Jump to content
Dogomania

dziadzio Aronek po wylewie i nieudanej adopcji :( Potrzebne pieniążki. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oo mysia czyli super!!;)
jak zostanie cos ze skarpetki Aronka ,moze by przekazac reszte,ktora zostanie na Kiera???oczywiscie jak sie pozostale dziewczyny zgodza???;)

Mam tez taka mala duszyczke w swoim opisie,ktorej cegielki sprzedaje...ona tez bardzo potrzebuje pomocy;)
Na dobranoc pozdrawiam wszystkich i z usmiechem na twarzy mysle,ze juz niedlugo Aronek bedzie u siebie w domku!!!!:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam,mam nadzieje,ze wkrotce bede nową pania Aona:lol:.Pozdrawiam wszystkich i dziekuje ze zaopiekowaliscie sie moim psiakiem i rozumiem wasze ograniczone zaufanie do mnie. Nie wiem czy to z powodu zlego humoru,nadmiaru obowiazkow czy braku zycia prywatnego ale nie podoba mi sie ze moje dane sa na forum:mad:i prosilabym zeby je usunac jesli to mozliwe:angryy:Czekam niecierpliwie na piatek i postaram sie zrobic wszystko zeby Aron byl u mnie szczesliwy;)

Link to comment
Share on other sites

:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
rytka to dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu:
Jest mi ogronie milo,ze moge spotkac na forum Pania Aronka:loveu::loveu:
Wierze,ze Aronek bedzie wspanialym kompanem!!:loveu:
Ja juz prawie chodze na rzesach z tego czekania do piatku..Aronek Twoje marzenie wkrotce spelni sie w pelni:multi::multi:
Rytka jeszcze raz ogromne pozdrowienia i uklony w Twoja strone!!!!!!!!!!!:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

HEHEHE tak tak rytka a nochalek to istny Baron:loveu:;)
ja juz od rana przecieram oczy wciaz ze wzruszenia i czekam na informacje ....
rytka jak bedziesz mogla zrob kilka zdjec z pierwszych dni Aronka-Barona
.....Aronku to Twoj dzien!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cunao::cunao::laola::laola::BIG::knajpa::tort:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena13']Umowe adopcyjną na meila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a kase na konto poprosze, chyba, że Aronek jedzie z kimś innym, do piątku niewiele czasu zostało nie ociągamy się bo ktoś bardzo super fajny czeka na nochalka.[/quote]


ostanio nie było mnie na dogo, ale już jestem, ile kasy potrzeba? Jesli masz czas odezwij się na gg ;)

Umowę już wysyłam ;)

Link to comment
Share on other sites

Rytka jutro ja ostatni raz idę z nim na spacer:cool3: i przekazuje go Tobie czekaj jutro na nas, jesteś super fajną babeczką dziękuje Ci za wszystko wiesz za co. Mam prośbe pousówajcie z postów wszystko co dotyczy nowej Pani Arona. Watek ma być czyściutki Rytka jest juz na forum więc będziemy mieć informacje jak sobie radzą z pierwszej ręki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...