Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

[b]FUKA[/b] Milo już wszystkie zęby wymienił. Nie ma ani jednego mleczaka:). Ale to chyba nie oznacza że jego rozwój uszowo cielesny się zakończył ??Kiedy zagląda się do jego mordki nie ma tam już ani jednego starego ząbka, wszystko duuże i wielkie i białe:) Teraz to aż strach go zaczepiać bo jak wbija swoje kły to zwariować można. Chłop ma power :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No foksich uszach się nie znam, ale gdyby to były uszy AT, to już dawno miałby przyklejone... Z tym przyklejaniemm to nigdy nie będziemy wiedzieć, czy to działa, czy nie, bo żadnych naukowych badań nikt nie będzie na ten temat przeprowadzać, ale teoria jest taka, żeby, gdy ta chrząstka wreszcie stwardnieje, uszy były w poprawnej pozycji, a nie w jakiejś takiej, której nie chcesz. Ja kleje uszy wszystkich szczeniąt, bo staram się uniknąć sytuacji, w której nie przykleję, potem uszy wyjdą źle i będę w nieskończoność słyszeć od przyjaciół-hodowców (ze Stanów, gdzie wszyscy kleją) "a widzisz, trzeba było przykleić!"

Link to comment
Share on other sites

Ale Milusio piękniusio!
No w końcu Wielkanoc to pora na przemyslenia nad życiem i wiarą :)
Widać Milusiek wziął to sobie do seruszka :)
A jajeczko chociaż zjadl?
Bo ja rano znalazłam święconą kiełbaskę nadżartą .. chyba mamy jakieś myszy w domu ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na spacerze Gringulcowi wypadły dwa zęby więc choopak coraz bardziej dorasta, pozatym coraz bardziej pewnie paraduje przed psami, więc chyba powoli kończy okres dziecięcy :wink: :evilbat:
Teraz wymęczony harcami z gromada różnej maści piechów śpi jak zabity 8)

Link to comment
Share on other sites

[b]Tajdzi[/b] Tak tak jajeczka owszem zeżarł nie jedno a trzy. ..
Wczoraj po śniadaniu poszliśmy do kościoła i Milo całą godzinkę sam w domu spędził. Wracamy, a tam resztki jajek i skorupki na ziemi leżą. No to pięknie na stole leżały cztery kolorowane jajka. Pięknie- myśleliśmy - cztery jajka na foksa to niezły wyczyn. Ale dzisiaj rano okazało się, że Milo jedno jajko wykulal spod kanapy. Reasumując zjadł trzy, a ostatnie zostawił sobie na później:). Ale dzisiaj to mu juz tego czwartego nie dałam zjeść......

Link to comment
Share on other sites

AGO. poszukaj, może jeszcze ze dwa gdzieś schował :wink: .

A czy on nie ma w sobie amerykańskiej krwi? Bo w USA jest taka tradycyjna zabawa wielkanocna: polowanie na pisanki... Dorośli chowają jajka (w dzisiejszych czasach najczęściej czekoladowe), a potem dzieci biegają z koszyczkami i ich szukają. Więc Milo też Wam taką zabawę urządził! :D

Link to comment
Share on other sites

[b]Flaire - na pewno nie ma jajek bo już sprawdziłam:)))

A teraz z innej beczki...
W jakim wieku psy zrzucają tzw młodzieńczą sierść??? Bo mój Milo od kilu ładnych tygodni tak gubi sierściuchę, że nic tylko odkurzam i sprzątam, sprzątam i odkurzam. W przeciwnym wypadku Milowe futro było by nawet w jedzeniu.. Czy to, że gubi sierść jest może raczej podyktowane wiosną, a może jedno i drugie????? Mężulo się śmieje że niedługo to i jego będę trzepać razem z kołderkami i poduchami.
[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']AGO. poszukaj, może jeszcze ze dwa gdzieś schował :wink: .

