Jump to content
Dogomania

ZostaŁa tylko modlitwa...:( ZA TM


Hund

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Maksiu... trzymaj się piesku!
Trzeba być okropnym potworem, żeby zostawić psa bez opieki na działce. Bez wody, jedzenia... A on biedny napewno czekał aż wrócą 'właściciele'. Maksiu, zdrowiej piesku, a napewno dostaniesz zasłużonego i kochającego właściciela! Jesteś taki młody, dasz sobie radę! Trzymam kciuki z całych sił i modlić też się będę! Prosze, żyj!

Link to comment
Share on other sites

o rany.......co za trgaedia.. kto mógł byc tak bezmyslny! i taka krzywde mu wyrządzić!??

z jedzonkiem to tak ostroznie mu dawajcie..nie za duze ilosci.. zawsze zwierze w takim stanie czuje sie lepiej zaraz po podaniu kroplówki.. ale jak z niego schodzi to znowu słabnie.. i tak do nastepnej kroplówki..
moze mu jakis Caloped( pasta) podawać- wzmcniająca bomba witaminowa dla rekonwalescentów.. ,którzy nie jadaja posilków w normalnych ilosciach..? spytajcie weta czy może cos takiego dostawac?
a jakie ma wyniki krwi..jessoooo ,żeby tylko nerki działałay..przy takim odwodnieniu...

Link to comment
Share on other sites

Dziś jest ogromna poprawa . Przed poŁudniem wybraliśmy się na powolny spacer. ByŁa normalna kupka i sikanko ;) zauważyam że zwraca uwagę na inne psy , boi się i podkula ogon kiedy na niego szczekają , jeśli przechodzą obojetnie on również zachowuje się spokojnie.

Wyniki krwi są ok, jak na jego stan to można powiedzieć że super. Powinien się jednak wzmocnić. Dostaje często ale maŁe porcje które chętnie zjada.

Wieczorem byŁam z nim na kolejnym krótkim spacerku. A później go wykąpaŁam. Bardzo się baŁ i caŁy czas otrzepywaŁ ;) możecie sobie wyobrazić jak wyglądaŁam :) w każdym razie jest teraz umyty i najedzony dostaŁ na kolację pÓŁ puszki którą pochŁonąŁ. Na koniec się przytuliŁ. A teraz mam nadzieję że śpi... ;)

Do jutra piesku.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Pilnie potrzebne jest wsparcie dla Maxa !!! Nie poradzę sobie sama. Każdy dzień w lecznicy kosztuje, do tego jedzenie , leki i badania.[/B][/COLOR]
[B][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Dziś krew Maxa pojechaŁa do sprawdzenia pod kątem nosówki. Podejrzewane są zmiany neurologiczne spowodowane przebytą nosówką. Koszt takiego badania to ponad 100zŁ . [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Z pustego i Salomon nie naleje :( Czy ktoś mógŁby w jakikolwiek sposób pomoc??[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...