Jump to content
Dogomania

dziadzio Aronek po wylewie i nieudanej adopcji :( Potrzebne pieniążki. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kamila_s']odezwal sie moze ktos o Aronka??
na moim allegro wciaz jest ten gapiacz:roll:[/quote]

z tymi obserwatorami to zwykle tak jest :mad:

[quote name='madziorna']
[I][B][COLOR=royalblue]Przepraszam, że tak późno w tym miesiącu :roll:[/COLOR][/B][/I][/quote]
dobrze, że jest ;) a tak w ogóle to przypominam wszystkim o Aronku, bo coś kiepsko Aronek w tym miesiącu z finansami stoi! :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Wakacje a co to takiego, no cóż inni się bawią ja pracuje, bo jaki ośrodek przyjmie mnie z taką sforą, czasem kochaną czasem niesforną ale zawsze wierną i oddaną. Aron już jest wyczesany w końcu się udało doprowadzić psa do fajnego wyglądu, co do chodzenia jest lepiej, nie chce zapeszać, że dużo lepiej, jednak ma to też związek z temperaturą im goręcej tym Aronek siada na dupce i nie lata jak poparzony a wręcz można powiedzieć odpoczywa dużo śpi mniej łazikuje to i stawy troszkę odpoczęły. Wyczyściłam mu uszy bo był koszmar w nich, trudne to było ale pacjent chętny do współpracy. Net mam w początku(od kilku dni normalnie,) tylko po prostu czasu nie mam, praca przy psach w takich temperaturach jest szczególnie męcząca. Wiecie fajny ten mój Aron, gdzieś wcześniej ktoś zarzucił mi na forum, że postawiłam wysoko poprzeczkę, że Aron ma co chce, ma i mieć będzie, jak każdy staruszek tutaj dla nas każdy dzień jest wyjątkowy....bo po prostu jest.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=3]A TERAZ BARDZO WAŻNE!!![/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Zbliża sie termin zapłaty za hotelik, a my nie mamy uzbieranej nawet potrzebnej kwoty :mad: Ciotki co jest? :mad::mad::mad:[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]uważajcie, bo będe wysyłac pisemne upomnienia :shake: :evil_lol:[/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B]Podsumowując :mad:[/B]

[B][U]Moja czarna lista :diabloti::mad:[/U][/B]

[B][COLOR=red]30 zŁ Kamila_s[/COLOR] (od lutego nie mam żadnych wpłat)[/B]

[B][COLOR=red]10 zł grzenka[/COLOR] (nie ma za sierpień)[/B]

[B][COLOR=red]10 zł Inez_de_Villaro + 30 zł (znajoma)[/COLOR] - (nie ma już wpłat od znajomej i nie było w ogóle wpłaty w kwietniu, w lipcu była na 2 miesiące, więc rozpisałam na czerwiec i lipiec, wiec brakuje jeszcze na sierpień)[/B]

[B][COLOR=red]10 zł t_Kasiek[/COLOR] (nie ma od marca do sierpnia czyli za 6 miesięcy)[/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]50 zł nona[/COLOR] (wpłaciła tylko w styczniu - 75 zł)[/B]

[B][COLOR=red]20 zł[/COLOR] [COLOR=red]madzia828[/COLOR] (zapłaciła za styczeń + 3 miesiące, czyli jeszcze za cztery - włącznie z sierpniem trzeba zapłacić[/B]

[B][COLOR=red]40 zł rytka[/COLOR] (brakuje tylko za sierpień)[/B]

[B][COLOR=red]10 zł LuGosiak[/COLOR] (jest pięć wpłat, czyli brakuje trzech) [/B]

[B][COLOR=red]15 zł iwonamaj[/COLOR] (brakuje za lipiec i sierpień)[/B]

[B][COLOR=red]30 zł zekiye[/COLOR] (brakuje za czerwiec i sierpień)[/B]



[B][U]Są na czysto :loveu:[/U][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#ff0000]10 zł Karusiap[/COLOR] (wszystkie są:loveu:)[/B]
[B][COLOR=#ff0000]10 zł jusstyna85[/COLOR] (wszystkie są, bo po drodze były takie po parę miesięcy ;):loveu:, więc uzbierało sie akurat do sierpnia :razz:)[/B]
[B][B][COLOR=red]10 zł Madziorna[/COLOR] (wszystkie są:loveu:)[/B]
[B][COLOR=red]50 zł Monica20[/COLOR] (wszystkie są :loveu:)[/B]
[B][COLOR=red]10 zł Tomcug[/COLOR] (wszystkie są :loveu:)[/B]
[/B][B][B][COLOR=red]20 zł emila2280[/COLOR] (wszystkie są :loveu:)[/B]
[B][COLOR=red]20 zł Mysia_[/COLOR] (wszystkie są :evil_lol:)[/B]
[B][COLOR=red]40 zł Kaas1[/COLOR] (sa wszystkie :loveu:)[/B]