A czy on nie ma w sobie amerykańskiej krwi? Bo w USA jest taka tradycyjna zabawa wielkanocna: polowanie na pisanki... Dorośli chowają jajka (w dzisiejszych czasach najczęściej czekoladowe), a potem dzieci biegają z koszyczkami i ich szukają. Więc Milo też Wam taką zabawę urządził! :D[/quote]

ale ona chyba nie do końca tylko amerykańska - u nas tez jest taka tradycja - rano w Wielkanoc dzieci z koszyczkami wychodzą i szukaja w ogrodzie słodyczy przyniesionych przez zajączka. Jak byłam dzieckiem bardzo na to czekałam zawsze - czekolada była wtedy rarytasem, ale moja rodzina stawala na głowie i zajączek zawsze cos pysznego przynosił i nie były to wyroby czekoladopodobne :D

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór foksmaniacy :lol: Łatulec nie poczynił żadnych spustoszeń stołu wielkanocnego tudzież nie pożarła świątecznych jajek :evilbat: za to dziś skakała jak mała piłeczka na widok półmiska z mięsiwem przeznaczonym dla gości :lol: A potem wygrzewała się na słoneczku:
[img]http://img166.exs.cx/img166/1615/leze9tp.jpg[/img]
[img]http://img162.exs.cx/img162/3756/leze28pr.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']pszym, czy Wy jesteście zgłoszeni na warszawską wystawę? Będziecie tam? A jeśli tak, to może podopingujecie Funię w debiucie z Misią? :D[/quote]


Jesteśmy w Warszawie w piątek i niedzielę... Zawsze możemy podopingować!!!
Powiedz kogo, podaj cenę a my pomyślimy... 8)


Oczywiście żartuję :lol: Jasne, że możemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym']Ja myślę, że zrobimy znowu jakieś spotkanko i pogadamy i popijemy... 8)[/quote] :( A mi smutno, bo mnie nie będziemy. :( Misia będzie musiała pić za mnie. A Fuka będzie za mnie gadać - dla niej gadać za dwoje to żadne wyzwanie. :wink:

pszymy, a Wy będziecie w Łodzi? Ja chyba zgłoszę dwie suczki.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='pszym']Ja myślę, że zrobimy znowu jakieś spotkanko i pogadamy i popijemy... 8)[/quote] :( A mi smutno, bo mnie nie będziemy. :( Misia będzie musiała pić za mnie. A Fuka będzie za mnie gadać - dla niej gadać za dwoje to żadne wyzwanie. :wink:

pszymy, a Wy będziecie w Łodzi? Ja chyba zgłoszę dwie suczki.......[/quote]


Nawet jak będziemy, to w niedzielę z goldziem. Foksik na razie odpoczywa i myśli o europejskiej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='pszym']Ja myślę, że zrobimy znowu jakieś spotkanko i pogadamy i popijemy... 8)[/quote] :( A mi smutno, bo mnie nie będziemy. :( Misia będzie musiała pić za mnie. A Fuka będzie za mnie gadać - dla niej gadać za dwoje to żadne wyzwanie. :wink: [/quote]

Dobra dobra... lepiej się przyznaj gdzie będziesz się smażyć i wcinać pizzę i pasty i pić wino do białego rana!!!
Flaire koniecznie spróbuj wina o nazwie Fragolino - to musujące wino, ze szczepu specjalnych winogron, które mają posmak truskawek....
Pycha!!!! Tylko u nas nie można dostać....

Link to comment
Share on other sites

nikit1, ja nawet nie jestem pewna, gdzie to będzie... Nie miałam czasu sprawdzić :oops: . Pociągiem jadę do Bielska, a potem oddaję się w ręce przyjaciół, którzy zawiozą mnie na miejsce. Ale chyba to miejsce nazywa się Val di Sole, więc słońce powinno być. A czy śnieg jeszcze będzie, to się zobaczy.........

W każdym razie termin wyszedł troszkę niefortunny, ale nie ode mnie zależał. Na szczęście kochana Funia się zajmie wystawianiem Misi - i trzymam kciuki, że skończy jej tego Intera! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...