Jump to content
Dogomania

ZostaŁa tylko modlitwa...:( ZA TM


Hund

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Maksiu kochanie u Nas dzisiaj pierwszy raz wyszlo słoneczko od tygodni, a Ty masz je caly czas,wygrzewasz sie na zielonycha łakach i patrzysz na nas z za Tęczowego Mostu:placz:Szkoda ze nie odczekales tego sloneczka tutaj na Ziemii. A moze tak musialo byc moze tam Ci lepiej niz tu na ziemi nawet gdybys byl zdrowy:placz:

Link to comment
Share on other sites

Ale popatrzmy na to tez trochę z innej strony.... już nie musi się męczyć i teraz jest mu dobrze... Wiem że może to trochę dziwnie brzmieć i że o wiele lepiej byłoby gdyby Max ocalał z tej walki o życie ale wszyscy wiemy że nie mogło być inaczej... Widocznie to było mu pisane .... Maxiu całuję Cię w tego Twojego kochanego nochala :*:*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akzs']Ale popatrzmy na to tez trochę z innej strony.... już nie musi się męczyć i teraz jest mu dobrze... Wiem że może to trochę dziwnie brzmieć i że o wiele lepiej byłoby gdyby Max ocalał z tej walki o życie ale wszyscy wiemy że nie mogło być inaczej... Widocznie to było mu pisane .... Maxiu całuję Cię w tego Twojego kochanego nochala :*:*[/quote]
Zawsze staram sie jakos tak na to popatrzec ale z drugiej strony nie moge sie jednak cieszyc. Tyle psow odchodzi by juz sie nie meczyc ale tyle jest tez usypianych. Wogole smierc trudno mi skojarzyc z czyms dobrym ale moze dla Maksa byla dobra:-(Chcociaz czasem mysle sobie ze moze lepiej by bylo gdyby wyzdrowial i zostal tu i wtedy smierc wydaje mi sie tu najgorszym zakonczeniem:-(:placz:

Link to comment
Share on other sites

a ja znalazłam takiego psiaka...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122500[/url]

siostra nazwała go Max na cześć Twoją, kochany
bo też taki wielki i dziecko jeszcze...

zapraszam wszystkich wspominających Maxa na wątek Maxa ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...