Jump to content
Dogomania

dziadzio Aronek po wylewie i nieudanej adopcji :( Potrzebne pieniążki. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mysiu, przykro mi, że umiesciłas mnie na czarnej liscie. jeśli nie pamiętasz, to zerknij proszę w nasze listy na priv.Napisałam - zupwełnie prywatnie, nie w formie zobowiązania, że postaram sie wpłacać ale mam trochę zobowązań dotyczących innych psów. Do czerwca opłacałam co miesiąc karmę dwóch dużych psów- to była deklaracja. Wzięłam też na siebie koszty leczenia i częściowo utrzymania staruszka, którego wyciagnęłam ze schroniska i umieściłam w firmie..Brzmi to jak usprawiedliwienie ale tak to właśnie traktyuję
Jeśli chodzi o nowy dom dla Aronia..ten pies zbyt wiele przeszedł, by iść na trzecie piętro do osoby, która często wyjeżdża j sama ma wątpliwości co do tego przedsięwzięcia..Przyjaciele zaopiekuję się.. To nie ze starym psem po przejściach. On musi mieć poczucie przynalezności, stabilna sytuację. Marzę o domu dla Arona- dla każdego niechcianego psa ale potencjalny własciciel powinien być absolutnie pewnien swojej decyzji i mozliwości. Trochę zasadniczo to zabrzmiało ale naprawdę nie w głowie mi sprawianie przykrości komukolwiek. Sporo psów młodszych- w lepszej kondycji fizycznej też czeka na dom.
Postaram się dorzucić coś na domek dla Arona

Link to comment
Share on other sites

nona, Twoja deklaracje była na tyle duża, że niestety jej brak daje się odczuć :-( Ostatnio byliśmy nawet na minusie... Czasem są jakieś wpłaty "extra", jak np. od Pani Joasi (o ile dobre pamietam z Francji), wtedy pewne braki we wpłatach mogłam potraktować z przymrużeniem oka.. Jednak wszystkie pozostałe są dokładnie na tyle pieniążków ile co miesiąc na hotelik potrzeba. Niestety nie wiem co mi dokładnie pisałaś, bo nie mam tego PW, moze już było na tyle dawno, że już je usunełam. Pamietam, że Inez de Villaro pisałam mi o problemach finansowych swojej znajomej, wtedy odpisałam, że poki co jest zapasik, więc jakoś damy radę, ale jednak kiedy doszło do tego, że zabrakło na hotelik to znajoma Inez uregulowała wpłaty... Deklaracje zbieramy po to, żeby mieć pewnośc, że nie dojdzie do takiej sytuacji, że zabraknie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie no, tak sie nie robi. Deklaracja to rzecz swiéta. Lepiej zadeklarowac mniej, niz potem wpasc w tarapaty. Po co deklarowac wiékszá sumé jesli ma sié klopoty finansowe? 5-10zl byloby wyznacznikiem od samego poczátku i dziewczyny zbieralyby dalej az do pelnej kwoty deklaracji.

a tak wziély pod uwagé wszystkich, jako rzetelnych, a tu d... réka w nocniku. tak nie mozna. jak sié powiedzialo- tak trzeba zrobic do konca. nie obiecuj na zadne inne psy i postaraj sié splacic choc na raty swoje deklaracje miesiéczne.

Link to comment
Share on other sites

Wciąż szukamy domu dla Arona, ja marzę o takim z ogrodem gdzie Aron będzie miał przestrzeń do biegania jednocześnie będzie miał kont w domu i psiego kumpla do towarzystwa. Monika nie podoła, nie ma co się dziwić, Aron to psiak szczególny, Pukola mogę polecić dla wszystkich to ideał, w dodatku strasznie tulaśny. Aron to pies wrażliwy delikatny ma swoje przyzwyczajenia, swoje humory, nade wszystko kocha suczki, ludzi szanuje.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że w swojej wypowiedzi Mysiu nie byłaś złośliwa, ja po prostu napisałam czego psiak potrzebuje, to nie był wyraz moich uczuć względem psa czyli nie uważam, że ludzie z bloku gorsi, moi rodzice mieszkają w bloku ja sama parę lat temu też mieszkałam w bloku mało tego byłam typowym mieszczuchem w życiu bym nie podejrzewała, że będę mieszkać w domu tym bardziej na wsi, po prostu boję się, ze znów nie uda się adopcja Arona do bloku, jak jest dom to nawet gdy Aron w domu nie zechce być, ogród oznacza postawienie w nim budy a tym samym mniejsze prawdopodobieństwo zwrotu z adopcji. Kocham tego psiaka bardzo mocno i strasznie boje się o niego, nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym aby znalazł się na własnej kanapie we własnym domu i byłby tam szczęśliwy. Gdzie szukać takich ludzi nie wiem, być może sami się znajdą, ja jestem przyzwyczajona do Bokserów, wydałam do adopcji już sporo. Aron i Puko to pierwsze psiaki, które czekają długo na dom u mnie, pierwsze psiaki z dogo nie fundacyjne, bardzo bym chciała aby im się udało. Ogrom znieczulicy ludzkiej nie zna granic, ja i tak mam lepiej niż Ty ty masz real ja net, zawsze mogę nie oglądać nieszczęść w necie, nie oglądać telewizji, choć psie bidy same mnie znajdują.

