Jump to content
Dogomania

Dwie amerykanki Gabcia i Inarcia + moja wesoła twórczość przyrodnicza :))


bety

Recommended Posts

[quote name='bety']
Jamniki to specjalnie z myślą o [I][B]Jamnicze[/B][/I] w ramach rewanżu za amerykany z zagramanicy :)

Pzdr[/QUOTE]
Dzięki, z przyjemnością sobie popatrzyłam :loveu:
Faktycznie ten czekoladowy marmurek całkiem, całkiem (chociaż za pleśniakami nie przepadam ;)) ale zaciekawił mnie ten drugi od dołu po prawej. On jest pręgowany, czy słońce tak pada? Jeszcze nigdy nie udało mi się na żywo zobaczyć pręgusa, tylko na zdjęciach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Ale ładna marmurkowa czekoladka :)![/QUOTE]

Mi też się rzuciła w oczy, nawet zdobyła BOB-a.

[quote name='M&S']Ja....byłam do samego końca!!!!

[B]Bety[/B] masz może tego jamniora, długowłosego standarta, który wygrał IV grupę? Był Przepiękny[/QUOTE]

Tak się jakoś zmyłaś spod namiotu Asiaczka.
Nie mam tego jamnika.

[quote name='phase']Nawet nie chcę sobie wyobrażać jaki masz aparat. :evil_lol:[/QUOTE]

Eeee tam, to tylko zwykła lustrzanka. :)

[quote name='Izabela124.']Szkoda, że Kissowi nie porobiłaś fotek :( Ale zdjęcia świetne :)[/QUOTE]

No szkoda, ale zawsze grzywki się nakładają z czymś innym u mnie.
Dzięki. :)

[quote name='unikatowydiament']mi też się podoba:loveu:[/QUOTE]

:)

[quote name='M&S']Witamy się:)[/QUOTE]

Heloł :)

[quote name='jamnicze']Dzięki, z przyjemnością sobie popatrzyłam :loveu:
Faktycznie ten czekoladowy marmurek całkiem, całkiem (chociaż za pleśniakami nie przepadam ;)) ale zaciekawił mnie ten drugi od dołu po prawej. On jest pręgowany, czy słońce tak pada? Jeszcze nigdy nie udało mi się na żywo zobaczyć pręgusa, tylko na zdjęciach.[/QUOTE]

Proszę bardzo. :)
Ten drugi od dołu i ten pod nim (to ten sam tylko na stoliku był duży cień i tak nie widać) - zgadza się to pręgowany jamnik.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Asiaczek']I jeszcze raz b. dzieuję za przybycie na wystawę do S.M. i foteczki:)

pzdr.[/QUOTE]

Proszę bardzo, cała przyjemność po mojej stronie. :)


[quote name='unikatowydiament']doberek:) :)[/QUOTE]

Witam :)

[quote name='Asiaczek']Czyżby znowu pilne prace na dzialce...?

pzdr.[/QUOTE]

Tak tak, jesień już mamy pełną parą - ostatnio robię za małpę i skaczę po drzewach zbierając jabłka.

[quote name='M&S']A ja myślałam, że pojechały na klubówkę......[/QUOTE]

Olałam klubówkę, jak robią ją na zadupiu (sorki) to ja mam to ... Nic to w przyszłym roku klubówkę mamy w Warszawie (przynajmniej tak jest na rozpisce) to wtedy będę :)

Jakbym kogoś pominęła w swoich nadrabianiach zaległości na dogo to krzyczcie. :)

Miłej niedzieli.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Hej wszystkim, wedle życzenia świeżutkie (sprzed kilku minut) :)



[CENTER][IMG]http://www.akitybaza.freshsite.pl/FOTO/inari1.jpg[/IMG]


