Jump to content
Dogomania

ZostaŁa tylko modlitwa...:( ZA TM


Hund

Recommended Posts

[quote name='_bubu_']Nie wiem co na to wet, ale mysle ze Maxio mógłby iść do adopcji jeśli mógłby mieć zapewnioną stała opiekę weterynaryjna - być może codzienne wizyty , kroplówki? i ktoś podjąłby się opieki nad nim. Z pewnością lepiej by sie czuł jakby miał kogoś ciągle przy sobie , no i nie zostawałby w nocy sam.
Pomoc finansowa jest bardzo potrzebna. Można wpłacać na konto , albo wystawiać bazarki dla Maxia.
Dzisiaj Maxia znowu zastałam śpiącego . był akurat po spacerze.[/quote]bubu, zgadzam sie z Tobą. nawet najbardziej chore " przypadki" ( wybaczcie określenie) w domowym zaciszu znacznie szybciej wracały do zdrowia.Wiadomo, że wtedy Psom apetyt na życie bardzo wzrasta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='RYSIAK1']W jakiej On jest kondycji po tym wczorajszym napadzie:roll:

Może troskliwa opieka zdziałałaby cuda , ale czy jest szansa na jakiś domek w jego stanie??:roll:[/quote]

Może udałoby się znaleźć chociaż domek tymczasowy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RYSIAK1']W jakiej On jest kondycji po tym wczorajszym napadzie:roll:

Może troskliwa opieka zdziałałaby cuda , ale czy jest szansa na jakiś domek w jego stanie??:roll:[/quote]

dzisiaj czuł sie znowu dobrze. Ale w jego przypadku za godzine moze sie znowu wszystko zmienić..
Szanse na domek marne w takim stanie :(

Link to comment
Share on other sites

To ja przypomnę naszego biedaka:roll:

W tej chwili tylko to mogę:shake:, ale w paczce dla Hund znajdę coś na bazarek dla niego i razem wszystko wyślę priorytetem w poniedziałek - jutro jeszcze muszę skompletować parę rzeczy do przesyłki, stąd ta wysyłka dopiero w poniedzialek - no chyba,ze uda mi się w sobotę ( ale to i tak polezy przez niedzielę,znając naszą pocztę:-()

Hund - czy adres wysyłkowy jest taki jak do przelewu mi podawałaś??:roll:

a czy nasza bida kochana merda chociaż ogonem:-(

nie wiem jak wysoiedzę do wieczornych wiadomości od Hund:shake:

Link to comment
Share on other sites

To może powklejam Maksiowe bazarki::roll:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112896[/URL] - fajne filmy, sensacja, nauka, języki - polecam:razz:


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114456[/URL] - świetne wielgachne piłki dla naszych pociech na wakacje - ( i im się od życia należy - chociaż czasem życ nie dają:evil_lol:)


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114697[/URL] - świetne karty dla małych kolekcjonerów i kibiców piłki nożnej:lol:

Link to comment
Share on other sites

Czekam na wieści jak tam się czuje Maxio. Wspaniały piękny pies... Dwa dni temu weszłam na jego wątek, przeczytałam wszystko... Teraz pozostaje mi tylko wspierać go dobrymi myślami i podnosić. Czyli nadal nie wiadomo co jest Maxikowi? Te badania krwi coś dały? Coś wiadomo? Może by popytać innych lekarzy, np z SGGW? Były jakieś konsultacje?
Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za słodziaka.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisaŁam Max ma niedotlenienie mÓzgu spowodowane albo udarem : chodziŁ dŁugo po tej posesji bez wody nie miaŁ się gdzie schować, albo niedotlenieniem ponieważ ma chore serce albo wylewem albo guzem. Z wyników krwi nie wyszedŁ guz jednak może on być niewielki . Można by go nadal diagnozowac w Warszawie i zrobić tomografie ale nie ma pewności że tomograf pokaże maŁy wylew np.
W tej chwili skupiamy się na podniesieniu wagi oraz na powiększonym węźle chŁonnym. zbliża się biopsja.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o dzisiajeszy dzień to Max czuje się dobrze. Byam dziś znowu na 2 spacerach z nim. Reaguje na cmokanie odwraca się i przychodzi ;) boi się samochodów które szybko i blisko jadą.
ZasikaŁ dziś caŁą podŁogę w swoim pomieszczeniu :( jedynym suchym miejscem byŁo korytko prysznicowe więc wlazŁ pod prysznic i siedziaŁ w suchym :)
KupiŁam mu dzisiaj szelki żeby nie miaŁ obróżki i żeby go nikt nie ciągnąŁ za szyjkę bo ma ten węzeŁ chŁonny bolesny , ale niestety szelki są za maŁe ;) no cóż źle obliczyam cm ;)

Link to comment
Share on other sites

A zapomniaŁam dodać co wciąga Maxia :)...
W lecznicy są w klatkach które stoją obok dwa maŁe kociaki ,jeden sierotka bez domku drugi z zaszytym oczkiem. Maxiu staje przed klatkami kotki miaŁczą więc on zaciekawiony patrzy a maluchy wystawiają Łapeczki i biją go tymi apeczkami po jego nogach a on stoi i patrzy ;) i patrzy i patrzy ;)

A na spacerkach lubi sobie wąchać zapaszki ;) coś jednak do niego dochodzi bo potrafi dŁugo stać i niuchać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RYSIAK1']To ja przypomnę naszego biedaka:roll:

