Jump to content
Dogomania

dziadzio Aronek po wylewie i nieudanej adopcji :( Potrzebne pieniążki. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='lena13']Kto sprawdzi domek "mieszkam w powiecie Zninskim tj.miedzy Bydgoszcz a Gniezno" dla mnie domek super Pani Żaneta nie może doczekać się Aronka, Aronek Święta może już spędzi przy własnej choince:lol:[/quote]

zaraz kogoś spytam :oops::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie - moze by porozsyłał maile do osób z Bydgoszczy.....weszłam na liste uzytkowników, dalam wyszukiwanie zaawansowane, wpisałam Bydgoszcze i np. z Bydgoszczy jest [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/43302.html"][COLOR=#000000]tigrunia[/COLOR][/URL] - ja nikogo nie znam z tamtych okolic :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='t_kasiek']słuchajcie - moze by porozsyłał maile do osób z Bydgoszczy.....weszłam na liste uzytkowników, dalam wyszukiwanie zaawansowane, wpisałam Bydgoszcze i np. z Bydgoszczy jest [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/43302.html"][COLOR=#000000]tigrunia[/COLOR][/URL] - ja nikogo nie znam z tamtych okolic :([/quote]

Tigrunia z tego,co widzę,to nie wchodiz na psy w potrzebie, tylko galerie itp ,ale może sie myle...Widze, że ma w znajomych Kasie, zaraz napisze do niej na gg i wypytam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']jaka to konkretnie miejscowość???? podajcie nazwę...na naszym bordożym forum jest ktoś z Bydgoszczy ale jeśki to od niej daleko to nie ręczę...
ps. czy ojciec pani sie już zgodził? żeby nie było "skuchy" na wizycie i nie pogonił wizytującej osoby!!!:cool3:[/quote]

"mieszkam w powiecie Zninskim tj.miedzy Bydgoszcz a Gniezno"
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena13']Pakujemy się, tylko niewiele tego dobytku Aron ma, ma tylko obrożę, przyciasną chłopak sporo przytył i jest z deka ciasna. Coś wymyślę przecież chłopak z pustymi łapkami nie pojedzie do nowego życia.[/quote]

Lena dobre:evil_lol:zeby z pustymi lapkami nie jechal;);)
Takie swieta sie Aronkowi szykuje,ze az lezka zaczyna sie krecic.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...