Jump to content
Dogomania

ZostaŁa tylko modlitwa...:( ZA TM


Hund

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][B]O BOŻE MAKS - WESZLAM TU SPRAWDZIĆ CO U CIEBIE - A CIEBIE NIE MAAA!!! JUŻ Z NAMI[/B][/SIZE]:placz::placz::placz::placz:


JESTEM W TOTALNYM SZOKU KOCHANY MOJ PSIAKU - CHOCIAŻ NIE MOGLAM BYĆ PRZY TOBIE TO POKOCHALAM CIE STRASZNIE MOCNO SLODKI PSIAKU - JEDYNE POCIESZENIE DLA MNIE JEST TAKIE,ZE NIC CIE JUZ NIE BOLI, NIKT CIE JUŻ NIE SKRZYWDZI I DZIĘKUJĘ LOSOWI ZA TO ,ŻE BYŁA PRZY TOBIE OLA

BIEGAJ SŁODZIAKU PO PSICH NIEBIAŃSKICH ŁĄKACH - TAM JEST MOJA UKOCHANA JAMNICZKA,KTORA NAS OPUŚCILA 4 LATA TEMU I TAK SAMO O NIA WALCZYLISMY JAK TERAZ O CIEBIE - NIESTETY LOS CHCIAL WTEDY I TERAZ INACZEJ - OKRUTNE JEST TYLKO TO,ŻE OKROPNIE CIERPICIE JAK PRZECHODZICIE PRZEZ TM. MÓJ PSIAK WALCZYL Z CHOROBĄ,A CIEBIE SKRZYWDZIŁ OKRUTNY BEZDUSZNY PSEUDOCZŁOWIEK:angryy:

OLA - DZIEKUJE,ZE MOGLAŚ TYLE ZROBIĆ DLA NASZEGO PIEKNEGO SMUTASKA I DZIĘKUJE,ŻE MOGŁAM CIE POZNAC - JESTEŚ WIELKA

MAM OKRUTNEGO DOLA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']Wszytsko ok, baŁam się że ktoś się tam dobraŁ ale nie . Tylko wspomnienia wróciŁy :([/quote]

wierzę
ja moje wszystkie zwierzaczki, które już odeszły odwiedzam codziennie w ogródku - podlewam im kwiatki i rozmawiam z nimi :stupid:

Link to comment
Share on other sites

wielka strata.... jemu już nie pomożemy.... niestety.... dziewczyny dalyscie z siebie wszystko.... jestem bardzo z ciebie Hund dumna, ze tak wytrwale walczyłas o niego.... dajesz piekny przyklad bezwarunkowej i głębokiej milosci oraz oddania dla zwierząt.... daję sobie Ciebie jako przykład.... Maksiu odwiedzaj nas czasami w naszych snach - zaszczekaj najgłosniej jak potrafisz !!!

Link to comment
Share on other sites

Maksiu
[*]

Hund, trzymaj się dzielnie.
Jesteś wielka za to co dla niego zrobiłaś. Dzięki Tobie mógł poczuć, że człowiek to nie tylko samo zło i cierpienie. Nie był sam i to jest dla niego najważniejsze. A za TM jest teraz na pewno szczęśliwy i .... nie cierpi, nic go nie boli, nie ma ataków i gorszych dni, są tylko same dobre.
A kiedyś...
[B][FONT='Trebuchet MS']„…Zz TM zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie. Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej. To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca. A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem..."[/FONT][/B]
[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela_34']Maksiu
[*]

Hund, trzymaj się dzielnie.
Jesteś wielka za to co dla niego zrobiłaś. Dzięki Tobie mógł poczuć, że człowiek to nie tylko samo zło i cierpienie. Nie był sam i to jest dla niego najważniejsze. A za TM jest teraz na pewno szczęśliwy i .... nie cierpi, nic go nie boli, nie ma ataków i gorszych dni, są tylko same dobre.
A kiedyś...
[B][FONT='Trebuchet MS']„…Zz TM zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie. Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej. To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca. A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem..."[/FONT][/B]
[/QUOTE]
popŁakaŁam się , piękny tekst !!!

Link to comment
Share on other sites

Maksiu przyszłam sie z Tobą pożegnać - cały czas myślę o tobie psiaku

[I]Moje psie niebo
Barbara Borzymowska

Dokąd idą psy, gdy odchodzą?
No bo jeśli nie idą do nieba,
to przepraszam Cię, Panie Boże,
mnie tam także iść nie potrzeba.

Ja poproszę na inny przystanek,
tam gdzie merda stado ogonów.
Zrezygnuję z anielskich chórów
tudzież innych nagród nieboskłonu.

W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać
moje wszystkie pożegnane psy.[/I]

[I][IMG]http://images4.fotosik.pl/206/52eb3768a42698cc.gif[/IMG][/I]

Bądż szczęśliwy tam gdzie teraz jesteś i ganiaj z moją Kajką, kiedyś się spotkamy i na pewno Cię rozpoznam.

Link to comment
Share on other sites

ja też myślę że kiedyś się spotkamy :) i wiem że ślepka ma już radosne rozbrykane i czeka ;)

Dziś dzień prawdy....faktura za leczenie i pobyt Maxa w lecznicy .... Po odliczeniu jedzenia które kupiŁam i leków na razie mam niewiele ponad 200 zŁ...

Link to comment
Share on other sites

Hund - byłam z Maksem wtedy kiedy żył, bedę i teraz - obiecałam,ze coś podrzuę po powrocie i tak też uczynię - jutro puszczę przelew, nie będzie to wiele - ale grosik do grosika i coś tam sie zawsze uzbiera:roll:

Pamiętam cię kochany, miałeś takie piękne smutne oczyska:glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...