Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]nikit1 [/b]- ja mimo wszystko mysle, ze on ocenial psy, a nie moja bluzke :lol: Mialam miec zakiet, ale tam bylo tak cholernie goraco, ze nie mozna bylo wytrzymac, a w wc byla tylko goraca woda - zero szans na ochłode.... :cry:
[b]Flaire [/b]- cos w tym jest - moze to była Biedronka w ruchu :lol: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']melanżem bluzeczki zawróciłaś sędziemu w głowie [/quote]Dekolt też był niczego sobie :wink: . No i jeszcze striptease pod namiotem!Chociaż Fuka mi powiedziała, że pod namiotem była tylko towarzysko, bo mogła być w hali - to dopiero byłby show! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Flaire[/b], ale staniczka nie przebrałam jednak publicznie... Tylko spodnie, no i bluzke dwa razy i nie robilam to przy moim ringu, wiec sedzia nie widzial. :hmmmm: może to był bład :lol: moze bym miala BISa :wink:

Link to comment
Share on other sites

Fuka, do jasnej ciasnej. Napisz mi na priv, albo SMSem swojego maila. Chcę Ci wysłać Twoje zdjęcia...Mam nawet z dekoltem - specjalnie się zasadziłem za ringiem czarnych ruskich...12 x optyczny robi swoje... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka']Flaire, ale staniczka nie przebrałam jednak publicznie... [/quote]Fuka, dlatego to się nazywa "tease" :wink:

[quote name='pszym']specjalnie się zasadziłem za ringiem czarnych ruskich...12 x optyczny robi swoje... :lol:[/quote]Uuuuu, pszym, Ty naprawdę jesteś wielki! Wstaw, wstaw! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jako, że nie dostałem nic na priv od FUKI zaczynam prezentację "obróbki lakelandów"

[img]http://img216.echo.cx/img216/6619/69jy.jpg[/img]

Sorry, że na temacie o krótkich foksach ale skubanie lakelanda to bardzo ważna sprawa...
:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska'][b]pszym:[/b] A gdzie namiar na Twojego maila!
Wal wiecej tych lakelandow w trakcie obrobki :lol:[/quote]

UUU, to chyba jakaś awaria...Ja Ci wysłałem na priva dzisiaj o 10:00 rano! To znaczy, że FUKA też mi mogła wysłać a ja nie dostałem...
Czyli bezpodstawnie pokazałem na forum jej "lakelandy"???!!!

Sorry FUKA :eek2:

Aga - [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym']Aga, dzięki za zdjęcia. To jedyne jakie mam jak wystawiałem...Duże piwo dla Ciebie...
[/quote]

Ja też poproszę o piwo, bo mam bratobójczą walkę
(tu tylko pieski wykadrowane):


[img]http://foxydoxy.pl/Dogomania/NowyDwor2005_foxy_7.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...