Jump to content
Dogomania

dziadzio Aronek po wylewie i nieudanej adopcji :( Potrzebne pieniążki. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poniewaz nikt nie pyta o Arona /co u niego, jak sie czuje/ale moze ktos jest jednak ciekawy to powiem:Aron ma slaby apetyt nie chce mi jesc tylko cos skubnie z reki /jakas kielbasa/i to mnie martwi bo to juz 3 dzien.Tylko na poczatku mial problem z chodzeniem po schodach/wywracal sie /teraz calkiem dobrze.Wychodze z nim czesto na spacer bo tego chce,jak nie to mi wchodzi na glowe albo na stoł a jest przy tym uparty jak muł i zawsze musi byc na jego. Wczoraj zostal sam na 2 godz byl grzeczny/nic nie zniszczone,nie wyl-z relacji sasiadow/.Praktycznie spi a jak sie obudzi to do wyjscia,/stad mi sie wydaje ze nie czuje sie dobrze w domu ale mozliwe ,ze potrzebuje czasu/.Pewnie nikt nie interesuje sie kotem ale tez dodam, ze caly czas zamkniety w piwnicy.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie sytuacja patowa. WIęc wznawiam miesieczne opłaty na Aronka, 40 zł w grudniu nie przelałam skoro miał iść do domu i pieniadze poszły na innego biedaka, ale skoro tak się stało, będę znów przelewała na Aronka, tylko proszę o podanie na jakie konto

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_'][B]30 zŁ Kamila_s[/B]
[B]10 zł grzenka[/B]
[B]10 zł Karusiap[/B]
[B]10 zł Inez_de_Villaro + 30 zł (znajoma)[/B]
[B]10 zł jusstyna85[/B]
[B]10 zł Madziorna[/B]
[B]50 zł Monica20, [/B]
[B]10 zł Tomcug[/B]
[B]10zł t_Kasiek [/B]
[B]50 zł nona[/B]
[B]20 zł emila2280[/B]
[B]20 zł Mysia_[/B]
[B]20 zł madzia828[/B]
[B]40 zł rytka[/B]

[B]czyli póki co 330 zł[/B][/quote]
plus
LuGosiak 10 zł
Kaas1 40 zł
iwonamaj 15 zł
razem 395 zł....

Mysia, ile chce lena??????

Link to comment
Share on other sites

[B]DEKLARACJE:[/B]
[B]30 zŁ Kamila_s
10 zł grzenka
10 zł Karusiap
10 zł Inez_de_Villaro + 30 zł (znajoma)
10 zł jusstyna85
10 zł Madziorna
50 zł Monica20,
10 zł Tomcug
10zł t_Kasiek
50 zł nona
20 zł emila2280
20 zł Mysia_
20 zł madzia828
40 zł rytka
10 zł LuGosiak [/B]
[B]40 zł Kaas1
15 zł iwonamaj
30 zł zekiye
[/B]
[B]razem 425 zł :cool3:
[/B]
[B]Lena zgadza się na taka cenę hotelowania Aronka :multi:[/B]

[B]Bardzo dziękuję Wam wszystkim za pełną mobilizację ;) :loveu:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

czytając wczorajsze posty Rytki zrozumialam, że mamy pieniądze na transport- Rytka deklarowała zwrot kosztów dowiezienia Arona.Godna decyzja. Chciała dobrze, ludzie złożyli się na podróż psa do lepszego zycia. Niewypaliło choc pies jest fajny..
Rytko-czy masz mozliwość przewiezienia psa? Znam dobrze te trasę- wyszłoby taniej a z tego co poiszesz Aron jest z Tobą w dobrej relacji.Wiesz,że przeszedł już kilka odrzuceń- czuje to. Wymaga spokoju po wylewie- Twoja obecność zapewniłaby mu spokój przez drogę.. Przemyśl to proszę- może miałabys mozliwość ?

