol:?)[/quote]
Gingerka ma tak czasem właśnie z okrągłymi przysmakami. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']aha, dzięki. to się uspokoiłam. a mała dostała z pięc kulek, które wcześniej po całym pokoju podrzucała i goniła, a na końcu zjadła:evil_lol: (wasze psy też mają takie głupawki, że wszystko sobie podrzucają i potem łapią lub gonią jak się po podłodze toczy:evil_lol:?)[/quote]
Moje nie:shake: wszystko co nadaje sie do jedzenia po prostu konsumują:diabloti:
Witanko:multi:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]wspaniale. byłam dzisiaj u ginekologa. mam torbiel na jajniku. jutro idę do szpitala. więc na dogo nie będzie mnie kilka dni ... dostępna będę pod gg - mam w komórce.




mam dość.




już widzę jak moja mama chętnie zajmie się Riką ... długie spacery się skończyły na kilka dni. Ale przed świetami mnie wypuszczą. potem niewiadomo czy jeszcze tam wrócę, teraz będą robić badania.
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelsDream']To ja może potrzymam kciuki...[/quote]

[quote name='Estera']Kasiu strasznie mi przykro :calus: Będzie dobrze, zdrówka życzę i obyś szybko wydobrzała :calus:[/quote]

[quote name='Marta_Ares']trzymamy kciuki za szybki powrot!!!!!![/quote]

dzięki wielkie ... strasznie się boję ...
zobaczymy.
a może mnie nie przyjmą, może nie będzie miejsc ...
w każdym razie miną mnie dwa sprawdziany i dwie kartkówki - zawsze jakiś plus...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika'][CENTER]wspaniale. byłam dzisiaj u ginekologa. mam torbiel na jajniku. jutro idę do szpitala. więc na dogo nie będzie mnie kilka dni ... dostępna będę pod gg - mam w komórce. [/CENTER]





[CENTER]mam dość.[/CENTER]




[CENTER]już widzę jak moja mama chętnie zajmie się Riką ... długie spacery się skończyły na kilka dni. Ale przed świetami mnie wypuszczą. potem niewiadomo czy jeszcze tam wrócę, teraz będą robić badania.[/CENTER]
[/quote]
Współczuję strasznie... :glaszcze:

Trzymam kciuki, żebyś szybko doszła do siebie i wróciła tu do nas zdrowa jak rybka. :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika'][CENTER]wróciłam:eviltong: miałam okropne badania - oddział ginekologia:eek2:[/CENTER]


[CENTER]dali mi leki i mają nadzieję, że się torbiel wchłonie - ma przeszło 5cm ...[/CENTER]


[CENTER][B]Dogg[/B] cieszę się, że książka się podoba:D też uważałam, że jest świetna;-)[/CENTER]
[/quote]
5 cm? To chyba dużo czy nie? :roll:

Oby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']5 cm? To chyba dużo czy nie? :roll:

Oby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. :p[/quote]

chyba duży ... w każdym razie po lekach ma się wchłonąć, raczej na operacje się nie zapowiada:multi:
ale mówię wam - oddział ginekologiczny pod względem badań jest najgorszy:roll:
ech...

zaraz wstawię fajny filmik z Riką jak była mała:cool3: wczoraj go wyszukałam na kom i się uśmiałam - od razu było mi lepiej:D

edit: już jest zaraz:D

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=Sfq1J-Aju-I[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...