Jump to content
Dogomania

dziadzio Aronek po wylewie i nieudanej adopcji :( Potrzebne pieniążki. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u mnie ma allegro normalne..jak sie skonczy to ,to zrobie mu wyroznione;)

Asiu,jak czytasz nasze forum to dziekuje ci w imieniu swoim za pomoc Aronkowi:loveu::loveu:

Dziewczyny Joanna Polak..to wspaniala dziewczyna,ktora mieszka we Francji i pomaga nam w utrzymaniu Aronka..:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Justyna coś pisała, że kogoś poprosi o danie ogłoszenia, a my pokryjemy koszty. Oczywiście im więcej ogłoszeń tym lepiej, wydaje mi się, że powinniśmy skupić się nie tylko na prasie lokalnej :roll:[/quote]


I nadal to podtrzymuje...nikt z nas nie zna sie na tym, lepiej poprosić kogoś,kto ma w tym jakieś doświadczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']u mnie ma allegro normalne..jak sie skonczy to ,to zrobie mu wyroznione;)

Asiu,jak czytasz nasze forum to dziekuje ci w imieniu swoim za pomoc Aronkowi:loveu::loveu:

Dziewczyny Joanna Polak..to wspaniala dziewczyna,ktora mieszka we Francji i pomaga nam w utrzymaniu Aronka..:loveu::loveu::loveu:[/quote]

Bardzo dziękujemy :multi::loveu: i pozdrawiamy :razz:

[quote name='jusstyna85']I nadal to podtrzymuje...nikt z nas nie zna sie na tym, lepiej poprosić kogoś,kto ma w tym jakieś doświadczenie.[/quote]

dokładnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Kim jest człowiek, który wyrzuca swojego psa, przyjaciela, kompana zabawy jak zbędną niepotrzebną rzecz, jak balast, który mu ciąży, do lasu do schroniska byle gdzie odchodzi, czy się odwraca chyba nie. Czy to jest człowiek, też chyba nie. Wczoraj miałam ciężki dzień, najpierw ktoś zgłosił się do mnie po psa, by później stwierdzić, że Rottwailer to seryjny morderca po konsultacji z wiejskim wetem, pozdrawiam, wszystkich wetów zwłaszcza tych pracujących na wsiach. Później przyszła do mnie pani, by zapytać gdzie oddać psa, gdzie jest schron, bo przeszkadza jej pies sąsiadów. Myślałam, że w tym dniu już mnie nic nie zdziwi a jednak, po spacerze z Mery(bokserka już wyleczona ze swoich problemów w niedzielę jedzie do nowego domu), szłyśmy sobie ulicą, spotkałam kuzynkę, pracuje na oddziale intensywnej terapii wiele widziała już w swoim życiu. Mercia na jej widok się lekko skuliła, poniósł mnie nastrój i pomyślałam pewnie wyczuwa aurę śmierci jaka towarzyszy na co dzień Marzenie w pracy. Była też Dagmara, córka Marzeny, Mercia ją zna, ale też na jej widok euforii nie było. Zawróciłyśmy w stronę domu i rozmawiałyśmy jeszcze chwilkę na ulicy, Mercia grzecznie stała, podjechał granatowy maluch, Mery wpadła w euforię zaczęła się cieszyć jak szalona, wysiadła z niego kobieta Mery zaczęła śledzić ją wzrokiem, cieszyć się. Czy rozpoznała markę auta jakim kiedyś być może jeździła, czy ta kobieta była podobna do jej pani. Czy wróciły wspomnienia , nigdy tak się nie zachowywała co dzień mijamy rożne marki aut na spacerze, rożnych ludzi. Nie wiem co to było. Jednak wszystkie byłyśmy w szoku, na tyle by stwierdzić życie. Zastanawiam się, czy te biedne psiaki w schronach czekają na swoich oprawców, czy moja Tekilka, widząc swoją dawną panią, która w zimie odprowadziła ją do schronu zareagowała by na jej widok euforią. Pewnie tak, bo one umieją wybaczać, ja niestety nie. Aronek pewnie również poznał by tych kochanych ludzi, którzy odprowadzili go do schronu, ucieszył by się na ich widok, on nie umie nienawidzić on umie tylko kochać, bezgraniczną miłością człowieka. Zamówiłam mu nową budę na zimę, jeśli będzie bardzo zimno a Aronek zechce odwiozę Tekilę do mamy a jego wezmę do domu, przy kominku będzie grzał kosteczki, jak ze chce, bo Aronek robi co chce, gdzie domek dla cudownego psiaka inne znajdują dom a on czeka..., już tak długo czeka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...