Link to comment
Share on other sites

Leno kochana nasza myślę,że źle Mysię zrozumiałaś.napewno nie miała nic złego,złośliwego na myśli;)poprostu Mysia też zdaje sobie sprawę,że najlepszy dom dla Arona to domek z ogrodem..ewentualnie mieszkanie na parterze nie oszukujmy się i dlatego tak napisała:razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

dokładnie Asiu :cool3:

[quote name='grzenka']Zawsze wpłacam po 1-szym i tak będzie i teraz, inaczej nie dam rady bo pieniądze dostaję 1 dnia m-ca....[/quote]

spokojnie ;) sierpień nawet jeszcze się skończył, ale wolałam napisać z wyprzedzeniem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Za chwilę wyślę 100 zł, które mam nadzieję pozwola załatać finansową dziurę. Podkreslam raz jeszcze- nie deklarowałam comiesięcznych kwot z powodu wcześniejszych niemałych zobowiązań. Nadal nie jest to stała deklaracja choć postaram się coś dorzucać w miare mozliwości.Szukaj zatem sponsora na brakujaca kwotę.
przesłałam Tobie Mysiu cytat z tego maila, na podstawie którego umiesciłas mnie na liście..Sytuacja w grudniu po nieudanej adopcji była napięta- rozumiem, że bardzo chciałaś mój list odczytać właśnie tak. Zaproponowałam tę kwote żeby ruszyć z impasu pt co dalej i przerwać piętnowanie dziewczyny, która chciała dobrze a wyszło bardzo niedobrze dla Arona. Dziś robi kap[italne rzeczy dla innych zwierząt- wystarczyło wesprzeć ja i zaufać
Emilio- przed kazdym osądem warto sprawdzić informacje. nie podoba mi sie twój ton. Lepiej jest pamietać o tym, ze każdy człowiek chce jak najlepiej ale życie też jest graczem i dostarcza nieprzewidzienych zmiennych

Link to comment
Share on other sites

[B]Asia, na jaką zaś czarną listę? :cool3: z tego co widzę wszędzie wpłaty mam uregulowane :loveu: a po pierwszym zaczyna wysyłać za wrzesień ;)[/B]


[B]Nona, a jak byś to zrozumiała? To cytaty z tego wątku:[/B]

[quote name='Mysia_']Dobrze wypatrzyłam? To są aktualne deklaracje wpłat? Czy kogoś pominełam? a może kogoś dodała chcociaż wcale nie deklaruje się? :oops:

[B]30 ZŁ Kamila_s[/B]
[B]10 zł grzenka[/B]
[B]10 zł Karusiap[/B]
[B]10 zł Inez_de_Villaro + 30 zł (znajoma)[/B]
[B]10 zł jusstyna85[/B]
[B]10 zł Madziorna[/B]
[B]50 zł Monica20,[/B]
[B]10 zł Tomcug[/B]
[B]10 t_Kasiek[/B][/quote]

[quote name='Nona']przeoczyłaś moja deklaracje- 50 zł[/quote]

[quote name='Inez de Villaro']na razie 230 zł....
ile chce lena?
kamila...napisz pw do wszystkich ludzi, którzy płacili...w sierpniu zdobyłas pieniądze to i teraz zdobedziesz!!!![/quote]

[quote name='emilia2280']Ja mam zlecenie stale na Aronka: 20zl na konto Mysi. Nic nie zmienialam i tak zostanie dopóki bédzie potrzeba.[/quote]

