Jump to content
Dogomania

dziadzio Aronek po wylewie i nieudanej adopcji :( Potrzebne pieniążki. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj do adopcji wydałam, Dianę suczkę, którą uratował Aron, jej udało się i jemu się uda, są w podobnym wieku, musi się udać, o Dianie i udziale Arona w całej sprawie na dniach ukaże się tekst na innym forum mojego autorstwa, może ta historia troszkę poruszy ludzkie serca i on znajdzie miejsce na Ziemi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena13']Wczoraj do adopcji wydałam, Dianę suczkę, którą uratował Aron, jej udało się i jemu się uda, są w podobnym wieku, musi się udać, o Dianie i udziale Arona w całej sprawie na dniach ukaże się tekst na innym forum mojego autorstwa, może ta historia troszkę poruszy ludzkie serca i on znajdzie miejsce na Ziemi.[/quote]

tak bardzo bym chcicała, żeby i jemu się udało!

Wspaniale, że Dianka ma dom :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Będą nowe zdjęcia, ostatnio nawet była próba zrobienia ich, jednak wszystkie można było nazwać Aron w locie jemu jest strasznie trudno zrobić zdjęcie, on jest w ciągłym ruchu a jak już na chwile się zatrzyma to zawsze ma jakąś sunie przy sobie, ten jego wiek mocno naciągany jest, nie zachowuje się tak psiak w podeszłym wieku, ale to dobrze, niech szaleje ile chce a do zdjęć przywiąże skubańca, wiecie fajny jest, ten nasz Aron, kiedy ktoś powie o nim mój Aron. Mam teraz troszkę problem z kompem, wyłącza się jak tylko usunę usterkę wstawię nowe Świąteczne zdjęcia Aronka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...