Jump to content
Dogomania

ZostaŁa tylko modlitwa...:( ZA TM


Hund

Recommended Posts

Maksio cierpiał to mogliśmy dostrzec ale tylko on wie ile dobra, ciepła i radości dały mu osoby nim się opiekujące. Nie mogę się pogodzić, z takim faktem, że Maksa już nie ma ... chociaż myśl, że on już nie cierpi łagodzi mój smutek. Tak za niego trzymałam kciuki. Pewnie to było za mało.

Nie trzeba życzyć źle ludziom, którzy go skrzywdzili. Ja raczej życzę im, aby się PRZEBUDZILI i nie krzywdzili ŻYCIA na ziemi.

Pa Maksiu, piękny psie ;) Dzięki, że byłeś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='lapisl']
Nie trzeba życzyć źle ludziom, którzy go skrzywdzili. Ja raczej życzę im, aby się PRZEBUDZILI i nie krzywdzili ŻYCIA na ziemi.
[/quote]

właśnie o to mi chodziło :)
bo tacy ludzie też się boją, jestem pewna
pewnie płaczą jak widzą w tv jakiś wypadek czy inna tragedię :/
może nie widzą, że robią to samo...
może widzieć nie chcą
życzyć im źle to trochę być takimi jak oni
a nie o to chodzi :)

chciałabym, żeby ludzie rozumieli, że jak zostawiają psa na śmierć
to to nie jest tak, że jest okej
a pewnego dnia pies postanawia umrzeć, kładzie się i już
tylko, że on umiera. długo.
jak Max :(
bo jakie zycie miał Maks? on nie wie, co to życie...

to takie mrzonki tylko
ale jakby tam byli, jakby widzieli, że ten pies chce żyć
nie wiem, może nie byłoby tyle zła...

współczuję takim ludziom

Link to comment
Share on other sites

WstaŁam dziś rano i czuję pustkę :( już bym się zbieraŁa do niego, już bym myślaŁa jak się czuje jakiego go zastanę ...a tak obrazy z życia przelatują po kolei przed oczami . Trzeba żyć dalej ale tak trudno zacząć. Widzę go jeszcze jak leży przykryty prześcieradŁem , tylko gŁÓwka wystaje . Jakby spaŁ , spaŁ na pościeli i zaraz miaŁby się obudzić :( Ale odciski od Łopaty zaprzeczają . Piesku nie potrafię o Tobie zapomnieć.Mam nadzieję że kiedyś się jeszcze spotkamy !!!

Link to comment
Share on other sites

Dla Hund i bubu:

Pewnie Wam to nie pomoże, ale napiszę.
To dzięki Wam (naczytałam się Waszych wątków w tamtym roku) pojechałam do naszego schroniska, przełamywałam opór, robiłam zdjęcia. Teraz jest dobrze, coraz więcej osób pomaga moim psiakom tomaszowskim, ale od Was się Olu zaczęło. Jak przeczytałam, że macie ubraną choinkę w schronisku i zobaczyłam to nasze smutne miejsce to postanowiłam, że za rok też będzie choinka.
Byłyście moją inspiracją i pośrednio dzięki Wam sporo naszych psów znalazło domy.
I Henio/Griso, który jest w hotelu i czeka na operację, bo Wy dziewczyny mnie zainspirowałyście. I Warka, i Misio, i Lisek... i teraz Max.

