Jump to content
Dogomania

ZostaŁa tylko modlitwa...:( ZA TM


Hund

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mogłaś pisac wcześniej Olu, przeciez my z Justyną odwiedziałysmy i Bolka w lecznicy i Mopa i Pokera i Henia. Aktualnie - to prawda - rzadko jestem w Bielsku, ale mogę się bardziej postarać i jak tylko będe to podjechać. Justyna wróciła dzisiaj z wczasów, więc będzie łatwiej. Gdybym wiedziała wcześniej (wczoraj tu nie zajrzałam :oops:) to dziś całkiem rano miałam czas, mogłam pojechać. Jutro znów mnie nie ma, pojutrze obawiam się też :(
To co, wpadać?

Kuruj się! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarik']Mogłaś pisac wcześniej Olu, przeciez my z Justyną odwiedziałysmy i Bolka w lecznicy i Mopa i Pokera i Henia. Aktualnie - to prawda - rzadko jestem w Bielsku, ale mogę się bardziej postarać i jak tylko będe to podjechać. Justyna wróciła dzisiaj z wczasów, więc będzie łatwiej. Gdybym wiedziała wcześniej (wczoraj tu nie zajrzałam :oops:) to dziś całkiem rano miałam czas, mogłam pojechać. Jutro znów mnie nie ma, pojutrze obawiam się też :(
To co, wpadać?

Kuruj się! ;)[/quote]
Szarik byŁaś przy zabieraniu Maxia więc wiesz w jakim byŁ stanie. ObiecaŁam sobie że nie będę już się prosić, jeśli ktoś chce może przyjść i odwiedzić, z proszenia nigdy nic nie wyszŁo. A licytować się nie ma po co Figa , Bella i Honey też czekaŁy na odwiedziny ostatnio. I się nie doczekaŁy. Linki do poszczególnych wątków są na gŁÓwnym wątku żywieckim, jeśli ktoś ma ochotę może perzyjść. Wiec jeśli masz czas i chęci to wpadaj :)

Szarik kolejny raz Twoja przypinka wróciŁa ze schroniska ze mną do domu, skleroza nie boli :( proszę molestuj mnie bo ja zapominam ,przepraszam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']Edi nie dam rady, jestem na prawdę chora, wŁaśnie się obudziaŁam po raz drugi, nie mam siŁ tam jechać. Od poniedziaŁku czeka mnie tydzień pracy i muszę stanąć na nogi. Jutro przed pracą tam podjadę ale dziś muszę też myśleć o sobie.[/quote]

Zdrowiej, Olu. Wszystkimi psiakami się zajmujesz, a Tobą ma się kto zająć?

Link to comment
Share on other sites

:shake:Jejku - tak czekałam na wiadomości o nim - a tu taka nasza psinka chora:o nie mam doświadczenia z tak cieżko chorymi psiakami - skąd taki nadmiar śliny:crazyeye:.
Cały czas myślę o nim - a jadę dzisiaj na noc do pracy i wracam dopiero jutro póżnym wieczorem i jak ja wysiedzę tam bez internetu:crazyeye:Trzymaj się psiaku - bardzo ćię o to proszę kochaniutki:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']Max na spacerze dzisiaj chodził gorzej. co chwile przysiadał i krztusił sie śliną którą produkuje w dużej ilości. Raz jest lepiej , raz gorzej.. A my możemy tylko czekać.[/quote]
Czego wynikiem jest ta slina?
Maxiu, masz zdrowieć!

Link to comment
Share on other sites

Max chodziŁ gorzej ponieważ ma stan zapalny od wenflonu, dziś miaŁ mieć wyjęty. ŻyŁka od soboty mi się nie podobaŁa, a dziś przed poŁudniem jak byŁam Łapka wyraźnie spuchŁa, niestety tylu byŁo pacjentów że teraz jak odjeżdżaŁam mieli mu dopiero wenflon wyjąć. Ogólnie myślę że jest lepiej, śpi spokojniej, przychodzi się przytulać i co mnie zaskoczyŁo dzisiaj to to że od poŁudnia do wieczora czekaŁ z wysikaniem na spacer. UmyŁam mu dziś podŁogę w poŁudnie i jak przyszŁam wieczorem o dziwo miaŁ suchą i czystą !!! jest postęp.

Co do śliny max zbiera ślinę w pyszczku i dopiero jak ma jej dużo to stara się poŁknąć a że jest jej dużo to wypluwa. To jest podobno porażenie ponosówkowe wŁaśnie, dodatkowo ma ten powiększony migdaŁ co też nie jest bez znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam sie jednak do internetu, nie mogłam juz wysiedzieć!!!:roll:

dzieki za te informacje, to co mozna mieć nadzieję,ze juz bedzie lepiej???
Maksiu - tak bardzo zapadłes w moim serduszku-nie mogę przez Ciebie znależc sobie miejsca:shake: i cały czas myślę jak Ci idzie - trzymam cały czas kciuki i myśle o Tobie psinko

A ciocia Ola jak będzie miała czas to może jakieś zdjątko wklei - prosimy bardzo:razz:
Dobranoc bidulku:buzi:

Link to comment
Share on other sites

super, że Maxsiu miewa się lepiej!
oby tak dalej!
Hund, jesteś "nosicielem" dobrej nowiny!
no albo Maxsiu się w Tobie zakochał i tylko przy Tobie się tak dobrze czuje!
teraz to Ty zabierasz go na romantyczne spacerki, ale niech się tylko psiaczek
troszkę podkuruje i zobaczysz ...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate'] !
no albo Maxsiu się w Tobie zakochał i tylko przy Tobie się tak dobrze czuje!
[/quote]
Z tego, co widziałam, to przy Oli wszystkie psy rozkwitają :) Ma dziewczyna serce wielkie i zwierzaki to widzą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']Z tego, co widziałam, to przy Oli wszystkie psy rozkwitają :) Ma dziewczyna serce wielkie i zwierzaki to widzą :)[/QUOTE]
Nie do końca, czasami wolę się wycofać, normalnie się boję.

_bubu_zwróć uwagę na Łapkę z wenflonem jeśli dziś będziesz. Ja napiszę znowu wieczorem po pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...