Jump to content
Dogomania

dziadzio Aronek po wylewie i nieudanej adopcji :( Potrzebne pieniążki. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani, dobrze się zastanówcie czy dom z trzeba chorymi i niepełnosprawnymi osobami to dobre miejsce dla naszego Arona...jeżeli ta osoba nie pracuje, to z czego utrzyma dużego psa? Tyle chorych ludzi w mieszkanku i jeszcze pies ???
Na pewno ta osoba chce dobrze, ale nasuwają mi sie wątpliwości czy podoła i czy Aron nie skończy na podwórkowym łańcuchu pod blokiem...sama mieszkam na wsi i widzę jak traktuje się psy w takich społecznościach...
przepraszam jeżeli wtrącam się w nie swoje sprawy ale los tego psa jest mi bliski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Kochani, dobrze się zastanówcie czy dom z trzeba chorymi i niepełnosprawnymi osobami to dobre miejsce dla naszego Arona...jeżeli ta osoba nie pracuje, to z czego utrzyma dużego psa? Tyle chorych ludzi w mieszkanku i jeszcze pies ???
Na pewno ta osoba chce dobrze, .

Link to comment
Share on other sites

Ja tez nie jestem jakoś przekonana do tego domu. Jakoś nie wzbudził mojej sympatii. Widać że ta dziewczyna lubi zwierzęta i chciałaby mieć psa, ale ma już dużo obowiązków i mogłaby sobie nie dać rady ze wszystkim. Jak napisała, jeszcze przekonuje swojego ojca. Nawet jeśli się zgodzi pod jakimś wpływem to nie jest powiedziane że później nie zmieni zdania. Napisała też, że liczy się ze zdaniem rodziców, więc jeśli rodzice powiedzą że Aron ma iść na łańcuch lub że nie chcą go w tym domu to ona się nie sprzeciwi... To są tylko wyniki moich przemyśleń, oczywiście mogę się mylić. Zgadzam się z Wami że wszystko trzeba bardzo dokładnie sprawdzić. Powodzenia Aronku :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...