Jump to content
Dogomania

ZostaŁa tylko modlitwa...:( ZA TM


Hund

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Max się nie poddaje !!! Przed poŁudniem byŁ ze mną na spacerku. TrzymaŁ pion!!! Wczoraj nie dość że się zataczaŁ to jeszcze miaŁ przechyŁ w jedną stronę :( Poprzytulaliśmy się :) nikt mi nie powie że nie sprawia mu to przyjemności. Dziś jest w formie :) tak się rozkręciŁ chodzeniem, a jak zacznie i wpadnie w trans to nie może się zatrzymać więc nie można mu byŁo zaŁączyć kroplówki, chodziŁ i chodziŁ. A jak się zmęczyŁ to poŁożyŁ gŁowę na kozetce żeby sobie podtrzymać i zamknąŁ oczka ;) a nÓżkami staŁ na ziemi , uginaŁy mu się ale twardo prostowaŁ. PośmiaŁam się :) Jest taki kochany. O 19 jak przyszam drugi raz spaŁ smacznie więc go nie budziaŁam. Jutro kolejny spacer, mam nadzieję że będą też wyniki.

Link to comment
Share on other sites

To straszne, niepojęte jak ludzie mogą doprowadzić do takiego cierpienia?:placz:
Maxiu, zdrowiej nabieraj sił. Ja wiem że to musi potrwac ale wlacz, walcz!
Tak sobie myslę że gdyby był bliżej człowieka....to by nabral chęci do życia:roll:
Tylko kto się ulituje i dysponuje DT?:(

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam dopiero teraz od niego wróciŁam. Przed poŁudniem jak byŁam to spaŁ więc go nie budziŁam poza tym padaŁo. Teraz jak przyszŁam też spaŁ ale gdy się obudziŁ wstaŁ i poszliśmy na spacer :) i byŁo oczywiście przytulanie :)a potem zaspokajanie ogromnego apetytu :) szkoda że nie widać jeszcze że tyje :( ale po kąpieli futerko przynajmniej się bŁyszczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...