Jump to content
Dogomania

dziadzio Aronek po wylewie i nieudanej adopcji :( Potrzebne pieniążki. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='t_kasiek']mysle, ze kłótnie nie maja sensu - a komentowac nie bede bo nie chce sie w nie wdawac !!!!

Powiem tylko jedno - nie mozesz tak stawiac nas pod sciana, ze jutro odwozisz psa i juz !!!!! i co - zostawisz go na ulicy ?????[/QUOTE]

Nie wiem z kim rozmawiac na temat Arona czytam tylko jakies komentarze na moj temat ,mi nie wolno sie wypowiadac-zdaniem paru osob.Nie wiem kto odpowiada za adopcje?Aron zaczyna sie przyzwyczajac a jezeli nie skontaktuje sie ze mna i ktos kompetentny i nie powie co dalej w tej sytuacji to zamiezalam sama wybrac hotelik dla arona w okolicy i zaplacic za miesiac zebyscie mialy 'dosc czassu zeby sie zastanowic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']Nie wiem z kim rozmawiac na temat Arona czytam tylko jakies komentarze na moj temat ,mi nie wolno sie wypowiadac-zdaniem paru osob.Nie wiem kto odpowiada za adopcje?Aron zaczyna sie przyzwyczajac a jezeli nie skontaktuje sie ze mna i ktos kompetentny i nie powie co dalej w tej sytuacji to zamiezalam sama wybrac hotelik dla arona w okolicy i zaplacic za miesiac zebyscie mialy 'dosc czassu zeby sie zastanowic.[/quote]

z tego się orientuję dostałas mój numer telefonu, bo miałaś dzwonić, więc dzwoń....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']rytka od chwili obecnej jestes dla mnie jak powietrze..
malo mnie juz obchodzi wywod osob,ktore nie mysla w racjonalny sposob i nie bardzo rozumieja spraw oczywistych....czy rozmawialas ze mna o Aronku??nie bardzo chyba...


Inez nie wiem kto tak naprawde jest tu na watku teraz odpowiedzialna osoba...wiem,ze zawsze podejmowalysmy decyzje razem:shake:
a co Wy o tym myslicie???[/QUOTE]

Uwazasz ze nie mysle racjonalnie czyli moja decyzja zeby zwrocic koszt transport do mnie i zawiesc arona na nowe miejsce tez jest nieracjonalna.W zyciu nie spodkalam takiej nietolerancji i agresji.Nie probujesz nawet mnie zrozumiec..Zawsze wolalam psy od ludzi i ty mi przypominasz dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

Pani rytko, nikt tu sie nie zastanawia tylko szukamy miejsca dla psa...ja od wczoraj wiszę na telefonie i necie podobnie pewno inne dziewczyny...nie jest łatwo znależć miejsce dla dużego psa w jeden dzień w wypadku gdy nie ma pewnych wpłat na hotel...wpłaty były, ale z powodu tego, że pies pojechał do domu wiele osób juz sie wycofało i przeznaczyło swoje pieniadze na innego psa...
proszę nas zrozumieć...bez pieniędzy nie ma szans na ŻADEN HOTEL!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Pani rytko, nikt tu sie nie zastanawia tylko szukamy miejsca dla psa...ja od wczoraj wiszę na telefonie i necie podobnie pewno inne dziewczyny...nie jest łatwo znależć miejsce dla dużego psa w jeden dzień w wypadku gdy nie ma pewnych wpłat na hotel...wpłaty były, ale z powodu tego, że pies pojechał do domu wiele osób juz sie wycofało i przeznaczyło swoje pieniadze na innego psa...
proszę nas zrozumieć...bez pieniędzy nie ma szans na ŻADEN HOTEL!!!![/QUOTE]

ok teraz rozumiem,jezeli deklaracja niepoczytalnej i nieodpowiedzialnej osoby cos znaczy to wiesz ze oddaje400zl i jezeli trzeba moge co miesiac dac 40zl az Aron nie znajdzie domu.

