Jump to content
Dogomania

ZostaŁa tylko modlitwa...:( ZA TM


Hund

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Hund']Kolejny psiak żywiecki umarŁ :( szczeniak którego nazwaŁam Skrzacik :( przeżyŁ w schronie tylko tydzień :( dobermanka walczy o życie :( chyba zŁy czas dla naszego rejonu :(:(:([/quote]


Hund - to jest masakra co ludzie robią z psami:placz:im bardziej zagłębiam się w dogo tym bardziej wstydzę sie ,że jestem człowiekiem:-(

Maksiu - Ciebie już ból i cierpienie nie dotyczy,ale teraz masz inne zadanie - trzeba zaopiekować się tymi wszystkimi biedami,które tam do Ciebie idą:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='mru']u nas dziś piękny dzień :)

podobna do Ciebie Jagódka odeszła niedawno
takie same smutne oczęta...
tak samo skrzywdzona

[URL]http://img211.imageshack.us/img211/9123/p1080736ta9.jpg[/URL][/quote]
Zaopiekuj sie nią w takim razie:-( Tez sliczna, nie znam jej histori miala moze watek??

Link to comment
Share on other sites

biedactwa, którym się nie udało też są bardzo ważne
pokazują, że często historie takie kończą się źle
mimo interwencji
że trzeba walczyć
determinują
są tak samo w swej tragiczności potrzebne jak te ze szczęśliwymi zakończeniami

Maksiu:)

Link to comment
Share on other sites

Czemu tak często przegrywamy walkę... Dlaczego one wszystkie muszą odchodzic... :( Przez nas, ludzi... :(


[CENTER]Przyjaciele dzielnego Maksa, który spokojnie drepta za TM. Proszę wchodźcie na:
[URL]http://tesco.pl/akcje-konkursy/schroniska/formularz.php[/URL]
i zagłosujcie na Żywiec! Dzięki Waszym głosom schronisko może otrzymać pieniądze i zapas karmy! Dodam, iż można głosować z paru adresów e-mail ;)[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dziś odeszŁa Śrudka Rudka :( Tyle w życiu przecierpiaŁa , wspominaŁam ją tu na wątku Maksa , dawaŁa mi zawsze siŁę i wiarę w ludzi. ŻyŁa dzięki Neli z dogo , to Nela daŁa jej szansę , pokochaŁa, nie biorąc pod uwagę że ma niepŁnosprawnego , chromego psa.
WierzyŁam że i Maks znajdzie taką rodzinę... :( Maksiu opiekuj się Rudką ! Mam nadzieję że tam w Raju Rudzia nie ma już śrutów, nie ma powykręcanych stawów nie czuje bólu a jej nóżki niosą ją pierwszy raz po 5 latach w biegu !
ty też nie kręcisz się w kóŁko, biegacie razem z wystawionymi jęzorami :) tam świat jest piękny.

Parę dni temu w lecznicy wet wspomniaŁ o Maksie , zapytaŁ czy nie żaŁuję leczenia, poświęconych pieniędzy i czasu, bo za to możnaby uratować tyle a tyle zdrowych szczeniaków lub dorosŁych psów. POwiedziaŁam że nie nie żaŁuję bo ja kochaŁam Maksa, kocham wŁaśnie takie biedaki czy nie warto dać im szansy ? Warto Śrutka jest tego dowdem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...