Ja Wam bardzo dziękuję za to co robicie i moje psy też

Link to comment
Share on other sites

Hund i Bubu dwie wspaniałe osoby, które zrobiły bardzo, bardzo dużo. Jest mi przykro i siedzę sama i ryczę. Nigdy go nie poznałam, bo mieszkam za daleko, ale trzymałam za niego kciuki i wierzyłam, że z tego wyjdzie. Miałam psa który też miał padaczkę spowodowaną nosówką, bardzo cierpiał i także odszedł za TM. Maxiu na pewno jest ci tam dobrze. Dobrze, że nie odszedł w zapomnieniu, samotny w boksie, lecz miał przy sobie osoby które go pokochały, walczyły o niego i zajmowały się nim. Boże jaki ten świat jest niesprawiedliwy, a może z drugiej strony tam na górze jest potrzebny komuś, jeszcze bardziej niż tu na ziemi??. Nie wiem sama nie znam odpowiedzi na to pytanie. Ale wiem JEDNO, że Maks walczył!!!:shake::bigcry:

Link to comment
Share on other sites

Te wieści są smutne... myślałam że przeczytam że Max czuje się już dobrze....
ale teraz przynajmniej już nie cierpi... jest mu dobrze za TM ;(;(;( Ola zrobiłaś dla niego tyle że na pewno będzie Cię pamiętać i czuwać nad Tobą zza TM.....

Link to comment
Share on other sites

Ważne jest to, że Max znalazł miłość, zrozumiał, że ktoś może go kochać, czuć wraz z nim, że dla kogoś jest ważny, że komuś zależy...Że nie wszyscy są źli. To jest bezcenne. Że mimo przebywania w lecznicy nie był sam, miał na kogo czekać. Z tą świadomością można już iść dalej. Wierzycie w reinkarnację? Ja tak. Moje zwierzęta wracają do mnie...
Dziewczyny, zrobiłyście coś cudownego. Przywróciłyście skrzywdzonemu psu wiarę w Miłość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']Ważne jest to, że Max znalazł miłość, zrozumiał, że ktoś może go kochać, czuć wraz z nim, że dla kogoś jest ważny, że komuś zależy...Że nie wszyscy są źli. To jest bezcenne. Że mimo przebywania w lecznicy nie był sam, miał na kogo czekać. Z tą świadomością można już iść dalej. Wierzycie w reinkarnację? Ja tak. Moje zwierzęta wracają do mnie...
Dziewczyny, zrobiłyście coś cudownego. Przywróciłyście skrzywdzonemu psu wiarę w Miłość.[/quote]


tragniczne !! taka walka o zycie psiaka a los go zabiera :shake::-(

Link to comment
Share on other sites

To straszne... Max, pociesza mnie jedynie to, że jest Ci teraz lepiej. Nie mogę sie pozbierać... Czegoś napisać... Może to wystarczy.

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/254/a9f5f79b632ceb17.jpg[/IMG][/URL]
Wiersz p. Borzymowskiej.

Link to comment
Share on other sites

ale piękne, Szariku...

:(

ja mam dla Maxsia piosenkę
dla niego i dla Hund :) i innych, którzy rozumieją ten ból
dla Was wszystkich

usłyszałam ją rano jak jechałam do pracy
i myślałam o Maksiu

[URL]http://youtube.com/watch?v=_z4_u8tRkcM&feature=related[/URL]

z tekstem :razz:

[I]Wake up my love
Today I heard some bad news
Just what are we all supposed to do?
I won't let them get to you

I don't want to go out on my own anymore
I cant face the night like I used to before

Take my well worn hand
Let's lock ourselves away
We'll never, ever step outside
We'll curl up in a ball and hide

I don't want to go out on my own anymore
I cant face the night like I used to before

I don't want to go out on my own anymore
I cant face the night like I used to before
I'm so sorry for the things that they've done
I'm so sorry about what we've all become

[/I]ale dzieło Szarika lepsze

Link to comment
Share on other sites

Maksiu piesku myślami jesteśmy dalej przy Tobie :( jaki ten świat jest okrutny..jacy ludzie są okrutny,jak ktoś mógł Ci wyrządzić taką krzywdę.. :(

zrobiłam mini-banerek na pamięć Maksa... jesli ktoś chce niech sobie da w podpis.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113669"][U][IMG]http://i35.tinypic.com/2po49d4.jpg[/IMG][/U][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...