Jump to content
Dogomania

dziadzio Aronek po wylewie i nieudanej adopcji :( Potrzebne pieniążki. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

Mysia zadzwon może do niej !!!!
Może znajdzie troche czasu???
To pilna sprawa!!! Pani rytka na pewno chiałaby miec to juz za sobą,a my także widzieć Arona bezpiecznego w swojej budzie!!!
Kamila, jeżeli chodzi o bazarki, mogę je wystawiac jesli nikt inny nie umie, ale swoich rzeczy na razie nie mam...wystawiłam juz...więc jezeli ktoś ma rzeczy to może mi posłac foty i krótki opis z ceną...ale potem bedzie musiał sam wysłac pod wskazany adres...ja mam pocztę pare kilometrów stad i naprawde nie mam czasu stac tam w kolejkach. Jeżeli taka forma Wam odpowiada to służe pomocą...wystawie, przypilnuje i porozsyłam wiadomości bazarkowe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Inez de Villaro']Mysia zadzwon może do niej !!!!
Może znajdzie troche czasu???
To pilna sprawa!!! Pani rytka na pewno chiałaby miec to juz za sobą,a my także widzieć Arona bezpiecznego w swojej budzie!!!
Kamila, jeżeli chodzi o bazarki, mogę je wystawiac jesli nikt inny nie umie, ale swoich rzeczy na razie nie mam...wystawiłam juz...więc jezeli ktoś ma rzeczy to może mi posłac foty i krótki opis z ceną...ale potem bedzie musiał sam wysłac pod wskazany adres...ja mam pocztę pare kilometrów stad i naprawde nie mam czasu stac tam w kolejkach. Jeżeli taka forma Wam odpowiada to służe pomocą...wystawie, przypilnuje i porozsyłam wiadomości bazarkowe.[/quote]
Aron spi teraz ze mna w lozku jest bezpieczny ale chodzi za mna krok w krok .

Link to comment
Share on other sites

lena, czy mogłabys w takim razie dogadac sie z Pania rytką w sprawie tego transportu? Macie swoje nr tel czy gg....przecież ...
Myslę, że pieniadze na koszt paliwa są???
Załatwcie to dziewczyny szybko i bedzie po sprawie!!! I wszyscy zapomnimy o tym!
Pani rytka odwiezie go do Wrocławia, we Wrocławiu ktos od leny go odbierze...i pies może znaleźć sie w hotelu!

Link to comment
Share on other sites

Aron już u mnie, nakarmiony, wygłaskany, poznał wszystko, zresztą nic u nie go nie ruszałam, w podróży byl grymasny,...patrzył za rytką jak odchodziła, acha i jeszcze jedno otrzymałam tylko Arona, żeby była jasność, żadnych pieniędzy nie, jak będzie chciała to wpłaci je na konto, które wskażecie ja nie chcę być o cokolwiek pomówiona.

Link to comment
Share on other sites

Aron wrócił do siebie, wszystko zna poznał miskę poznał budę, zachowuje się jakby z wakacji wrócił do domu, w nocy wyje, jednak wyje do Pameli nie za Rytką, tak sobie to tłumaczę, jest mi wtedy łatwiej bo gdy na niego patrze wciąż myślę o tym widoku jaki widziałam u Rytki, pies w domu szczęśliwy, myślałam, ze każdy pies tego chce, chce domu i swojego człowieka, Aron pewnie też, tylko on musi jeszcze trochę poczekać, a następny domek musi być ten właściwy, żeby nie mieszać w głowie zarówno Aronowi jak i mi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...