Jump to content
Dogomania

Krzyczki -wątek informacyjny


irenaka

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='A&S']Własnie sobie przypomnialam o moim trudnym schorzeniu psychicznym :evil_lol:[/QUOTE]

i coooo, liczysz na przyjęcie do ośrodka dla VIP-ów:evil_lol:. Kochana tam wstęp tylko dla czerołapków:cool3:. Chodzenie na kolanach tez ci nie pomoże :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Was wszystkich przepraszam za nieobecność na wątku od soboty, ale mnie powaliło. Nabrałam podobno kolorków od pięknej kredowej bieli po różne odcienie czerwoności i mój Artur doktorka wołał na ratunek, ale jest lepiej.Tylko mam masę zakazów , nakazów zaordynowanych. Tym razem chyba mój organizm powiedział dość.
Przeczytałam wątek ale widzę, że nie mamy nadal pomocy dla Krzyczek.
Zabieram się zaraz za literki. Może w końcu uda zebrać choć trochę pieniędzy na ratunek Krzyczek.
Może zmienić tytuł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&S']Czy literki z pierwszego postu nadal aktualne? Bo jeżeli tak to mogę się zająć osobiście literką O.
A tak na marginesie wpisuję się na wątek i wrzucam banerek w pierwszego postu do podpisu.

W jakikm województwie leżą Krzyczki? :roll: :oops:[/quote]

[B]A&S[/B] bardzo dziękuję za pomoc:loveu:.
Zaznaczam dla Ciebie literkę O, pięknie dziękuję za banerek w podpisie i mam nadzieję, że jakoś się nam uda:shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Bardzo Was wszystkich przepraszam za nieobecność na wątku od soboty, ale mnie powaliło. Nabrałam podobno kolorków od pięknej kredowej bieli po różne odcienie czerwoności i mój Artur doktorka wołał na ratunek, ale jest lepiej.Tylko mam masę zakazów , nakazów zaordynowanych. Tym razem chyba mój organizm powiedział dość.
Przeczytałam wątek ale widzę, że nie mamy nadal pomocy dla Krzyczek.
Zabieram się zaraz za literki. Może w końcu uda zebrać choć trochę pieniędzy na ratunek Krzyczek.
Może zmienić tytuł?[/quote]

Zdrowiej szybko, Irenko.

Ale to nie tak, że nic się nie rusza, przecież widzę, że są już pierwsze wpłaty, deklaracje i ciepłe słowa (również ważne) i wierzę, że jeszcze wiele osób odpowie na zaproszenia.

Link to comment
Share on other sites

I jeśli mogłabym coś skromnie i nieśmiało;) zaproponować. Cudne schronisko mariamc:loveu: zasługuje na własny, osobny wątek. Raz, że to mega temat, dwa, że jak wchodzą nowi ludzie z zaproszeń np. to mogą się łatwo pogubić, bo wątek robi się wielowątkowy;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']

Ale to nie tak, że nic się nie rusza, przecież widzę, że są już pierwsze wpłaty, deklaracje i ciepłe słowa (również ważne) i wierzę, że jeszcze wiele osób odpowie na zaproszenia.[/quote]

Dziękuję Aniu:loveu: za ten Twój optymizm dzisiaj, nie wiem dlaczego mi go brakuje. Obiecuję poprawę, bo przecież to ja zazwyczaj go rozsiewam, do granic naiwności.
Jak tylko trochę popracuję, to wracamy na wątku do spraw finansowych i ulotek. Nie wiem dlaczego zaczełam na ten temat korespondować z Wami na pw, zamiast dyskutować na wątku. W ten sposób nie ma żadnego obiegu informacji. Poprawię się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']

P. Irenjko to pewnie ta wizyta w niepołominach... zabrałam pani ubranie i Pani zmarzła.... :([/quote]

Asieńko:loveu: ja nie mam grypy itp:evil_lol:.
Mnie wykończył stres. Ciśnienie i serducho to na pewno nie Twoja robota.

Link to comment
Share on other sites

mariamc, sygnature musisz wstawić też z jakiegoś serwera a nie z komputera.... Tak samo ja wstawiasz jak zdjęcia w treść postu ;)


P. Irenjko to pewnie ta wizyta w niepołominach... zabrałam pani ubranie i Pani zmarzła.... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']to ja sie zajme literka P, nie wiem tylko jak znalezsc wszystkich uzytkownikow na P? jest na to jakis sposob?[/quote]

Moniczko:loveu: Dziękuję za pomoc.
Wpisuję Cię na abecadło na pierwszej stronie.
Mam nadzieję, że Salibinka się nie obrazi;), bo też chciała P.
A może poproszę Salibinkę o literkę R w takim razie?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...