[COLOR=#0000ff][B][I][SIZE=6][FONT=book antiqua][COLOR=#ff0000]W[/COLOR][COLOR=#fa0d04]S[/COLOR][COLOR=#f51b09]Z[/COLOR][COLOR=#f1280d]Y[/COLOR][COLOR=#ec3612]S[/COLOR][COLOR=#e84316]T[/COLOR][COLOR=#e3501b]K[/COLOR][COLOR=#df5d1f]I[/COLOR][COLOR=#da6924]E[/COLOR][COLOR=#d67628]G[/COLOR][COLOR=#d1822d]O[/COLOR]
[COLOR=#c89836]N[/COLOR][COLOR=#c3a33b]A[/COLOR][COLOR=#bfad3f]J[/COLOR][COLOR=#bab744]L[/COLOR][COLOR=#b6c048]E[/COLOR][COLOR=#b1c94d]P[/COLOR][COLOR=#add151]S[/COLOR][COLOR=#a8d956]I[/COLOR][COLOR=#a3df5b]E[/COLOR][COLOR=#9fe65f]J[/COLOR][COLOR=#9aeb64]S[/COLOR][COLOR=#96f068]Z[/COLOR][COLOR=#91f46d]E[/COLOR][COLOR=#8df871]G[/COLOR][COLOR=#88fa76]O[/COLOR]
[COLOR=#7ffe7f]D[/COLOR][COLOR=#7afe84]L[/COLOR][COLOR=#76fe88]A[/COLOR] [COLOR=#6dfc91]N[/COLOR][COLOR=#68fa96]A[/COLOR][COLOR=#64f79a]S[/COLOR][COLOR=#5ff39f]Z[/COLOR][COLOR=#5beea3]E[/COLOR][COLOR=#56e9a8]G[/COLOR][COLOR=#51e3ad]O[/COLOR]
[COLOR=#48d6b6]M[/COLOR][COLOR=#44ceba]A[/COLOR][COLOR=#3fc6bf]Ł[/COLOR][COLOR=#3bbdc3]E[/COLOR][COLOR=#36b4c8]G[/COLOR][COLOR=#32aacc]O[/COLOR]
[COLOR=#2894d6]R[/COLOR][COLOR=#2489da]U[/COLOR][COLOR=#1f7ddf]D[/COLOR][COLOR=#1b71e3]Z[/COLOR][COLOR=#1665e8]I[/COLOR][COLOR=#1258ec]E[/COLOR][COLOR=#0d4bf1]L[/COLOR][COLOR=#093ef5]C[/COLOR][COLOR=#0431fa]A

[IMG]http://porebski3940.files.wordpress.com/2011/10/tort-urodzinowy.jpg?w=550[/IMG]
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I][/B][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=#0000ff][B][I][SIZE=6][FONT=book antiqua][COLOR=#0431fa][SIZE=2][FONT=arial][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I][SIZE=6][FONT=book antiqua][COLOR=#0431fa][SIZE=2][FONT=arial][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][SIZE=6][FONT=book antiqua][COLOR=#0431fa][SIZE=2][FONT=arial][FONT=verdana][/FONT][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][SIZE=6][FONT=book antiqua][SIZE=2][FONT=arial][FONT=verdana]Pzdr[/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Oby jak najdłużej i najzdrowiej! :)
[URL]http://hobby.bydgoszcz.pl/foto,L2hvbWUvdXNlcnMvaG9iYnktYnlkZ29zemN6L3B1YmxpY19odG1sL3B1YmxpYy9zaGFyZWQvX3BsL3Byb2R1Y3RzL2UxNzJfbG9fNzU1MDVfb3dvY2VfbGFzdV91cm9kemluLmpwZ3w0NTB8MzAwfGZpbGxlZHxuZXc=[/URL][/QUOTE]

[quote name='Izabela124.']Wszystkiego najlepszego!!!!!!![/QUOTE]

[quote name='Korenia']Wszystkiegoooooooo najlepszego!!!!!!! :)[/QUOTE]

[quote name='M&S']Wszystkiego naj, naj, naj i STO LAT:Rose::new-bday::bday::BIG::bday::new-bday::BIG:[/QUOTE]

[quote name='Błyskotka']Wszystkiego najlepszego :)[/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament'][SIZE=5][COLOR=#0000cd]wszystkiego najlepszego,dużo zdrówka i samych szczęśliwych chwil[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

[quote name='iwona_lena'][SIZE=4][COLOR=#800080]Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka przede wszystkim !!![/COLOR][/SIZE]



:new-bday: :BIG: :tort: :BIG: :new-bday:[/QUOTE]


Inari ślicznie dziękuję za wszystkie życzonka :)

[quote name='M&S']Cześć Dziewczyny:)[/QUOTE]

Cześć Dziewczyno z Chłopakami :)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...