[SIZE=3]SPRAWDŹCIE CZY WSZYSTKO SIĘ ZGADZA ;) BARDZO PROSZE O UREGULOWANIE WPŁAT NA ARONKA, BO ZA DWA DNI MUSZE JUŻ ZAPŁACIĆ ZA HOTELIK, A JESZCZE NIE MA CAŁEJ KWOTY![/SIZE]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']Nie było miesiąca w ktorym bym nie wplaciła na Arona to i w sierpniu wpłace,bo przeciez sierpień sie jeszcze nie skończył:roll:Od przyszłego miesiąca bede wpłacać do 10-tego.[/quote]
spoko, spoko ;) dlatego napisałam, że nie ma tylko za sierpień ;) Poporostu co miesiąc przelewam za hotelik najpóźniej do 23.

[quote name='Inez de Villaro']Pieniadze posłałam dziś, z rana, niestety nie mam konta internetowego i wyprawa do banku do miasta przeciągnęła się...przepraszam.
znajoma z tego, co sie zorientowałam ma teraz problemy finansowe ze swoimi podopiecznymi, zapytam dziś czy zamierza wpłacać...[/quote]

[quote name='Inez de Villaro']Byłam u znajomej, u niej krucho z kasą bardzo, ale dała mi zaległe pieniądze, w poniedziałek przeslę, bo dzis juz banki zamknięte.[/quote]

OK. dziekuję ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']spoko, spoko ;) dlatego napisałam, że nie ma tylko za sierpień ;) Poporostu co miesiąc przelewam za hotelik najpóźniej do 23.

dlatego napisałam ,ze bede wplacać przed 10 tym.kazdego miesaca;)podobnie jak Inez w miescie bywam sporadycznie, a ostatnio nie poszla wpłata jak zawsze/bo zawsze przed 20 tym raczej wpłacałam:razz:/ gdyz zawieruszyłam kartke z nr.konta Arona/co spostrzegłam dopiero w banku/ a zawsze wpłacam na niego razem jak płace wszystkie rachunki.Potem juz nie byłam w miescie ale pojade w przyszly tyg.i wplace.Tyle wyjaśnień:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

a sie znerwowalam,troche bo co miesiąc place, pare dni spoznienia w tym miesiącu i zaraz na czarna liste:eviltong::evil_lol:tak to żaden bank nie ściga zaległości:mad:

[SIZE=3]SPRAWDŹCIE CZY WSZYSTKO SIĘ ZGADZA ;)
a sprawdziłam:evil_lol:ma byc po 8 wpłat/od styczen do sierpien/
i Justyna85 ma do wrzesnia uregulowane a nie do sierpnia:eviltong:
a na czarna liste a nie ''na czysto''
Kass_1 ma 7 wpłat :eviltong:
Tomcug ma 7 wpłat :eviltong:

wszystkiego nie sprawdzałam,współczuje tej księgowości:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']a sie znerwowalam,troche bo co miesiąc place, pare dni spoznienia w tym miesiącu i zaraz na czarna liste:eviltong::evil_lol:tak to żaden bank nie ściga zaległości:mad:

[size=3]SPRAWDŹCIE CZY WSZYSTKO SIĘ ZGADZA ;)
a sprawdziłam:evil_lol:ma byc po 8 wpłat/od styczen do sierpien/
i Justyna85 ma do wrzesnia uregulowane a nie do sierpnia:eviltong:
a na czarna liste a nie ''na czysto''
Kass_1 ma 7 wpłat :eviltong:
[B]Tomcug ma 7 wpłat [/B]:eviltong:

wszystkiego nie sprawdzałam,współczuje tej księgowości:roll:[/quote]

Ja mam wszystkie wpłaty do sierpnia i jestem na czysto. Zawsze wpłacam wcześniej i może za styczeń było zaksięgowane jeszcze w grudniu.
Jestem dorosła i odpowiadam za swoje zobowiązania.

Link to comment
Share on other sites

ja rzucilam tylko 'okiem'na pierwsza strone i wplaty od grudnia do sierpnia,kiedy to złozono nowe deklaracje:roll:/kto ma po 8 wpłat Tomucg nie ma/wczesniej sie nie zagłebiałam dlatego wspolczuje Mysi tej księgowosci.Mysle ,ze wszyscy odpowiadaja za swoje zobowiązania,nawet młodziez jak ja:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']ja rzucilam tylko 'okiem'na pierwsza strone i wplaty od grudnia do sierpnia,kiedy to złozono nowe deklaracje:roll:/kto ma po 8 wpłat Tomucg nie ma/wczesniej sie nie zagłebiałam dlatego wspolczuje Mysi tej księgowosci.Mysle ,ze wszyscy odpowiadaja za swoje zobowiązania,nawet młodziez jak ja:eviltong:.[/quote]


To nie rzucaj okiem a dokładnie czytaj, jeśli bierzesz się za podsumowania. W niektórych miesiącach mam po 2 wpłaty, ale kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem. Koniec dyskusji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...