W tej chwili tylko to mogę:shake:, ale w paczce dla Hund znajdę coś na bazarek dla niego i razem wszystko wyślę priorytetem w poniedziałek - jutro jeszcze muszę skompletować parę rzeczy do przesyłki, stąd ta wysyłka dopiero w poniedzialek - no chyba,ze uda mi się w sobotę ( ale to i tak polezy przez niedzielę,znając naszą pocztę:-()

Hund - czy adres wysyłkowy jest taki jak do przelewu mi podawałaś??:roll:

a czy nasza bida kochana merda chociaż ogonem:-(

nie wiem jak wysoiedzę do wieczornych wiadomości od Hund:shake:[/QUOTE]
Tak adres ten sam :) dziękuję !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']Jeśli chodzi o dzisiajeszy dzień to Max czuje się dobrze. Byam dziś znowu na 2 spacerach z nim. Reaguje na cmokanie odwraca się i przychodzi ;) boi się samochodów które szybko i blisko jadą.
ZasikaŁ dziś caŁą podŁogę w swoim pomieszczeniu :( jedynym suchym miejscem byŁo korytko prysznicowe więc wlazŁ pod prysznic i siedziaŁ w suchym :)
KupiŁam mu dzisiaj szelki żeby nie miaŁ obróżki i żeby go nikt nie ciągnąŁ za szyjkę bo ma ten węzeŁ chŁonny bolesny , ale niestety szelki są za maŁe ;) no cóż źle obliczyam cm ;)[/quote]


Mały cwaniaczek - znalazł sobie suchutkie miejsce, więc rozumek pracuje:lol:, a jak jego apetyt,waga troszkę ruszyła do góry i jak ślinka i czy dzisiaj też nim tak targało jak wczoraj - same się pytania cisną na usta - ja wiem,że jesteś po całym dniu padnięta, ale ja mu tak kibicuję i tak jakoś wpadł w moje serducho:razz:

I najważniejsze - czy merda ogońcem jak przycodzisz??:razz:

Hund - jak mogłas pomyśleć ,że ON taki malutki z tymi szelkami???:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję doszŁa :):):) promień sŁońca na niebie ;) , wŁaśnie sprawdzam co komu i od kogo ;) żeby nie mieć też zalegŁości w wysyŁkach bazarkowych.

Niestety Max nie merda ogonkiem :( smutne to ale prawdziwe, apetyt ma wilczy, sucha karma się kończy więc za niedŁugo będę zamawiać. Puszki pożera ;) trzeba mu dawkować. Dziś miaŁ luźną kupę taką lekką biegunke co jest nietypowe bo on robi ;) normalne prawidŁowo uformowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']
W lecznicy są w klatkach które stoją obok dwa maŁe kociaki ,jeden sierotka bez domku drugi z zaszytym oczkiem. Maxiu staje przed klatkami kotki miaŁczą więc on zaciekawiony patrzy a maluchy wystawiają Łapeczki i biją go tymi apeczkami po jego nogach a on stoi i patrzy ;) i patrzy i patrzy ;)
[/quote]

ojej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jasne ze doszŁy , przepraszam za roztargnienie ale nie nadążam z niczym :( !!!

Ślina dziś nie kapaŁa i nie byŁo naciągania i wymiotów co mnie bardzo cieszy bo ostatnio myślaŁam że sama zwymiotuję jak myŁam podŁogę z tej gęstej śliny :( i jak wymiotowaŁ przy mnie, raczej mnie takie rzeczy nie ruszają ale przy jego ilości to miaam dość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']Jasne ze doszŁy , przepraszam za roztargnienie ale nie nadążam z niczym :( !!!

Ślina dziś nie kapaŁa i nie byŁo naciągania i wymiotów co mnie bardzo cieszy bo ostatnio myślaŁam że sama zwymiotuję jak myŁam podŁogę z tej gęstej śliny :( i jak wymiotowaŁ przy mnie, raczej mnie takie rzeczy nie ruszają ale przy jego ilości to miaam dość.[/quote]


Hund Ty chyba po śmierci trafisz do raju i będziesz miała ten przywilej,że będziesz mogła wybrać psi raj i ,,ludzki" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ciekawe którego próg przekroczysz:???:

Dzielna psina z tego Maksymiliana:glaszcze:, dobrze,że się tak nie ślinił:fadein:, ale co z tym ogonem niemerdającym:shake::niewiem: - szkoda,ze nie może jeszcze teraz pokazać Ci jak bardzo się cieszy na Twój widok - ale pewnie niedługo Ci pokaże:Rose: jaki jest wdzięczny za ocalenie


a swoją drogą to może coś z brzucha też idzie, skoro wymioty, nadmiar śliny, a teraz pisałaś,że lużny stolec??? - chyba ,że ten nadmiar sluzu ze śliny tak zadziałał na koope

Link to comment
Share on other sites

Czas się żegnać psiaku idę spać - jutro dyżur i pobudka o 5.25 ( jakie jutro to dzisiaj już:placz:) a na dobranoc całusy i hopsaj do góry!!!

To może powklejam jeszcze Maksiowe bazarki::roll:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112896[/URL] - fajne filmy, sensacja, nauka, języki - polecam:razz:


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114456[/URL] - świetne wielgachne piłki dla naszych pociech na wakacje - ( i im się od życia należy - chociaż czasem życ nie dają:evil_lol:)


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114697[/URL] - świetne karty dla małych kolekcjonerów i kibiców piłki nożnej:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...