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś byłam bardzo impulsywna, reagowałam gwałtownie, nienawidziłam ludzi za nic z małego problemu robiłam problem, na skale globalną, życie nauczyło mnie pokory, praca z psami cierpliwości, dziś nie widzę już tylko czerni i bieli potrafię też zobaczyć odcienie szarości. Nie oceniam ludzi, nie podejmuje pochopnych decyzji, zarzucono mi brak doświadczenia w adopcjach, kochane możliwe ale w adopcjach kundelków, choć i tak mogłabym polemizować w tym temacie. Współpracuje z wieloma fundacjami, przez mój dom przechodziły zwroty z adopcji bo piesek nie umiał załatwiać się na dworze, bo demolował, naprawiałam błędy przeszłości, moje psy zawsze znajdowały super domy, w mojej karierze, nie było zwrotów z adopcji Aron jest pierwszy. Nie winie Rytki, nie winie nikogo, prowadziłam z nią długie rozmowy na gg, przez telefon, nie oceniam ją ale rozumiem, jej sytuacje. Wpadliśmy w euforie Aron, znalazł dom, czujniki bezpieczeństwa zostały uśpione, zapomnijmy o tym. Teraz jak najszybciej trzeba odebrać psa, trzeba ogłosić go tak aby tych zwrotów z adopcji już nie było, proszę Was nie kłóćcie się pomóżcie i zrozumcie. Rytko pisz proszę jak najwięcej o zachowaniu Arona w domu, pozwoli nam to poszukać dla niego domu w którym on będzie szczęśliwy, uda się to bo tak wiele osób tego chce, a chcieć to móc. Co do Arona wróci do siebie, do swojej budy, którą specjalnie dla niego kupiłam, do swojej Pameli, która tak strasznie pokochał ale przede wszystkim do wolności do swojego wybiegu, który tak pokochał, wróci tu a następną jego adopcje przeprowadzi ktoś z dogo, zarówno ogłoszenia jak i rozmowy proszę aby były prowadzone przez Was. Rytka może dowieść Arona do Wrocławia ale pociągiem czy jest inna opcja transportu dla niego. U nas się sprawy pokomplikowały sunia, która miała jechać jutro do Bydgoszczy nie jedzie, będzie miała sterylizacje u nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nona']czytając wczorajsze posty Rytki zrozumialam, że mamy pieniądze na transport- Rytka deklarowała zwrot kosztów dowiezienia Arona.Godna decyzja. Chciała dobrze, ludzie złożyli się na podróż psa do lepszego zycia. Niewypaliło choc pies jest fajny..
Rytko-czy masz mozliwość przewiezienia psa? Znam dobrze te trasę- wyszłoby taniej a z tego co poiszesz Aron jest z Tobą w dobrej relacji.Wiesz,że przeszedł już kilka odrzuceń- czuje to. Wymaga spokoju po wylewie- Twoja obecność zapewniłaby mu spokój przez drogę.. Przemyśl to proszę- może miałabys mozliwość ?[/quote]
Nona, proponujesz transport???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nona']czytając wczorajsze posty Rytki zrozumialam, że mamy pieniądze na transport- Rytka deklarowała zwrot kosztów dowiezienia Arona.Godna decyzja. Chciała dobrze, ludzie złożyli się na podróż psa do lepszego zycia. Niewypaliło choc pies jest fajny..
Rytko-czy masz mozliwość przewiezienia psa? Znam dobrze te trasę- wyszłoby taniej a z tego co poiszesz Aron jest z Tobą w dobrej relacji.Wiesz,że przeszedł już kilka odrzuceń- czuje to. Wymaga spokoju po wylewie- Twoja obecność zapewniłaby mu spokój przez drogę.. Przemyśl to proszę- może miałabys mozliwość ?[/quote]
Nie wiem tzn ktos by ze mna mial jechac,moim samochodem czy ja z kims?sama nie dam rady w taka daleka droge najwyzej do 200km.

Link to comment
Share on other sites

mysia ja juz jutro przeleje swoja pierwsza deklaracje...
Inez jasne ,ze bede pisala do moich dobrych znajomych i dodatkowa pomoc na finanse dla Aronka...
chcialabym jeszcze zapytac..to nie na teraz jeszcze,ale czy ktoras z Was umie robic bazarki???:cool3:
ja moge zrobic cegielki dla Aronka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nona']Nie Inez, nie mam mozliwości choc w akcie desperacji rozważyłam ją dla dobra psa tyle, ze z całkowitym pominięciem swego dobra. Z różnych powodów ledwie zipię i jako niemal emerytka wzięłam dni kilka zeby odpocząć.
Wspomniałas o Wrocławiu. Z Bydgoszczy to 300 km- w obie strony to jedno tankowanie stad pytanie, ćzy Rytka miałaby mozliwość..[/quote]
W akcie desperacji moge do Wroclawia samochodem o ktorj mam byc we Wroclawiu gdzie i kto odbierze Arona/tej osobie przekazac pieniadze za transport czy przelac na konto.

Link to comment
Share on other sites

Nie Inez, nie mam mozliwości choc w akcie desperacji rozważyłam ją dla dobra psa tyle, ze z całkowitym pominięciem swego dobra. Z różnych powodów ledwie zipię i jako niemal emerytka wzięłam dni kilka zeby odpocząć.
Wspomniałas o Wrocławiu. Z Bydgoszczy to 300 km- w obie strony to jedno tankowanie stad pytanie, ćzy Rytka miałaby mozliwość..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nona']Nie Inez, nie mam mozliwości choc w akcie desperacji rozważyłam ją dla dobra psa tyle, ze z całkowitym pominięciem swego dobra. Z różnych powodów ledwie zipię i jako niemal emerytka wzięłam dni kilka zeby odpocząć.
Wspomniałas o Wrocławiu. Z Bydgoszczy to 300 km- w obie strony to jedno tankowanie stad pytanie, ćzy Rytka miałaby mozliwość..[/quote]
Ponawiam pytanie czy moze ktos odebrac Arona z Wroclawia jak go zawioze tam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']W akcie desperacji moge do Wroclawia samochodem o ktorj mam byc we Wroclawiu gdzie i kto odbierze Arona/tej osobie przekazac pieniadze za transport czy przelac na konto.[/quote]
Dziewczyny ..proszę odpowiedzcie Pani!!!
czy lena może pojechac po niego do Wrocławia????
Leno???????????
Kamila, ja mogę robic bazarki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']W akcie desperacji moge do Wroclawia samochodem o ktorj mam byc we Wroclawiu gdzie i kto odbierze Arona/tej osobie przekazac pieniadze za transport czy przelac na konto.[/quote]

jesli Lena by mogła to wtedy jej przekażesz kasę - będzie prawie na miesiąc pobytu Aronka u niej.... Zobaczymy czy Lena by dała radę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...