Jump to content
Dogomania

Muuuszę się pochwalić - wystawa w Lesznie ;)


Marta !!!

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Carragan qrcze nie jestem pewna ale chyba czatując przy swoim ringu na porównanie młodzieży widziałam Ciebie i Cerrego..

A porównanie niestety przegralismy.. :( Sędzia powiedział mi,zę urodą oba psy były równie dobre ale coś sie przyczepił do chodu Grafa od tyłu

patrząc.. Fakt,ze młody szedł zygzakiem ;) i generalnie był mooocno wystraszny tym wszystkim ale trochę żałuję..

Mimo to debiut uwazam za bardzo udany..

Teraz chcę pojechać do Sopotu, Torunia a potem już we wrzesniu do Wrocławia.. :) Przynajmniej taki jest plan..

A jak poszło tobie i twojemu młodziakowi?? :)

Link to comment
Share on other sites

Marto mysmy nie mieli porownaniu,chociaz faktem jest ze czekalam na porownanie o rase :roll:

A Tobie tak czy siak,gratulacje 8)

Zw.bedzie nastepnym razem :roll:

A mysmy zabrali kolejne zw.ml co nie znaczy ze bylo mniej przyjemne :wink:

Link to comment
Share on other sites

No cóż.. Moze coś kręcę, albo czas mi sie pokręcil albo to nie byłaś ty.. ;)

bylam ubrana w czarne dzinsy i szara bluzke,zas Cerigen mial cienka skorzana smycz i charcia obroze 8) Jedyny wilczarz o tak charakterystycznym umaszczeniu :lol:

A wam serdecznie gratuluję.. Pewnie jesteś dumna z "małego" co? :)

dziekujemy :D Ja zawsze jestem z niego dumna :D

Link to comment
Share on other sites

Klaudio a gdzie go widziałaś??? Musiał być z moimi rodzicami gdyż mnie nie było w Poznaniu od czwartku do niedzieli.. Napisz coś wiecej.. :)

Widziałam go tylko momencik bo wracałam z działki i przejeżdżałam samochodem.Pierwszy raz w życiu widziałam na żywo ogoniastego boksera,więc skojarzyłam,że to pewnie Grafcio (był identyczny,jak ten na zdjęciu).Tym bardziej,że kiedyś mi pisałaś,że mieszkasz na Woli.Przechodził chyba z Twoim tatą przez ul.Przelot :roll: Mieszkasz w jej pobliżu?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No to chyba faktycznie musiał być Grafcio.. :D Okolica się zgadza a o ile mi wiadomo to innego ogoniastego nie ma w tych stronach.. ;)

Tak myślalam... :wink: Swoją drogą dziwne,że wcześniej go nie widziałam bo dość często chodzę na spacer ze swoim piesiem w Twojej okolicy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Graf lubi wszytkie psy tylko nie wszystkie psy lubią jego..

Ale mam nadzieję,ze Dino nie bedzie mojego malucha terroryzował co?? ;)

Ps. To kiedy?? Ja dziś idę nad Rusałkę około 11.00 prawdopodobnie..

Normalnie rano jeżdżę do stajni ale raz kiedyś wyjątek mogę zrobić.. ;) Jak się zdecydujesz to daj znać-jakoś sie dogadamy..

Mój GG: 2400089

mail: [email protected]

Czekam na wieści. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...