Jump to content
Dogomania

ZostaŁa tylko modlitwa...:( ZA TM


Hund

Recommended Posts

Dopiero dzisiaj zobaczylam link do strony dogomani, weszlam na to i sie rozplakalam, jako pierwszy przeczytalam caly watek Maxa, nie wytrzymalam rozryczalam sie na maksa. To jest poprostu wspaniale co robicie!!! Teraz czytam wątek Amstaffki z poderznietym gardlem i nie moge poprostu nie moge:( Max trzymaj się, mam nadzieje ze sie zaprzyjaznisz z moja Kropeczka:))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Hund']Rachunek w lecznicy zapłacony . DZIĘKI WAM !!!! Dziękuję wszystkim i witam nowych dogomaniaków ;). Meficzka skąd jesteś ??[/quote]


Maksiu teraz już tak naprawdę odszedłeś, nic Cię już nie łączy z ziemią i ludzkimi sprawami - nareszcie jesteś wooolny:multi: i o nic już nie musisz sie martwić - ;)

Link to comment
Share on other sites

Gdy poraz kolejny przeczytalam te wiersze poraz kolejny sie rozplakalam...
Taką walkę o życie w końcu przegrać(nie mówię tu o uśpieniu go tylko ogólnie...) Ehhh... Jak można zostwić psa lub inne zwierzęna pastwe losu...
Dzisiaj udało mi się pomóc psu... Widziałam jak chłopacy z mojej klasy kopali, rzucali kamieniami go... To było straszne... Nie mogłam na to patrzeć natychmiast tam pobiegłam i kazalam im przestać lecz oni nadal to robili wtedy chcialam wziąść psa na ręce w końcu wyszło na to ze sama dostalam... Ale od razu uciekli bo się mojego brata przestraszyli wtedy poszłam i oddałam psa właścicielce... Powiem Wam w tajemnicy że jestem z siebie dumna;)

Link to comment
Share on other sites

Meficzka! bardzo dobrze, że jesteś z siebie dumna!
ja mimo, że Cie nie znam podziwiam Cię za Twoją odwagę i za to co zrobiłaś!
w końcu naraziłaś siebie i swoje zdrowie (mam nadzieję, że wszystko już ok?) żeby pomóc bezbronnemu psiaczkowi!
dobrze wiedzieć, że na tym świecie są jeszcze tacy ludzie! :loveu:
i oby było ich więcej!
aha i pozdrowienia dla równie odważnego brata!
i dla tego biednego psiaczka :loveu: mam nadzieję, że z nim wszystko dobrze :p

Link to comment
Share on other sites

Peate już wszystko ok... Byłam dzisiaj u tej włascicielki i ten piesek boi się ludzi... Gdy chciałam go pogłaskać to tak się ode mnie odsuwał... Poszłam do rodziców tych kolesi (też dzisiaj) i musiałam powiedzieć co zrobili bo ten psiak tak się boi... Na szczęście mają karę, a mnie ta pani poprosiła gdybym mogła zebym spróbowała dojść do tego psa(To starsza pani...) I teraz mam fajnie bo chodze z nim na spacerki, bawie się z nim on jest taki kochany, ale bardzo się boi:( Maksiu trzymaj się tam i pamiętaj o nas:loveu:

Link to comment
Share on other sites

pamiętam, pamiętam - jakie miałeś smutaśne oczyska i jak pokazywałes jęzor cioci Oli na spacerku :evil_lol: Nie zagladałam wczoraj - bo całą dobę byłam w pracy a tam jest róznie z internetem - byłeś już na spacerku??? Pewnie głupie pytanie :razz: - przecież Ty tam musisz cały czas hasać po dworze:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...