[quote name='Mysia_'][B]30 zŁ Kamila_s[/B]
[B]10 zł grzenka[/B]
[B]10 zł Karusiap[/B]
[B]10 zł Inez_de_Villaro + 30 zł (znajoma)[/B]
[B]10 zł jusstyna85[/B]
[B]10 zł Madziorna[/B]
[B]50 zł Monica20, [/B]
[B]10 zł Tomcug[/B]
[B]10zł t_Kasiek [/B]
[B]50 zł nona[/B]
[B]20 zł emila2280[/B]
[B]20 zł Mysia_[/B]
[B]20 zł madzia828[/B]
[B]40 zł rytka[/B]

[B]czyli póki co 330 zł[/B][/quote]


[COLOR=red]Myślę, że właśnie tym się zasugerowałam... Z wiadomości, którą mi wysłałaś nie wiele rozumię i raczej nie odebrałam bym tego jako deklarację.[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][B]OK. już nie ważne, musimy szukać kogoś i uzupełnić lukę 50 zł w deklaracjach...[/B][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=black]Nona, czy przelew na 100 zł osoby z Poznania jest Twój? bo nie mam podanego nicku i teraz nie wiem :oops:[/COLOR]

przyszło jeszcze:
40 zł - Kaas_1
dziękujemy :multi:

Link to comment
Share on other sites

Masz rację Mysiu- napisałam to i wczoraj znalazłam ten sam fragment. Przykro mi, ze naraziłam Ciebie i Arona na problemy finansowe. jako osba nowa na dogo niekoniecznie wszystko dobrze rozumiałam stąd wyjaśnienia na priv.Faktycznie chodziło mi o wyjście z impasu a potem- sądziłam, że trzeba będzie szukać pieniędzy...Nie zaglądałam na wątek od miesięcy zmagając się z innymi problemami i nie czując zobowiazania. Dziś jest mi przykro, ze tak wyszło .
Rozumiem, ze musisz mieć pewność..Jestem w takiej sytuacji, że niczego nie jestem pewna- po prostu przysłowiowy syfit spadł mi na głowę..
Mżesz być jednak pewna przynajmniej 20 zł każdego miesąca- zrobię stały przelew.
Ten z Poznania to nie ja. mój przelew wyszedł wczoraj w płudnie- Nona dla Arona. reszty danych nie pisz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nona']Masz rację Mysiu- napisałam to i wczoraj znalazłam ten sam fragment. Przykro mi, ze naraziłam Ciebie i Arona na problemy finansowe. jako osba nowa na dogo niekoniecznie wszystko dobrze rozumiałam stąd wyjaśnienia na priv.Faktycznie chodziło mi o wyjście z impasu a potem- sądziłam, że trzeba będzie szukać pieniędzy...Nie zaglądałam na wątek od miesięcy zmagając się z innymi problemami i nie czując zobowiazania. Dziś jest mi przykro, ze tak wyszło .
Rozumiem, ze musisz mieć pewność..Jestem w takiej sytuacji, że niczego nie jestem pewna- po prostu przysłowiowy syfit spadł mi na głowę..
Mżesz być jednak pewna przynajmniej 20 zł każdego miesąca- zrobię stały przelew.
Ten z Poznania to nie ja. mój przelew wyszedł wczoraj w płudnie- Nona dla Arona. reszty danych nie pisz:)[/quote]

Nona, sorki jesli bylam zbyt ostra w krytyce, ale to sá powazne sprawy. Cieszé sie ze zrozumialas o co chodzi w deklaracjach. Teraz wiemy ile mamy i ze trzeba uzupelnic troché, ale lepsze to niz niewiedza i brak komunikacji obu stron.

Powodzenia w kazdym razie, niech Ci sié ten sufit podniesie.

Link to comment
Share on other sites

Nona, czyli 20 zł mogę u Ciebie napisać? :cool3:
W takim razie potrzebujemy jeszcze deklracji na 30 zł i powinno być, OK. ;) chociaż jeszcze od niektórych ciotek nie mam wpłat :roll:

PROSZĘ KOCHANE DAJCIE MI ZNAĆ OD KOGO JEST TE 100 ZŁ Z POZNANIA? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#ff0000]Maja: [/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dysplazja-bol-odrzucenie-czy-majka-ma-szanse-na-zycie-145244/#post12866839"][SIZE=1][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dysplazja-bol-odrzucenie-czy-majka-ma-szanse-na-zycie-145244/#post12866839[/COLOR][/SIZE][/URL]

darujcie proszę ten link ale od poznania losu Mai myslę o dziewczynie z Sopotu, o której napisała Lena..
Maja jest młodziutka, przebywa we Włocławku, jest doskonale zaopiekowana i przygotowywana już do adopcji.Agata surowo ocenia potencjalnych rodziców ale kiedy zaufa- obie strony beda zadowolone

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...