Jump to content
Dogomania

wszystkie szczeniaki w nowych domkach:)


jogi

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Terhenetar']ma DT do dzisiaj, czyli do niedzieli, w niedziele miało jechac wszytskie 6, więc ja ją muszę przejąć i teraz nie weim czy te dalsze domy tymczasowe objeły tą 6 sunię, pisałam o niej tutaj-więc co z tym 6tym teraz?![/QUOTE]
Bianko, czy wezmiesz 6-stá sunié? Wiem, ze jedná bierzesz dla Patryski, 2 dla siebie, zostala nam w takim razie jedna bez DT teraz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Bianko, czy wezmiesz 6-stá sunié? Wiem, ze jedná bierzesz dla Patryski, 2 dla siebie, zostala nam w takim razie jedna bez DT teraz.[/quote]Czyli u mnie by miały zostać 3 ?
Trochę dużo , bo mam już jedno szczenię :cool1:Jak nikt sie nie zgodzi , to wezmę . Jednak bedą to ostatnie tymczasy w tym sezonie , bo nie będzie mnie 2-3 miesiące w domu.

Link to comment
Share on other sites

Bianeczko, wielkie dziéki, moze Gameboy wezmie jednego, bo oferowala tez tymczas. Wandul66 chyba juz ma inne szczeniaki na stanie a w schronie kolejne maluchy. Bianko nie wyjezdzaj! Nie zostawiaj nas samych (to tez w imieniu szczeniaków).

A kto móglby zrobic zdjécia kolejnej grupki w schronie? (pomimo zakazu)- moze komórká.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Bianeczko, wielkie dziéki, moze Gameboy wezmie jednego, bo oferowala tez tymczas. Wandul66 chyba juz ma inne szczeniaki na stanie a w schronie kolejne maluchy. Bianko nie wyjezdzaj! Nie zostawiaj nas samych (to tez w imieniu szczeniaków).

A kto móglby zrobic zdjécia kolejnej grupki w schronie? (pomimo zakazu)- moze komórká.[/quote]


czyli to szczeniątko pojedzie z siostrzyczkami, musimy się zgrać z Panem Romkiem-Zamość, o ile tu na miejscu jedna z Pań się na nią nie zdecyduje:roll:, szczeniaki przebywajace teraz w schronie są jeszcze przy matce, tym na kwarntannie jeszcze nie miałam możliwości się przyjrzeć

Link to comment
Share on other sites

Po szczeniorki jadę jutro po południu około 16 ;) W trasę bysmy ruszyli pojutrze czyli w środę byłyby już u halbiny. Mam nadzieję, że wszystko dobrze umówiłam? :oops:
Halbinko, podaj mi proszę swój nr tel na PW, żebym mogła zadzwonić w trakcie jazdy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Terhenetar']Tak, zostaje w ciepłym domku w Zamościu, jedzie 5 dziewczynek...[/quote]

:multi::multi::multi: No to super, mówilas tymczas do niedzieli a tu prosze- nie zmiená zdania? Dom sprawdzony? Sorki ze tak pytam, chcé tylko zaspokoic ciekawosc w trosce o suczunié.

Bianko- racamy do planu A- jedzie 5 suniek, 2 do Halbiny i 3 do Ciebie (w tym jedna do Patryski).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selket']Po szczeniorki jadę jutro po południu około 16 ;) W trasę bysmy ruszyli pojutrze czyli w środę byłyby już u halbiny. Mam nadzieję, że wszystko dobrze umówiłam? :oops:
Halbinko, podaj mi proszę swój nr tel na PW, żebym mogła zadzwonić w trakcie jazdy ;)[/quote]
Selket, napisz do mnie jakiegoś sms... też chcę mieć Twój numer... :p

Link to comment
Share on other sites

To kiedy szczeniaczki jadą???

Maggie- przepraszam, ze nie odezwałam się kiedy byłam w Bytomiu, ale troche posiedzielismy u Wandul i potem chcielismy juz jak najszybciej do domu wrócic. Mam nadzieję jednak, ze uda nam się kiedys spotkac. Przypuszczm, ze niejeden transport przed nami :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Selket zawozi szczeniaki do Halbiny. Potem Maggie do Bianki- Maggie kiedy umówilyscie sié na odbiór dzieci i transport do Bianki?

Bianka ma klopoty z wejsciem na Dogo, ale prosila mnie na gg zeby zapytac komu i ile kasy za transport- jak juz bédzie wadomo.

Link to comment
Share on other sites

One były dwa razy prane, a ten cudny zapach , to jest środek na pchły , wszy itp.. :oops:
Niestety pieski miały troszkę żyjątek w futerku i takie zabiegi były konieczne. Potraktowaliśmy je Fiprexem, nasz weta radził żeby na wszelki wypadek spryskać je jeszcze w przyszły poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...