Jump to content
Dogomania

dziadzio Aronek po wylewie i nieudanej adopcji :( Potrzebne pieniążki. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurcze a może udałoby się załatwić Aronkowi wizytę w programie Pytanie na śniadanie we wtorek jest kącik adopcyjny psiaków, tydzień temu bodajże był Rudzik ze schroniska w Tychach bez łapki i znalazł domek w W-wie ;) tylko nie wiem z kim możnaby się kontaktować w tej sprawie no i ktoś musiałby jechać z Aronkiem do W-wy i wystąpić w tv:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia828']kurcze a może udałoby się załatwić Aronkowi wizytę w programie Pytanie na śniadanie we wtorek jest kącik adopcyjny psiaków, tydzień temu bodajże był Rudzik ze schroniska w Tychach bez łapki i znalazł domek w W-wie ;) tylko nie wiem z kim możnaby się kontaktować w tej sprawie no i ktoś musiałby jechać z Aronkiem do W-wy i wystąpić w tv:diabloti:[/quote]

do Wawy kawał drogi, ale jakby miał znaleźć wspaniały domek.. Tylko ciekawe kto to załatwił? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Długo nie zaglądałam tutaj totalny brak czasu u nas fajnie, Arni biega jak szalony z dziewczynami, on już strasznie wsiąkł w to towarzystwo kiedy patrze na nich mam wrażenie, że on jest z nami od lat. Ostatnio w naszej okolicy grasuje dziki kot podejrzewają pumę, ale to już pewnie wiecie z wiadomości, fajnie mamy bo ludzie pozamykani szczelnie w domach a moje pumy szaleją w najlepsze, choć tak serio to boje się o tą moja bandę. Kochane są, takie beztroskie, nie mają kłopotów zmartwień, Aronowi to pasuje on nie wie, że każdy telefon odbieram z nadzieją, że ktoś zapyta o niego. Niestety w tym temacie cisza, nadzieja podobno umiera ostatnia więc kiedyś udać się musi. Mój chłopiec znajdzie dom, musi go znaleźć już tyle dobrego go w życiu spotkało może będzie jeszcze lepiej. Już wiosna może ta wiosna będzie dla niego szczęśliwa, mocno w to wierze.

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze taki program kundel bury i kocury nadawany chyba z Krakowa, może tam spróbować może opisać historie Arona i wysłać zdjęcia i napisać, że on tutaj czeka na dom, że osobie chętnej się go dowiezie, może ta redaktorka to odczyta, żeby nie trzeba było jeździć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...