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, ze tak nagle wchodze na wasz watek. pixi mnie zaprosiła
Chę zauważyć, ze kilka postów wstecz Rytka zaproponowała odwiezienie psa we wskazane miejsce.
teraz sugeruje pokrycie kosztów hotelu dopóki nie zastanowicie się co dalej. Popiół na głowę też już stpnęła..
Skoro Lena ma miejsce dla Arona to powrót do niej jest najlepszym rozwiązaniem.
Ja wpłace 50 zł- proszę nr konta na pryw, Rytka odwiezie psa lub pokryje koszt transportu

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiacie sie nad hotelikiem Leny,a nie ma nawet na hotelik u Ani...Przemyślcie sie...czy Lena zniży do 400 chcociażł?

fajnie sie pisze,ale wiecie co będzie za miesiąc? ta sama sytuacja,kto pomoże wtedy? Aron wróci do schroniska? to może być hotelik DO KONCA ŻYCIA,a chyba nie będziemy tylko czekały aż umrze i skończy sie kombinowanie pieniędzy.Tutaj trzeba patrzeć w przyszłość...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Lena , dlatego chce zniżyć, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że Aronek może u niej jeszcze długo posiedzieć, zresztą poczekajmy na konkrety...[/quote]
Spokojnie...niech lena napisze ile chce za hotel...a Mysia podliczy ile mamy...[B]Mysia możesz spytać lenę ile chce???[/B] Jak najszybciej!!!!
Decydujmy szybko, pies nie może zostać tam gdzie jest teraz musimy go szybko zabrać!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dobrze wypatrzyłam? To są aktualne deklaracje wpłat? Czy kogoś pominełam? a może kogoś dodała chcociaż wcale nie deklaruje się? :oops:

[B]30 ZŁ Kamila_s
[/B][B]10 zł grzenka[/B]
[B]10 zł Karusiap[/B]
[B]10 zł Inez_de_Villaro + 30 zł (znajoma)[/B]
[B]10 zł jusstyna85[/B]
[B]10 zł Madziorna[/B]
[B]50 zł Monica20,[/B]
[B]10 zł Tomcug[/B]
[B]10 t_Kasiek[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]30 zŁ Kamila_s[/B]
[B]10 zł grzenka[/B]
[B]10 zł Karusiap[/B]
[B]10 zł Inez_de_Villaro + 30 zł (znajoma)[/B]
[B]10 zł jusstyna85[/B]
[B]10 zł Madziorna[/B]
[B]50 zł Monica20, [/B]
[B]10 zł Tomcug[/B]
[B]10zł t_Kasiek [/B]
[B]50 zł nona[/B]
[B]20 zł emila2280[/B]
[B]20 zł Mysia_[/B]
[B]20 zł madzia828[/B]
[B]40 zł rytka[/B]

[B]czyli póki co 330 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka']Ja też daję dyszkę:oops:
Rytka powinnaś powstrzymać się od wydawania opinii o osobach o których ilości i jakości działań nie masz pojęcia...
Nie masz do tego żadnych podstaw, po prostu.. ale.[/quote]
powtorze sie ostatni raz Ty tez mnie nie znasz a nie powstrzymuje cie to przied wydawaniem opini na moj temat.Zdziwilabysa sie gdybys wiedziala jakie ja podejmowalam dzialania i ilu zwierzakom pomoglam sama/nie potrzebowalam pomocy/ale to sie nie liczy,
liczy sie wasze forum

Link to comment
Share on other sites

wiecie co?

drże na sama mysl, ze [B]moderator zamknie watek[/B] jesli nie zmoderujemy wypowiedzi, a my przez to [COLOR=Red]nie zdazymy pomoc Aaronkowi
[/COLOR]
rytka jest nowa na forum i nie wie byc moze, ze takie sytuacje sie zdarzaja..
a wtedy to juz bedzie katastrofa
utrudniony kontakt...
do tego swieta za pasem...domy, dzieci, rodziny i dogo, dla nas teraz
[COLOR=Red][B]Aaron, któremu MUSIMY POMOC!!![/B][/COLOR]
[B]
oby do tego nie doszlo[/B], oby moderator wykazal poblazliwosc, na nasze wypowiedzi w tej stresowej sytuacji

skupmy sie teraz jedynie na szukaniu srodkow finansowych i organizowaniu jak najszybszego transportu do lenki,

jak rozumiem aaron wraca do lenki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...