Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aga_ostaszewska']Flaire witamy! Jak miło Cie widzieć na Dogo!
Dlaczego zaczęłaś od foxów, a nie od at? Zdrada?! 8)[/quote]

[b]Aga[/b], wcale sie Flaire nie dziwie ... mnie tez zapach tiramisu tu zwabil, a nie badz co badz bardzo urocze i diabelskie foksy :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']Flaire witamy! Jak miło Cie widzieć na Dogo!
Dlaczego zaczęłaś od foxów, a nie od at? Zdrada?! 8)[/quote]aga_o, chyba jak pomyślisz, to zgadniesz. :wink:

Wczoraj na Polach Mokotowskich Misia spotkała foksika gładkiego!!! Troszkę żeśmy się spieszyły i nie było czasu nawet się poznać, ale teraz tak się zastanawiam, czy to nie był przypadkiem Gringulec??? Bo bo chyba w każdym razie był podobnie umaszczony. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'] Wczoraj na Polach Mokotowskich Misia spotkała foksika gładkiego!!! Troszkę żeśmy się spieszyły i nie było czasu nawet się poznać, ale teraz tak się zastanawiam, czy to nie był przypadkiem Gringulec??? Bo bo chyba w każdym razie był podobnie umaszczony. :D[/quote]

To niestety nie byliśmy my - zupełnie nie nasze rejony, ale spotkanie foksika gładkiego zawsze wprawia w dobry humor :wink: :evilbat:
Pozatym pogoda nam się ustabilizowała i chyba czas wygrzebać topik : "wspólny spacer w Warszawie" i umówić się na plenerowe harce. Co Wy na to?.
[size=1]tajdzi, która robi pyszne tiramisu ma obok siebie niesamowite obszary leśne na przykład[/size] :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanita']...
Pozatym pogoda nam się ustabilizowała i chyba czas wygrzebać topik : "wspólny spacer w Warszawie" i umówić się na plenerowe harce. Co Wy na to?.
[b]tajdzi, która robi [color=red]pyszne tiramisu [/color]ma obok siebie niesamowite obszary leśne na przykład [/b]:fadein:[/quote]

[img]http://fool.exler.ru/sm/bis.gif[/img]
Zapraszam, zapraszam
Proszę tylko o info KIEDY i na ile osób to TIRAMISU przygotować 8)

[size=1]Założę się, ze akurat jak wszyscy wpadniecie, to mi nie wyjdzie [/size]:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='aga_ostaszewska']Flaire witamy! Jak miło Cie widzieć na Dogo!
Dlaczego zaczęłaś od foxów, a nie od at? Zdrada?! 8)[/quote]aga_o, chyba jak pomyślisz, to zgadniesz. :wink:

Wczoraj na Polach Mokotowskich Misia spotkała foksika gładkiego!!! Troszkę żeśmy się spieszyły i nie było czasu nawet się poznać, ale teraz tak się zastanawiam, czy to nie był przypadkiem Gringulec??? Bo bo chyba w każdym razie był podobnie umaszczony. :D[/quote]


Na polach mokotowskich urzęduje foksik co nazywa się REKIN!. Ale chyba to nie ten, bo REKIN jest ( jesli się nie mylę ) biało czarny... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie wszyscy :lol: razem z Łatunią szalejemy na spacerkach a potem jest tak:
[img]http://img200.echo.cx/img200/8254/latul7hz.jpg[/img]
albo nawet i tak:
[img]http://img165.echo.cx/img165/550/pospacerze5mj.jpg[/img]
ale zawsze Łatka jest zadowolona po porządnym wybiegu.Dziś np dostała jakiegoś foksiego szału,chodziłyśmy sobie koło lasku i nagle Łatka jak strzała wpadła w krzaki i już jej nie było :wink: Podbiegam do lasku a Łatulec biega po scieżkach jak torpeda..w te i we wte..może coś wyczuła a może po prostu chciała pohasać..potem spotkałyśmy pieski i w ogóle była pełnia szczęścia :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']Flaire koniecznie spróbuj wina o nazwie Fragolino - to musujące wino, ze szczepu specjalnych winogron, które mają posmak truskawek....[/quote]nikit1, nie spróbowałam, bo wszystkie sklepy już zamykali do przyszłego sezonu i w całym mieście znalazłam tylko jedna butelkę. Więc przywiozłam ją ze sobą! A teraz będzie czekać do stosownej okazji! Możliwości będzie sporo, bo psy pozgłaszane na rozmaite wystawy, więc prędzej czy później będzie można cos uczcić. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Możliwości będzie sporo, bo psy pozgłaszane na rozmaite wystawy, więc prędzej czy później będzie można cos uczcić.[/quote]
Tiramisu i cos procentowego mamy... a terminu brak :lol:
Ja tak sobie mysle z jakim specjalem moglabym wystartowac, ale cholera nic do glowy mi nie przychodzi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][b]Flaire [/b]:o - wino mozna tez pic bez okazji do czczenia, mozna nawet oblewac branie w dupe - mam w tym niejakie doświadczenie :lol:[/quote]Fuka, ale to jest musujące, prawie szampanskoje, i lepiej smakuje po tym, jak się cos wygra. A poza tym, może mi szczęście przyniesie. :D

Tak zrobiłam przed Misi pierwszym CACIBem, w Łodzi - kupiłam szampana, bo, jak powiedziałam panu w sklepie, będzie mi potrzebny albo do oblewania zwycięstwa, albo do ... no już wiesz. I się udało!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska'][quote]Możliwości będzie sporo, bo psy pozgłaszane na rozmaite wystawy, więc prędzej czy później będzie można cos uczcić.[/quote]
Tiramisu i cos procentowego mamy... [b]a terminu brak [/b]:lol:
Ja tak sobie mysle z jakim specjalem moglabym wystartowac, ale cholera nic do glowy mi nie przychodzi![/quote]

Ja cierpliwie czekam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Tak zrobiłam przed Misi pierwszym CACIBem, w Łodzi - kupiłam szampana, bo, jak powiedziałam panu w sklepie, będzie mi potrzebny albo do oblewania zwycięstwa, albo do ... no już wiesz. I się udało![/quote]
A ja wiem nawet, w którym sklepie... pewnieu Pawła hihihi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...