Jump to content
Dogomania

dziadzio Aronek po wylewie i nieudanej adopcji :( Potrzebne pieniążki. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odpisałam, wysłałam zdjęcia, czy jest ktoś w okolicy, kto by mógł sprawdzić domek, do tej pory współpracowałam tylko z fundacjami nie wiem jak to jest w przypadku dogomanii ale w fundacjach sprawdza się domy, przed zawiezieniem psa, zobaczymy jaka bedzie odpowiedz tej Pani. Mam nadzieję, że Aronek odnajdzie wkońcu miejsce na Ziemi, swoje własne i już na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offa
[B]Bardzo pilnie potrzebny tymczas[/B] dla Maksika. Starego, duzego, chorego z nowotworem watroby. Może być płatny DT. najchetniej Warszawa i okolice. prosimy o pomoc
jego watek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/umiera-zostaly-mu-tylko-2-3-miesiace-zycia-pilnie-nawet-platne-dt-maksik-125158/[/URL]

[IMG]http://images32.fotosik.pl/404/cf85c7fcb9f26d0b.jpg[/IMG]
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/405/3ab7a98e2e7d7613.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

a mi sie wydaje ze jesli domek zostanie sprawdzony i wszystko bedzie ok to moznaby szykowac Aronka do nowego domku :) jesli osoba potrzebuje pieska do towarzystwa i na spaccerki to dla Aronka byłoby cudownie :loveu::loveu::loveu:

A i pomysl z zaproszeniem tej pani na dogo tez mi sie podoba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena13']smutno mi:-(, czuję sie tak, jakbym czymś urazila tą Panią, w jej meilu wyczówam gorycz, jednak potrafie ją zrozumieć, nadmiar obowiązków, brak chyba życia prywatnego sprawia, że jest taka, nie dziwi mnie jej odpowiedz, jednak sądzę, że nie uraziłam jej niczym widzieliście moją odpowiedz. teraz dla rozluznienia atmosfery, dziś na spacerze strasznie się usmiałam, Adam puścił Arona a ten z Leną zaczął tak szybko biec że Adam wpadł w panikę i zaczął ich gonić z tekstem Lena łap Arona. Nie biegłam za nimi bo moja inteligętna banda dziewczyn umie upilować Aronka, bo on je bardzo kocha, co widać na zdjęciach.[/quote]

Wiesz Leno, ta kobieta brzmi bardzo mądrze, szczerze i dojrzale. Nie ma łatwego życia i Aron dla Niej chyba wiele by znaczył. Ja bym się zastanowiła poważnie.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=3]Witam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Mam nadzieję, że w żaden sposób Panią nie uraziłam, od 6 lat zajmują się adopcjami psów, moje pytania skierowane do Pani to była zwyczajna procedura stosowana zazwyczaj. Dla mnie przede wszystkim liczy się dobro moich podopiecznych. Aron jest dla mnie psem szczególnym, wiele złego w swoim życiu przeszedł, teraz już musi jego życie być tylko dobre aby godnie doczekał jesieni życia. Jak już pisałam jest Pani dla mnie bardzo wrażliwą i dzielną osobą, mam nadzieję, iż Aron odnajdzie u Pani szczęście a Pani umili trud dnia codziennego, będziecie odpoczywać razem na spacerach. Nie wyobrażam sobie życia bez psa, bez ich ufnych oczu, psy nie ranią w przeciwieństwie do ludzi. Mam nadzieję iż w przydatku adopcji będziecie razem szczęśliwi. Tak jak pisałam dostanie Pani tyle czasu ile potrzebuje, o transport proszę się też nie martwić. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Pozdrawiam Agnieszka[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]ps. przesyłam zdjęcia Aronka, jeśli ma Pani gg podaję swój numer będzie łatwiej wymieniać informacje 629999[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]tak napisałam tej Pani wczoraj, pytacie jakie jest moje zdanie odpowiem więc, czekam na rozwuj sytuacji, na odpowiedz tej Pani, mam nadzieję że Aronek odnajdzie szczęście[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

dotarła wpłata 10 zł - GRZENKA dziękujemy :cool3:

Lena13, nie wiem czy nie ominełam, a pytałaś Panią czy nie ma nic przeciwko wizycie przedadopcyjnej? Myslę, ze to szansa dla Aronka, jeśli rodzinka podjeła już na 100% decyzję to nic tylko jakąś ciotkę z tych okolic tam wysłać niech zobaczy co i jak :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena13']Kto sprawdzi domek "mieszkam w powiecie Zninskim tj.miedzy Bydgoszcz a Gniezno" dla mnie domek super Pani Żaneta nie może doczekać się Aronka, Aronek Święta może już spędzi przy własnej choince:lol:[/quote]

Z Bydgoszczy jest Estera...

tak bardzo trzymam kciuki za Ciebie Aronku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...