Jump to content
Dogomania

dziadzio Aronek po wylewie i nieudanej adopcji :( Potrzebne pieniążki. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolejne psiaki odnajdują swoje miejsce na Ziemi, Aron wciąż czeka, smutno mi bardzo ponieważ to bardzo ładny, stateczny pan, z pięknymi mądrymi oczami, w których jak na razie nikt jeszcze poza mną oczywiście się nie zakochał. Jednak to tylko kwestia czasu, gdzieś jest ktoś, kto bardzo kocha Aronka, tylko po prostu jeszcze tego nie wie. U Aronka bez zmian biega, szczeka kiedy ma ochotę, szaleje z suniami, generalnie kocha życie, a życie kocha Arona, trafił na swojej drodze, na wspaniałych ludzi, którzy nie pozostawili go bez pomocy, bo to właśnie Wy sprawiliście, że ten psiak, dziś cieszy się życiem, bardzo bym chciała, żeby pokochał go ktoś, bardzo czuły i troskliwy, który doceni ogrom serc, które walczyły o tego właśnie psiaka, czas spędzony u mnie to tylko przystanek w drodze do normalnego życia, umówiłam się z Aronkiem na sesję zdjęciową, taką która sprawi, że ktoś popatrzy w te jego mądre oczka i w końcu się w nich zakocha. Bo on jest wspaniały a udowadnia to każdego dnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']lena..ciesze sie,ze zrobisz zdjecia i jak je wstawisz,pozmieniam na aktualne zdjecia naszego rodzynka;)

a apropo ogloszen nikt nie ma tam jakiejs pod nosem lokalnej gazety zeby zrobic ogloszenia dla Aronka????:roll::cool3:[/quote]

u nas nie ma żadnej takie gazety:roll: Ewnetualnie można króciutkie teksty zamieszczać w piątkowej wyborczej, ale wydaje mi się, że Aronek by zginął w tych wszystkich ogłoszeniach :shake: Przydałaby się taka gazeta gdzie tekst może być dłuższy... no i jakby fotka mogła być :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...