Jump to content
Dogomania

Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Feluś dostał zastrzyki i pani Lucynka pokazała mi jak podwiązywać łapkę. Ale raczej mamy tego nie robić, bo ma jak najszybciej zacząć używać tej nogi.
Całkiem nieźle sobie radzi, rzeczywiście.
Pod lecznicą jak zwykle chciał zwiewać, ale u mnie w ogródku jakoś się uspokoił i nawet mama wpadła mu w oko :D

Teraz sobie śpi grzecznie. Zrobiłam mu duże wygodne łóżko odgrodzone kojcem, żeby [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110177"]gówniara[/URL] nie dokuczała.
Bardzo kochany piesek, tylko nic nie je i nie pije :shake:

Link to comment
Share on other sites

Zjadł wczoraj kolację :multi: I to nie byle jaką :cool3: Purinę z puszką Hill'sa dla szczeniąt oraz kilka ciasteczek.

Ładnie się załatwia, choć miałam wrażenie, że mocz jest brunatny, jakby była w nim krew. Ale wcześniej nie było, więc pewnie jakieś złudzenie.

Krówek jest całkowicie bezproblemowym psem. Śpi sobie na swoim łóżeczku, jest czyściutki i cichutki. Gdy go wyniosę do ogródka, troche pospaceruje, nieśmiało przywita z całym psim stadkiem i kładzie się gdzieś w kąciku.

A dzisiaj stanął oko w oko z wypuszczonym Tatusiem i bardzo się polubili :multi:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że tak mało osób interesuje się Krówkiem, bo to bardzo dzielny i grzeczny piesek. Robi ogromne postępy w rehabilitacji, ładnie je i załatwia się. Robi się także coraz śmielszy i odważniejszy, a na moją mamę reaguje tak, jak na nikogo - jakby znał ją od lat. Już z daleka cieszy się i kuśtyka do niej.

Był trzymany chyba w budzie... Wsadziłam go na wybieg, a on momentalnie podszedł do budy i wpełznął do niej zadowolony, a potem uciął sobie słodką drzemkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Feluś bardzo brzydko rozlizuje sobie dziurę na piętce :shake:[/quote]
Łojoj, a ona tak okropnie wyglądała. Będę dziś w lecznicy po odrobaczenie dla kociaczków to spytam co z nią robić, może coś poradzą bez osobistego widzenia.

Link to comment
Share on other sites

Rana na łapce wygląda paskudnie i tworzy się tam ropa :shake:
Za to na drugiej łapce nie opiera się prawie wcale i wisi ona bezwładnie. Mama uważa, że nic już z tej łapy nie będzie, Krówek nauczył się funkcjonować bez niej.

Poza tym to kochany piesek, mimo kalectwa świetnie się już przystosował do naszych warunków i próbuje sobie radzić coraz bardziej samodzielnie. Jednak kiedy mu to nie wychodzi grzecznie czeka na pomoc, a nie tak jak na początku - ucieka i chowa się.
Bardzo są z Abrą podobni do siebie pod tym względem te dwie kuternogi :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ale jest jeszcze PW Ulka ja bylam dzis w lecznicy i moglysmy z nim tam pojechac ale to nic straconego mozemy podjechac jutro kolo poludnia i nie chce zapeszac ale krowek chyba bedzie mial domek. Zadzwonila dzis do mnie pani z pytaniem o Onka bo jej odszedl przed kilkoma dniami i pytala jakie jeszcze mamy inne psy wspomnialam o Krowku Felku i jak sie okazalo pani jest z Karniowic i dokarmiala pieska i chyba sie na niego zdecyduje pomimo ze kaleka, obiecalam pani ze zrobimy mu jeszcze kastracje no i trzeba zakonczyc leczenie zeby pozniej nie jezdzic taki kawal drogi z psem do weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Zadzwonila dzis do mnie pani z pytaniem o Onka bo jej odszedl przed kilkoma dniami i pytala jakie jeszcze mamy inne psy wspomnialam o Krowku Felku i jak sie okazalo pani jest z Karniowic i dokarmiala pieska[/quote]

Felka dokarmiała?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...